כל הפרויקטים
פסח בצהוב כחול- אחים לסמל
הפרויקט של
לירן אוהלי
קמפיין מימון המונים של אוהדי מכבי תל אביב למען משפחות נזקקות. עזרו לנו להפוך גם את חג הפסח לחג המכבים!
274%
54,887
מתוך 20,000
0
נותרו
403
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 07/04/2017

אמ;לק- פרויקט מימון המונים המיועד עבור רכישת והכנת  200 (או יותר) חבילות מזון לניצולי שואה ומשפחות נזקקות

היי, אנחנו עמותת אחים לסמל, אם אתם לא מכירים אותנו או את הפרויקט, הנה הלינק לפרויקט פסח משנה שעברה

פסח בצהוב כחול- 2016

בכנות, מאוד הופתענו מההצלחה המטורפת של הפרויקט בשנה שעברה. האמנו שנגיע ליעד, זה כן, אך לא האמנו שכמעט נשלש את הסכום, שכל אוהדי מכבי מכל הענפים, החל מההנהלה, דרך ארגוני האוהדים בכדורגל והסל ועד לילדי מחלקות הנוער באגודת מכבי תל אביב- כולם כולל כולם התאחדו על מנת לעזור לנו ולקדם את הפרויקט.

זה היה כיף, וזה הצליח, אז נעשה את זה שוב. בתקווה לעבור גם הפעם את היעד, להכפיל אותו או אפילו לשלש. 

לאחר הפרויקט הקודם, על כל חבלי הלידה שהתלוו אליו, ישבנו, הפקנו לקחים והסקנו מסקנות, הפעם הולך להיות מוצלח יותר, שווה לכם לקחת חלק.

על הפרויקט:

נתחיל מהסוף, כלומר מה אנחנו עושים עם הכסף.

ככה זה נראה בשנה שעברה: 

הפרויקט הזה הוא הדרך שלנו להגיע לכמות הגדולה ביותר של משפחות נזקקות בהתאם לתקציב שלנו. 

בקונספט הזה כל הצדדים מרוויחים: אתם תומכים בפרויקט ובעמותה, מקבלים תשורה נאה, הכסף שלכם עובר ישירות לרכישת מזון לנזקקים לקראת חג הפסח. גם קיבלתם מתנה יפה וגם הפכתם עוד משפחה לשבעה ושמחה יותר. מה צריך יותר מזה?

תמיכה בפרויקט איננה תמיכה בעמותה אלא תמיכה בעזרתה נרכוש מזון עבור ניצולי שואה ומשפחות נזקקות. הכסף לא עובר לקופת העמותה אלא ישירות לרכישת המוצרים

אגב, אנחנו מודעים לכך שיתכן והקשר שלנו למותג 'מכבי תל אביב' על כל ענפיו ירחיק תומכים פוטנציאלים שלא כל כך קשורים למכבי, אז אנחנו רוצים להרגיע אתכם.


כשאנחנו מגיעים לבית משפחה נזקקת בכדי להעניק לה את חבילת המצרכים אנחנו לא בודקים איזה צעיף תלוי על הקיר או מה הצבע האהוב עליהם. יותר מזה, אם נגיע למשפחה נזקקת ונראה שכל הבית מעוטר בדגלי הפועל תל אביב או מכבי חיפה, נשאיר לה את החבילה :)
יש דברים שהם מעבר לספורט, וזה אחד מהם.

אם אף תשורה בפרויקט לא משכה אתכם מספיק, לרשותכם גם מדרגות תמיכה ללא תמורה


מי אנחנו?

כולנו אוהדי מכבי תל אביב, רובנו די מוכרים ביציעי הכדורגל והכדורסל. התחלנו את דרכנו לפני ארבע שנים בפעילויות קטנות של ביקורי אוהדים ושחקנים בבתי חולים ובאיסוף מוצרי מזון לנזקקים, סתם כי רצינו לעשות משהו טוב. האירועים הללו היו די מוצלחים, נפתח בפנינו עולם של עשרות אלפי אוהדים בעלי נכונות לעזור ולתרום, לאן שצריך, איפה שצריך ומתי שצריך. אז המשכנו.

המשכנו עוד קצת עם הפעילויות עד שהגענו למצב בו לא נותרה לנו ברירה אלא להפוך את היוזמות המעט 'חאפריות' שלנו לפורמליות והקמנו את העמותה בצורה רשמית.

אנחנו לא רוצים להעמיס עליכם יותר מדי מידע, אז הכנו דף בו מפורטות רוב הפעילויות שלנו, תוכלו למצוא את כל המידע בדף הפייסבוק שלנו:

https://www.facebook.com/Brothers1906/בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.