כל הפרויקטים
הכלבים של רויטל
הפרויקט של
רויטל אברהם
רויטל אברהם בת 40 מנס ציונה, אמא ומטפלת מכל הלב והנשמה. היא חולמת לחולל שינוי בחייה ובחייהם של רבים אחרים ולעסוק בתחום הכלבנות הטיפולית.
101%
23,170
מתוך 23,000
0
נותרו
93
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/01/2017

אילוף וכלבנות טיפולית - חלום קטן, הגשמה ענקית!

נעים מאד, שמי רויטל אברהם, בת 40 מנס ציונה, אם יחידנית לילד בן 12. אני רוצה להזמין אתכם לקחת חלק בחלום שלי ולעזור לי להשאר בבית הספר לאילוף וכלבנות טיפולית ולסיים את לימודיי.

אני פונה אליכם כיוון שהתחלתי ללמוד במכללה ולצערי, לא הצלחתי לשלם את שכר הלימוד, למרות היותי אדם עובד. 

מה זה קשור אליכם, אתם שואלים? המשיכו לקרוא. זה קשור לכולנו. 

מאז ומעולם אהבתי בעלי חיים ואת תחום הטיפול. מתן סיוע וטיפול לבני אדם  ולכל יצור חסר ישע מעניק לי תחושת סיפוק וממלא אותי ולכן אני רוצה לרכוש את הידע איך לתת מעצמי עוד ועוד. החלום שלי הוא לעסוק בתחום הכלבנות הטיפולית. התחלתי ללמוד במכללת "מאי דוג קולג'"  בבית החולים הווטרינרי בית דגן. 

ובכן. אתם בטח יודעים ששכר לימוד שאינו אקדמאי, הוא לא זול. כמו כן, לצערי - אין מלגות ללימודי תעודה, אלא רק לתואר.

ניסיתי לפנות אל הבנק לקבלת הלוואה ונעניתי בשלילה. 

חברותיי הנהדרות  עמלו רבות על מנת לסייע לי בהשגת מימון דרך מלגות או עמותות (בשל היותי אם יחידנית) אך ללא הצלחה.

ובהזדמנות זו גם להוסיף את התודה הענקית שלי לא רק בניסיונות אלא בעוצמות שהם מעניקות לי מעצם אמונם בי.

אפילו בית הספר הלך לקראתי ונתן לי חודשיים כדי לגייס את שכר הלימוד, תוך כדי שאני נהנית מהלימודים ולבי מחסיר פעימה - שמה אאלץ להפסיק את לימודיי ולבטל כל אפשרות ליציאה ממעגל משק הבית וחוסר ההגשמה העצמית. אני נרגשת מהתמיכה סביבי. זה כלל לא מובן מאליו. 

מה זו כלבנות טיפולית? 

כולנו כבר יודעים מהי המשמעות של טיפול באמצעות בעלי חיים.

בתחום הכלבנות הטיפולית, התהליך כמעט זהה, רק שהוא מתבסס על כלבים בלבד. היום, באמצעות הייחודיות של הכלבים, ניתן לטפל  בבני אדם בכל גיל המתמודדים מול קשיים שונים, בין אם פיזיים (שיתוק, נכויות שונות, זקנה) או רגשיים והתנהגותיים (הפרעות קשב וריכוז, היפראקטיביות). הטיפול מתמקד בילדים, בני נוער בסיכון, טראומה, קשישים ואסירים. כלומר - ממש כולנו יכולים להינות מעוצמתם הבלתי נדלית של הכלבים הטיפוליים. 

הקשר המיוחד בין האדם והכלב, מוכיח את עצמו בכל פעם מחדש ועל בסיסו מונחים העקרונות של הכלבנות הטיפולית. 

בעלי חיים ידידותיים מעוררים אצל בני האדם שחרור של אנדורפינים והורמונים המסייעים למערכת החיסון ולמצב הרוח הכללי.

יחסים עם בעלי חיים ובמיוחד עם כלבים, מאפשרים ביטוי של רגשות שלא תמיד ניתן לבטא מול בני אדם ומאפשרת תחושה של נאהבות והפגת הבדידות. 

בעיניי, כלבים הם סוג של קוסמים עם זנב. הם מסוגלים להוציא אדם ממיטתו, להעניק תחושת שייכות, אחריות ושמחה רבה. 

הלימודים נחלקים לשנתיים אקדמאיות. בשנה הנוכחית, אני לומדת אילוף כלבים, על כל השיטות והגישות, עם דגש על שיטה ללא כפייה (Force Free). שנה זו תאפשר לי לקרוא את שפת הגוף של הכלב, לסייע לו וגם לבעליו - לחיות חיים הרמוניים ביחד. בנוסף, היא תתן לי את המתנה הגדולה מכולם - בסיס איתן שממנו אוכל להכשיר כלב ככלב טיפולי.

בשנה הבאה אתעמק בפסיכולוגיה ובהתנהגות אנושית, תוך כדי הכשרת הכלב הטיפולי האישי שלי. ביחד, כצוות - נסייע לקשישים, לאסירים, לילדים ולכל מי שזקוק לסיוע. 

שכר הלימוד עולה 24,000 ש"ח לאחר הנחה.


זו הסיבה שבחרתי במקצוע הזה לחיים

אני מאמינה שלכלבים ישנה יכולת מיוחדת לסייע ולטפל בקשיים רגשיים או תקשורתיים, באופן ששמור רק להם. מקרה הצלחה אחד (מיני רבים) שקראתי עליו, סיפר על ילד אוטיסט שלא היה מסוגל לחוות כל סוג של מגע. בעקבות הקשר עם הכלב הטיפולי שלו, הילד ניגש אל הכלב והחל לחבקו. בסופו של דבר, גם אמו של הילד, שהמתינה בסבלנות לחיבוק הראשון שלה, קיבלה אותו, שטופה בדמעות של אושר. משהו בתקשורת בין כלבים לבני אדם ממוטט חסמים, מקרב לבבות ומרפא.

לצפייה בתמונה של הילד והכלב הטיפולי

אני פונה אליכם

ועכשיו, אני זקוקה לכם, בעלי הכלבים, הורים, ילדים לקשישים, חברים של אנשים הזקוקים לטיפול שתסייעו לי להגשים את החלום ולטפל בבני אדם באמצעות כלבים. אני מקווה ומתפללת להגיע ליום שבו אוכל להפיץ את האושר העילאי שנובע מתוך קשר עם כלב. הגשר שמגשר על כל קושי, שנותן מזור ומשמח.

בתמורה, אני מציעה שיעורי אילוף לגורים או לבוגרים, תספורת לכלבים בביתכם או בביתי שבנס ציונה ואם אסיים את הלימודים, אז אשמח להעניק לכם תוכנית טיפולים מקיפה ותואמת בדיוק לצרכים שלכם. 

מזמינה אתכם להנות מהתשורות שהצעתי בפרוייקט, החל מדוג ווקינג, אילוף כלבים וגורי כלבים או... מה שתבחרו! אשמח להעניק לכם תמורה מפנקת לתמיכה שלכם. 


תודה  מראש לכל אחד ואחת מכם שקרא, הפיץ, תמך וסייע לי. אני מודה לכם באהבה ומקרב לב! 

לקריאה על מיזם "חברים בנפש" בכלא מעשיהו מטפל בהצלחה באסירים שסובלים מבעיות התנהגות באמצעות כלבים • "הכלב רואה בי בן אדם ולא מדביק לי סטיגמות"

לקריאה על טיפול בילדים באמצעות בעלי חיים

לקריאה על בית הספר והקורס המדוברבחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.