כל הפרויקטים
אמא מחליפה
הפרויקט של
אופיר בן חמו
הקמת מרכז קליטה והצלה של גורי חתולים יונקים
110%
27,475
מתוך 25,000
0
נותרו
299
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 18/06/2017

אמא מחליפה

 בעזרת התמיכה שלכם נוכל להקים את המרכז לקליטה והצלה של גורי חתולים שנזרקו אל מותם ברחוב

רקע

בישראל יש כ-שני מליון חתולי רחוב חתולה ממליטה פעמיים בשנה בין  4-6 גורים בממוצע בכל המלטה .

בישראל יש תופעה שכיחה ומכוערת הפרדת הגורים מאימם וזריקתם בתוך או בסמוך לפחי האשפה באזור מגורם, פעולה זאת היא למעשה גזר דין מוות הגורים שזה עתה נולדו כך מוצאים את מותם עשרות אלפי גורים בשנה בישראל. בפעילות שלנו תיעדנו עשרות מקרים של גורי חתולים בני יומם שמוטלים מתים\חיים בסמוך לפחי האשפה בבית שאן.

החתולות ממליטות בין היתר בבניינים משותפים, בחדרי מדרגות, במוסדות חינוך בתי ספר וגני ילדים, במפעלים, עסקים ועוד...

פעולה שכיחה שמתרחשת בישראל אנשים שמוצאים את החתולה שהמליטה זה עתה במקומות שציינו למעלה הם מסלקים את האמא לוקחים את הגורים ומנחים אותם בתוך קרטון בסמוך\בתוך פח האשפה המרכזי באזורם, פעולה זאת היא למעשה גזר דין מוות לגורים מוות אכזרי ומייסר מוות איטי ובלתי נסבל הם מתים מצמא ומרעב בתוך שעות ארוכות של סבל בלתי יתואר את המוות הזה אנחנו דורשים להפסיק.

מי אנחנו

פעילי זכויות בעלי חיים מבית שאן, עמק המעיינות, עפולה ישובי התענך וסובב כינרת התאחדנו כולם יחד למען מטרה אחת לפעול למען הצלת בעלי החיים בכלל וגורי חתולים בפרט. אנחנו פועלים תחת עמותת "בית שאן אוהבת חיות" עמותה רשומה בישראל משנת 2014 לאחר שנחשפנו למצוקתם של חתולי הרחוב ולגדול האסון החלטנו לגייס סכום כסף של 25 אלף שקלים לרכישת ציוד והקמת המקום אמא מחליפה מרכז קליטה לגורי חתולים יונקים שנזרקים ברחוב.

איך המקום יפעל

המקום יופעל על ידי חברי העמותה בשיתוף ועזרה של מתנדבים, לעמותת בית שאן אוהבת חיות יש כ 100 ילדים בני נוער ותושבים בוגרים שמתנדבים בעמותה. בכל ים אנחנו מקבלים פניות מתושבים שרוצים להגיע ולהתנדב אצלנו במסגרת "מחויבות אישית"  בבית ספרם אנחנו מאמינים שתהיה הענות גדולה מכל הצפון להגיע ולהתנדב באמא מחליפה המרכז להצלת גורים יונקים.

סיום

חשוב שתדעו כדי שנצליח להקים את המרכז לקליטה והצלה של גורים יונקים אנחנו זקוקים לתמיכה שלכם אנחנו זקוקים לכל שקל שלכם היעד שלנו גיוס 25 אלף שקלים כל אחד יתרום לפי יכולתו רק כולנו יחד נצליח להציל את אותם גורי חתולים. 

שימו לב שהפרויקט מוגבל בזמן רק אם נגיע ליעד הפרויקט יצא לפועל לכן חשוב מאוד כל מי שמעוניין לתמוך בפרויקט חשוב לתרום עכשיו ולא לחכות לאחר כך אנחנו התקווה האחרונה לאותם גורים שנזרקים במשך שנים אל מותם ברחוב.

גור חתולים שחולץ לאחר שנזרק בסמוך לפח האשפה בעיר בית שאן

צילום: גורי חתולי שהצלנו וטיפלנו במשך כחודשיים לאחר שנזרקו בני ימם למות ברחוב.


בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.