כל הפרויקטים
קמפיין פרסומי לתרומת כליה
הפרויקט של
יוסף כהן
יוסף זקוק לתרומת כליה בהקדם האפשרי חייו נמצאים בסכנה על כן אנחנו פתחנו פרויקט פרסום רחב ע"י פליירים וסטיקרים זקוקים לעזרתכם במימון
106%
3,193
מתוך 3,000
0
נותרו
22
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 14/03/2017

איסוף תרומות עבור פרסום נרחב למצוא תורם כליה ליוסף 

פה אתם נכנסים לתמונה ואנו מבקשים מכם תרומה קטנה שתעזור לנו לקדם 

את הסיכוי למצוא בהקדם האפשרי תורם כליה ע"י פירסום רחב בעזרת פליירים 

סטיקרים ושמשונית אנחנו זקוקים לסכום של 3000 ש"ח

אנו מאמינים שבזכותכם נגיע לתורם המתאים 


סיפור חיי

יוסף כהן רוצה לחיות שני הוריו כבר תרמו לו כליה, ובכך נסתם הגולל על תרומה מבין משפחה כעת מבקשת המשפחה מהציבור- בואו לבדיקת התאמה.

כהן מטופל כיום בדיאליזה 3 פעמים בשבוע, 4 פעמים בכל פעם. כליה בריאה תבטל את הצורך בטיפול הקשה.

בפוסט נרגש שפרסמה  בפייסבוק היא פונה לעזרת הציבור 

"כל המציל נפש אחת כאילו קיים עולם...מבקשת את עזרתכם ומתפללת לישועה בע"ה.

כשאני מסתכלת בעיניים הכל כך עצובות שלו, והסבל הכל כך נוראי עם ההגבלות והקושי, הלב שלי מחסיר עוד פעימה ואני רוצה לזעוק לעולם שמישהו יציל את אח שלי. אז עולם, אני זועקת. תצילו, תעזרו, תשתפו ותפיצו לכולם, לכל העולם, שיוסף צריך כליה.

יוסף, בן 35, חולה באי ספיקת כליות סופנית וזקוק בדחיפות להשתלת כליה. יוסף היה מושתל כליה פעם שלישית ולצערנו עקב גידול סרטני ממאיר בכליה המושתלת הוא נאלץ לעבור ניתוח קשה ומורכב שבסופו הוחלט להוציא את כל הכליה והיחידה שהיתה לו נכון להיום אחי יוסף עושה 3 פעמים בשבוע דיאליזה. אני הייתי המועמדת הטובה ביותר לתרום לו לצערי יוסף פיתח נוגדנים כי שני הוריי תרמו לו כליה ולכן לא אוכל לתרום לו(וזה שבר את ליבי) אז האפשרות הנוספת היא הצלבה אנחנו ממש ממש צריכים את עזרתכם.

אנחנו מאמינים שככל שתשתפו ותעבירו הלאה בכל האמצעים שיש ברשותכם, תגיע הישועה ליוסף.אם אתם מעוניינים לתרום (אלטרואסטיים) או מכירים מישהו שיהיה מוכן לעשות עמנו חסד ואם קראתם עד הסוף והתרגשתם, העבירו את הפוסט הזה לאחרים. גמלה בליבכם ההחלטה, אתם מעוניינים להציל חיים אצרף לכם חומר קריאה בנושא ההשתלות ובדיקות ראשוניות. שנתבשר בבשורות טובות אמן


בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.