כל הפרויקטים
טיול סופשנה
הפרויקט של
אחיה חממי
קבוצת ורד בכפר הילדים נווה הראה אשקלון מארגנים טיול סוף שנה לילדים היקרים. בואו לקחת חלק במיזם המדהים הזה ולהיות חלק מהעשייה הברוכה!
30%
2,085
מתוך 7,000
57
ימים נותרו
14
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 19/06/2019

טיול סוף שנה של קבוצת ורד בכפר הילדים "נווה הראה" אשקלון.

כפר הילדים נווה הרא"ה הוקם בשנת 1977, במטרה לספק מסגרת טיפולית לילדים דתיים באשקלון הזקוקים למסגרת חוץ ביתית. בבית הילדים מתחנכים כ-72 ילדים בגילאי 6 – 17 ב-5 יחידות משפחתיות ובקבוצת בוגרים אחת.

מטרת כפר הילדים היא להעניק תחושה של בית ומשפחה, להוות מודל משפחתי זמני לחיקוי והזדהות, תוך סיפוק צרכיהם הנפשיים רגשיים. חינוך לערכים וליהדות על פי התפיסה הציונית דתית בסובלנות ובדרכי נועם. צורת חיים זו במסגרת תא משפחתי מאפשרת לנו להתייחס לכל ילד באופן אינדיבידואלי ולסייע לו לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בו, לחנכו להתנהגות חברתית נאותה, לאזרחות טובה ועצמאות אישית.
אופיו הדתי מסורתי של כפר הילדים והנוער בא לידי ביטוי בחיזוק והעמקת הזהות היהודית באמצעות שמירת השבת כהלכתה, שעורי מסורת בבית הכנסת שבמקום, בהתייחסות הייחודית לטקס בני המצווה, בחגי ישראל ובמועדיו, בהשתייכות לתנועת נוער דתית – בני עקיבא וצד"ק.


קצת עליי...

שמי אחיה חממי, יחד עם אישתי מוריה ושלושת ילדינו אנו גרים ועובדים בכפר הילדים כ-8 שנים. במסגרת עבודתנו בכפר אנו משמשים כהורי בית ל-10 ילדים מתוקים ומדהימים בגילאי 11- 18. השנה החלטנו לקיים טיול בחופשת הקיץ כמסיבת סיום לעשרת הילדים ופרידה משתי בנות בוגרות שמתגייסות. עלות הטיול כ-7000 ש"ח. בחרנו דווקא בטיול לחיק הטבע כי אנו רוצים להנחיל לילדים את אהבת הארץ ולהכיר להם את נופי ארץ ישראל היפה ובעיקר כי לא תמיד (אם בכלל) תהיה לילדים הזדמנות לחוות חוויה כזו מעצימה. אציין כי בכל שנות עבודתנו בכפר שמנו לנו למטרה להעצים את הילדים ולתת להם את התחושה וההרגשה כי השמיים הם הגבול. ב"ה יש לנו 3 בוגרות שמשרתות בצבא ובשירות לאומי ואנו גאים בהן מאוד על הדרך והנחישות.

נשמח  מאוד שתהיו שותפים למטרה הנעלה יחד איתנו, ובזכות תרומתכם הנדיבה נצליח גם השנה להעלות חיוך על פניהם של הילדים. 

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.