כל הפרויקטים
סיוע לאלאור ולוחמים בצרה
הפרויקט של
שרון גל
גיוס לצורך מימון ערעורו של הלוחם המצטיין אלאור אזריה, שהחליט להיאבק עד הסוף בהרשעתו בהריגת המחבל-הרוצח בחברון. זהו קרב למען כל הלוחמים.
104%
207,124
מתוך 200,000
0
נותרו
1468
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 27/06/2017

לא משאירים פצועים בשטח, נקודה.

אזרחי ישראל היקרים,

המאבק של אלאור על חפותו לא תם והוא החליט ללכת עד הסוף ולערער. על אף ההתגייסות המדהימה שלכם בסבב הקודם, לפני כשנה, חסרים בקופת העמותה כ-150,000 ש"ח למימון מלא של ההליכים - וכן מימון התשורות מהגיוס הקודם. 

אני מתחייב בפניכם - והדבר גלוי ושקוף, כפי שניתן לראות בפירוט שפרסמתי בעבר בדף הפייסבוק שלי - כל שקל שגויס בעבר שימש אך ורק לצורך מימון ההליכים המשפטיים, עורכי דין וחוות דעת מומחים. אבל הכסף אזל.

אז הצטרפו אלינו בהתגייסות למען אלאור אזריה ומשפחתו - ולמען לוחמי צה"ל שיקלעו חלילה בעתיד לסיטואציה מורכבת ולא יהיה מי שיסייע להם להגן על עצמם. "כי רעות שכזו" היא לא סיסמה - זה בנפשנו וזה החוסן שלנו כחברה וכעם. נלחמים יחד למען לוחמינו. רק ביחד נצליח!

המימון מנוהל בידי העמותה שיזמתי להגנה על חיילי צה"ל, שמטרתה סיוע משפטי ותקשורתי ללוחמים שיקלעו לסיטואציה דומה בעת שירותם הצבאי. אנחנו שולחים את ילדינו לצבא, אבל בעת מצוקה בשל פעילות מבצעית מורכבת - לא קיים שום מנגנון שמסייע להם להתמודד עם הקשיים.  אף אחד לא מציע סיוע למשפחות הלוחמים והלוחמות אשר נאלצות להתמודד לבד מול המצוקה והעלויות הכבדות הכרוכות בניהול תיקים מסוג זה. העמותה מתחייבת לשאת בכל עלויות ההגנה של אלאור אזריה - ולוחמים אחרים אשר המקרה שלהם יעמוד בקריטריונים שלמם הוקמה. 

כעת הגענו לרגע האמת, הערעור על הרשעתו של אלאור בהריגת מחבל רוצח, החלטה אישית של אלאור, שמתעקש שחש סכנה ממשית בזירת הפיגוע ולכן ירה. ההתגייסות שלכם קריטית כדי שהעמותה תוכל להשלים את מימון המסע המייגע הזה, אבל זהו קרב חשוב למען כל הלוחמים ורק ביחד נצליח! 

הגנה משפטית ראויה היא זכות בסיסית לכל אדם, לא כל שכן לוחם שהתייצב מול מפגע ונקלע לסיטואציה קשה כזו בזמן שירות סדיר. עכשיו זה תלוי בכם, בהתגייסות שלכם, כי רק ביחד, תוך ערבות הדדית, נצליח במשימה.

אנחנו האזרחים לא יכולים לעמוד מנגד ולהותיר את אלאור ומשפחתו ללא הגנה. אנחנו האזרחים לא יכולים לתת לביורוקרטיה ולפוליטיקה לגבור על ערכי המוסר הבסיסי והרעות עליהם גדלנו ועליהם מושתתים צה"ל והחברה הישראלית כולה. אנחנו האזרחים לא סומכים על אחרים - לוקחים את האחריות עלינו. אנחנו האזרחים נילחם בשביל הלוחמים שלנו ונשחרר את אלאור!

אנא, פתחו את הלב - בואו נשלים את המסע הזה בהצלחה ונעשה הכול כדי לסייע לאלאור ולבני משפחתו. זה לא עניין פוליטי, מדובר בלוחם מצטיין בצה"ל שנאבק על חפותו ואסור לנו לעמוד מן הצד. 

תודה מקרב לב,

שרון גל, יו"ר העמותה להגנה על חיילי צה"לבחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.