כל הפרויקטים
קייטנה של כוכבים !
הפרויקט של
אמונה אריאל
זאת השנה ה19 שנוער כוכב השחר מקיים קייטנה לילדים בעלי מוגבליות, עלות הקייטנה כ-150,000 שקל, התרומה שלכם תעזור לנו לממן את האטרקציות בקייטנה.
102%
23,657
מתוך 23,270
0
נותרו
112
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 04/07/2017

הצטרפו אלינו, ויחד עם תמיכתכם הילדים המיוחדים יוכלו ליהנות במחנה הקיץ של "קייטנת איל"ן" במגוון אטרקציות מיוחדות שללא התרומה שלכם לא נוכל להעניק להם. 

             אנחנו נוער כוכב השחר, כבר 19 שנים מקיים את "קייטנת איל"ן"

קייטנת איל"ן מתקיימת 7 ימים, מראשון עד ראשון, הקייטנה כוללת אטרקציות מחוץ למקום לינה, פעילויות רבות של הנוער, ועוד המון תוכניות..

כל שנה במסגרת הקייטנה, כמסורת, אנו נוסעים עם החניכים לכותל, להפרחת בלונים עם משאלות שלהם, שייט על ספינה בים, לפניי שנתיים גם התארח אצלנו האמן אמיר דדון. ביקור בחוות סוסים ועוד המון חוויות מרגשות ומשמעותיות לנו ולחניכים.

הקייטנה המלא אטרקציות ובילויים  לשמחתנו, עוד ועוד מקומות ברחבי הארץ הולכים ומאמצים את הרעיון המבורך. הקייטנה מהווה מנוחה למשפחות הילדים, הם יודעים כי ילדיהם נמצאים בידיים טובות ובטוחות. הילדים הנכים ומשפחותיהם, מחכים בכיליון עיניים לקייטנה שלנו שהפכה למסורת מוצלחת וידועת שם.

קייטנה זו מאורגנת כולה על בסיס התנדבותי ואינה ממומנת ע"י שום גוף כלשהו. מובן מאליו כי קיום הקייטנה דורש התארגנות לוגיסטית קפדנית, והתארגנות כספית עצומה. את כל הנ"ל ממלאים אנו בני הנוער.

  מספר המשתתפים הוא 50 חניכים + 100 חונכים. עלות כוללת של הקייטנה היא 150.000.   בזכות התרומה שלכם, וגיוס ה20000 נוכל להוציא אותם לאטרקציות, כגון,כמו- שייט בספינה, ביקור בחוות סוסים, הופעה של זמר אורח וכ'ו.

אני אמונה אריאל, אני גרה בכוכב השחר ושותפה לקייטנה כבר ארבע שנים, (מתוך 19..) כל שנה מחדש, אנו הנוער עושים מאמצים רבים כדיי הקייטנה תצא לפועל, וכדיי שהחניכים שלנו יהנו הכי בעולם. אנו עושים את זה בהתנדבות ובאהבה גדולה, בואו תעזרו לנו לשמח אותם ולאפשר להם ולהורים שלהם (שגם להם לא יזיק חופש.. )   להנות בקיץ הזה ולשבור שיגרת בית :)

אז בואו וקחו חלק בפרויקט המדהים הזה! תמכו בנו, וככה נוכל להעניק כמה שיותר לחניכים המקסימים שלנו גם השנה!

נשמח לכל עזרה שביכולתכם,אוהבים אותכם! בתודה מראש, נוער כוכב השחר


בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.