כל הפרויקטים
מגשימים לסימיוני חלום!
הפרויקט של
בן בודה
לאנדרו סימיוני שיחק בהפועל ב"ש. לאחר שעזב,עבר תאונה קשה שריתקה אותו לכיסא גלגלים. ועכשיו, החלום שלו הוא לחזור לביקור באיצטדיון 'טרנר'.
106%
21,105
מתוך 20,000
0
נותרו
291
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/02/2017

הפרויקט של וסרמיליה - מגשימים לסימיוני חלום!

*

לאנדרו סימיוני, זוכרים?

אי אפשר להתעלם מהאיש שתרם להפועל באר שבע בתקופת הליגה הלאומית, שחקן זר שהתחבר בצורה מושלמת למועדון ועשה איתנו את הדרך חזרה לליגת העל.  

לאנדרו סימיוני הגיע לישראל בשנת 2007 ולאחר שלא התאקלם בסכנין, החליט להמשיך את דרכו בבאר שבע. בעונה הראשונה שלו ושל אלונה ברקת כבעלים כבש 12 שערי ליגה ועוד 3 בגביע הטוטו. בעונה השנייה, שהייתה עונת העלייה של הקבוצה לליגת העל כבש 3 שערי ליגה ועוד 3 בגביע הטוטו שם המשיכה הקבוצה עד לזכייה בתואר.

עברו המון שנים מאז שסימיוני לבש את המדים האדומים, במהלך השנים לאנדרו עבר תאונה קשה שסיכנה את חייו, וכיום הוא מרותק לכיסא גלגלים. למרות כל מה שהוא עבר, והעובדה שהוא נמצא רחוק מכאן, הוא עדיין עוקב אחרי הפועל באר שבע ונשאר אוהד של הקבוצה. סימיוני מרגיש חלק מאיתנו, ויש לו חלום - להגיע ולבקר באיצטדיון 'טרנר'. 


סימיוני הביא לנו כל כך הרבה רגעי שמחה, וזה הזמן להחזיר ולהגשים לו את החלום. 

- מטרת הפרויקט: 

לגייס כספים למימון הטיסה של לאנדרו ואישתו (מצבו הבריאותי מצריך מלווה), מסאו פאולו (ברזיל) לתל אביב (ישראל), לארח אותו במלון לאונרדו בב"ש לחמישה לילות במהלך חודש מרץ/אפריל, ולדאוג לצרכיו במהלך שהותו בארץ. 


- שיא הביקור: 

טקס הוקרה באיצטדיון 'טרנר'. הנהלת המועדון תערוך ללאנדרו סימיוני טקס הוקרה לעיני אלפי צופים ב'טרנר', באחד ממשחקי הבית של הקבוצה במהלך חודש מרץ/אפריל. העוצמות המטורפות, והרגש שיתפרץ ברגעים הללו שווים את המאמץ, בענק.


אוהדי הפועל באר שבע הם משפחה אחת גדולה, בואו נעשה ביחד משהו עצום, שלא נעשה באף מקום ומועדון אחר בעולם!אנו מזמינים אתכם לתרום כפי יכולתכם - ביחד נגשים לסימיוני את החלום! 


בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.