כל הפרויקטים
קצת עלינו

giveback זה הרבה מעבר לתרומה. זה ליצור קהילה סביב מטרה משותפת, זה יזמות חברתית שלא עוצרת עד ההגעה ליעד. זה המקום הנכון להחזיר לקהילה. לכל אחד ולכל מטרה יש מקום אצלנו.


מי אנחנו?

giveback היא פלטפורמת מימון המונים מבוסס תרומות, מבית קבוצת headstart.

קבוצת headstart הוקמה ב2011, במטרה לאפשר לקהל הרחב לקחת חלק במיזמים יצירתיים ועצמאיים, והביאה לישראל את בשורת מימון ההמונים עם הקמת אתר headstart.

כיום הקבוצה מפעילה את פלטפורמות מימון ההמונים המובילות בארץ: headstart, giveback, beactive ו- fundit וממשיכה לקדם ערכים של יזמות, קהילתיות ויצירתיות. עד היום גויסו תחת הקבוצה כ-350,000 ש"ח מכ-850,000 יוזרים, עבור מעל ל- 4000 מיזמים


יזמות חברתית שמחזירה לקהילה

giveback הוקמה כדי לייצר יחד מציאות טובה יותר. אנחנו כאן כדי לסייע לכם- עמותות, גופים או יזמים פרטיים, עם מטרה ענקית או קטנה וחשובה, כל הדרך עד להשגת המטרה.

giveback זה הרבה מעבר לתרומה. זה ליצור קהילה סביב מטרה משותפת, זה יזמות חברתית שלא עוצרת עד ההגעה ליעד. זה המקום הנכון להחזיר לקהילה. לכל אחד ולכל מטרה יש מקום אצלנו.

 

שותפים לדרך

אנחנו גאים להיות שותפים לדרך המרגשת והחשובה שלכם - מהרגע בו עלה הצורך או הרעיון ועד יציאתו אל אוויר העולם. הצוות המנוסה והמקצועי של קבוצת headstart, שכבר ליווה אלפי פרויקטים להצלחה,

יכוין, יתמוך וילווה אתכם כל הדרך ובכל שעה- מהרגע הראשון ועד לסיום הפרויקט


הולכים יחד, בדרך שלכם

זה הפרויקט שלכם, המטרה שלכם, הgiveback שלכם!  אנחנו כאן רק כדי ללוות ולהכווין, כדי שתוכלו לעשות את זה הכי טוב שיש, בדרך למימוש המטרה. אנחנו מאמינים ביזמות חברתית ועצמאית שלא מוותרת, וזה בדיוק המקום שלכם להביא אותה לידי ביטוי.

 

קהילת giveback

הקהילה שלנו, בקבוצת headstart, מורכבת ממאות אלפי חברים מבינים שתמיכה בפרויקט היא הרבה מעבר לתמיכה כלכלית ביזם שלו. זו תמיכה במטרה משותפת, בחלום בעל השפעה חיובית על העולם והסביבה, שיוצרת חיבור אמיתי ורגשי לפרויקט שלכם ומאפשרת להם לקחת בו חלק. אנחנו נותנים לכם את הדרך להגיע לקהל הרחב הזה, ומכאן- השמיים הם הגבול.

 

 

רוצים לדעת עוד? תוכלו לקרוא כאן על איך זה עובד, או לקבל רעיונות כאן מפרויקטים רבים וטובים שסיימו בהצלחה.

רוצים להתחיל את ההgiveback שלכם ? זה הזמן!

 

.

 


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.