כל הפרויקטים
הרמת פסטיבל התרמה
הפרויקט של
רועי מכלוף
בשיתוף
רוח טובה
אני רוצה להזמין אותכם לקחת חלק בהקמת אירוע התרמה לחיילים בודדים. באירוע הולך להיות הופעות ודוכנים יריד בגדים וכל כספיו יתרמו למען המטרה.
101%
12,100
מתוך 12,000
0
נותרו
92
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/02/2017

מרגישים שיום המעשים הטובים עובר סתם?

הצטרפו אלינו ותנו יד להרמת פסטיבל התרמה לחיילים בודדים

גיבוש רעיון הפסטיבל

יום שישי, חדשות 2, בטלוויזיה יש כתבה על חיילים בודדים ואני שותק. רק מקשיב, מפנים. העיינים נפתחות, והמידע חדש. מנסה לקלוט כמה שיותר, לאגור אינפורמציה. אני יודע שהכל חשוב להמשך. הכתבה נגמרת, הגלגלים מתחילים לפעול, אני חוטף דף ומתחיל לכתוב. שאלות עולות לי בראש, הן יותר מהתשובות. מרים שיחה לחבר קרוב וביחד המסע מתחיל. אט אט הרעיון מתגבש. התשובות מנצחות את השאלות.

מהות פסטיבל ההתרמה

אז כמו שכתוב למעלה זה פסטיבל התרמה שכל רווחיו ילכו לתרומה לחיילים בודדים. אם זה לקנות להם דברים או לחילופין תרומה לעומתה שמתעסקת בזה. הרעיון התחיל מזה שאנחנו ( חברי בית הספר) הרגשנו שיום המעשים הטובים חולף על פנינו ללא שום מעשה טוב. החלטנו לקום ולעשות משהו גדול. אחרי דיונים רבים החלטנו לתרום לחיילים בודדים מכיוון  שזאת קהילה שאנחנו כמעט לא מכירים ואנחנו רוצים ליצור דיאלוג והגברת המודעות לקהילה זו. לצערנו יש הרבה קשיים בהרמת פסטיבל וזה מעיף אותנו ישר לפרויקט זה.

חשיבות התרומה שלכם

כן, זה קצת אירוני פרויקט התרמה למופע התרמה... אבל אל תדאגו יש לזה הצדקה. עכשיו עובר לכם בראש, עזוב, בוא נדבר ביזנס לאן הכסף שלי הולך, אז ככה כל הכספים שיתרמו ילכו לארגון כלומר להגברה, לדוכנים, לציוד. מטרת התרומה שלכם היא ליצור מרווח כספי שאיתו נוכל להרים את הפסטיבל. ללא הביסוס הכלכלי הזה האירוע לא יוכל להתקיים. כבר התחלנו לעבוד ולגייס אנשים לתרומה מעשית בפסטיבל אבל בלי הכסף לצערנו האירוע לא יתקיים. כרגע יש תאריך וגם מקום אבל זה רק על הנייר. ללא הכסף הזה האירוע יראה אחרת לגמרי או בכלל לא יהיה. האירוע יהיה יותר דליל בתכניו וזה ירגיש כפספוס. מטרת הערב התרמה היא לעשות משהו משמעותי ביום המעשים הטובים שלנו. לתרום למשהו שמזיז לנו ולא לתת ליום הזה לחלוף ללא שום מעשה טוב. הכסף שיתרם מהווה מקפצה לאירוע. נוכל לפרסם יותר להביא יותר סדנאות ולהעשיר את האירוע. ובכך ליצור רדיוס יותר גדול של תורמים בערב עצמו.

ברעיון שלנו

הפסטיבל יהיה בקיבוץ כברי  בתאריך ה28.3 (יום המעשים הטובים) יהיו סדנאות, הופעות, דוכני אוכל, הפעלות לילדים, וכל דבר שרק יעלה על הדעת. נשמח לתרומות שיעזרו לנו ליצור את הדבר המדהים הזה.


בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.