כל הפרויקטים
שיפוץ מועדונית רמת אשכול
הפרויקט של
כפר הסטודנטים רמת אשכול
בעיר לוד מופעל בית חם לנוער וילדים בסיכוי המקום ומתקניו עם הזמן נהרסו והיום אנחנו צריכים את עזרתכם כדי להפוך אותו למקום מצמיח ויפה.
101%
30,301
מתוך 30,000
0
נותרו
105
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 15/01/2017

שלום חברים, בואו נגשים לילדים והנערים שלנו חלום! להפוך מבנה לבית..


מה אנחנו צריכים בתכלס?

קיבלנו מהעירייה מבנה שבהחלט מספיק לצרכים הבסיסיים - מכיל ציוד בסיסי, מגן מפני הגשם, מכיל את כמות הילדים ויש בו מים זורמים וחשמל. אבל כולנו יודעים שלא די בכך כדי להפוך מבנה לבית אמיתי. מקום שימשוך את הנוער להגיע לכאן במקום ללכת למקומות אחרים שלא ייטיבו איתם ועם העתיד שלהם. בדיוק כאן - כאן אתם נכנסים לתמונה.  כדי שנוכל להמשיך ולפעול בצורה המיטבית, אנו זקוקים למספר דברים: ריהוט לפינות ישיבה שיכלול ספות, פופים, כיסאות ושולחנות. בנוסף קיים צורך בארונות וציוד משרדי. כיוון שהילדים והנוער מבלים את רוב שעות היום במועדונית אנו רוצים לספק להם ארוחת צהריים שנכין במקום ולכן דרוש לנו ציוד למטבח (תנור, כלים וארונות). כמו כן בעתיד אנו מתכוונים לתכנן חדר מחשבים להנאת ורווחת החניכים.

אז בנין כבר יש לנו..

בעזרתכם נוכל להפוך אותו לבית!


למה שניתן יד?

האמת שיכולנו לספר לכם על המצוקה, 

יכולנו לספר לכם על הסביבה הבעייתית בה מסתובבים החניכים שלנו,

יכולנו לדבר על פריפריה, על הזנחה, על פערים, על השפעה שלילית של החברה ועל המעגל הזה שלא נגמר.... 

אבל אנחנו דווקא רוצים לספר לכם על הסיכוי של החניכים שלנו:

המפ"ל- מרכז פעילות לנוער, פועל מטעם המרכז לחינוך וחברה בעיר לוד, בתמיכת עיריית לוד. המרכז פועל בלוד מספר שנים ומהווה מסגרת פעילות לכ60 בני נוער וילדים בגילאי 6-18, תושבי העיר. 


מי מגיע אלינו?

ילדים ונערים המגיעים למרכז, לעיתים מרקע לא פשוט, אשר התקשו למצוא את מקומם ולממש את יכולותיהם וכישרונותיהם במסגרות הפורמאליות. המפ"ל מהווה עבורם מקום בו הם מקבלים את האמון, התמיכה והכלים המאפשרים להם להתעלות מעל כל הקשיים, להצליח לגלות את הכישורים ולממש את הפוטנציאל הגלום בהם.                                                                           

אנחנו במפ"ל לא מוותרים לחניכים שלנו, ויחד איתם מציבים מטרות ויעדים המובילים אותם למיצויי היכולות תוך שאיפה לביצועים ברמה הטובה ביותר. לדוגמא: השתתפות ילדי כיתות ז'-ח' במרוץ לוד במסלול של 5 ק"מ, הקמת קבוצות ספורט מקצועיות, צילום סרט קולנועי באורך מלא, בו החניכים הם השחקנים, הבמאים והתסריטאים.


אנו מאמינים ש..

אין יעד שהם לא יכולים לכבוש, אם רק יאמינו בעצמם. לכן, במקביל לפעילויות השונות במפ"ל, אנחנו לא מוותרים על לימודים ועובדים איתם באופן פרטני יום-יום במקצועות הלימוד השונים. כל זאת מתוך אמונה שבסופו של דבר הם יוכלו להתקבל למסגרות ולתיכונים הטובים ביותר, להמשיך לשירות משמעותי בצה"ל ובעתיד אף להגיע לתפקידי מפתח בחברה ולהפוך את המדינה שלנו למקום טוב יותר.


תצטרפו אלינו?!

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.