כל הפרויקטים
שבת חברים לרפואה חבב גב"ז
הפרויקט של
עומר בן לולו
כמידי שנה סניף בני עקיבא גבעת זאב מארחים את עמותת חברים לרפואה- עמותה שנועדה לשמח ילדים בעלי מוגבלויות. עלות השבת גבוהה ואנו זקוקים לעזרתכם!
105%
6,328
מתוך 6,000
0
נותרו
45
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 16/03/2017

אנו רוצים להזמין אתכם לקחת חלק בפרויקט המדהים הזה שנעשה כבר פעם רביעית בגבעת זאב במסגרת החברה הבוגרים של בני עקיבא - שבת חברים לרפואה.


כמידי שנה סניף בני עקיבא גבעת זאב מארחים את ילדי עמותת חברים לרפואה במשך שישי ושבת. הילדים בעמותה הם בעלי מוגבלויות פיזיות ומוטוריות כגון שיתוק מוחין, ניוון שרירים ועוד. 


את הפרויקט אנו מתחילים ביום שישי בהפנינג קהילתי מלא אטרקציות וחוויות ובמשך השבת החניכים מתארחים אצל משפחות הישוב וזוכים לשבת מהנה ומרעננת משגרת החיים. בזמן שהחניכים יהנו ויעשו חיים- ההורים שלהם זוכים לשבת מנוחה וקצת רוגע.


השבת תתקיים בכו-כז שבט, 24-25/3, פרשת ויקהל- פקודי.

כדי לממן את ההוצאות הרבות של השבת אנו זקוקים לעזרתכם! מימון השבת כולל הסעות, פעילויות וסדנאות, ארוחות שישי ושבת וציוד רב.

אז בואו אני אפרט לכם על מהלך הסופ"ש הזה:


יום שישי:

החניכים יגיעו לגבעת זאב בשעות הבוקר, נקבל אותם בשמחה עם בלונים חיוך והרבה אהבה. לאחר מכן ניגש לאטרקציה , כל שנה יש אטרקציה שונה (טיול גיפים, סדנת שוקולד, הפנינג)-,תלוי בתקציב. אחרי שכייפנו נתחלק לבתים, ומשם נתארגן לשבת. תהיה תפילת ערבית חגיגית בסניף בני עקיבא עם החניכים ואנשי היישוב ולאחר מכן סעודת שבת עם החברה הבוגרים של הסניף. לאחר מכן נמשיך לפעילויות מגוונות ומיוחדות אל תוך הלילה. ובסוף כל אחד ילך לבית אשר הוא מתארח בו ונלך לישון אחרי יום ארוך:)


ביום השבת:

נקום בבוקר וכל אחד ישתה קפה וידבר קצת עם המשפחה המארחת שלו ומשם נלך לתפילה וקידוש חגיגי בסניף בני עקיבא. אחרי הקידוש כל אחד ילך לארוחת שבת אצל המשפחה המארחת. קצת מנוחת צהריים. אחרי שנחנו באים כולם עם אנרגיות לקראת המשך השבת. מגיעים לסניף ונהנים עם מגוון של משחקים ושל פעילויות עם החניכים בשיתוף הבוגרים . ולאחר מכן מגיעים גם החניכים הצעירים של בני עקיבא. ולקראת סיום השבת אוכלים סעודה שלישית עם אנשי היישוב שמעוניינים לקחת חלק בשבת המופלאה הזאת.


מוצ"ש:

לאחר הבדלה נלך כל אחד לביתו לארגן את החפצים האישיים ולהיפרד מהמשפחות. ונחזור לסניף לפעילות הסופית. הפעילות במוצ"ש כוללת הרקדה מטורפת עם החניכים של עמותת חברים לרפואה ועם החבר'ה הצעירים והבוגרים של בני עקיבא. יש גם פופקורן, ממתקים, שערות סבתא, צלם מגנטים ומגוון אטרקציות מיוחדות. אחר כך ניפרד לשלום מהחניכים עד לשנה הבאה ;)

השבת הזאת חשובה לא רק לחניכים של עמותת "חברים לרפואה", אלא גם לנו הפעילים של בני עקיבא שחשוב לנו להתנדב ולעזור למי שצריך.

עזרו לנו להמשיך את המסורת המבורכת הזו. כל תרומה תתקבל באהבה!

מודים לכם ומעריכים מאוד את שיתוף הפעולה,חב"ב בני עקיבא גבעת זאב

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.