כל הפרויקטים
מייצרים פרנסה לגוטמנים!
הפרויקט של
החברים של דוד וצליל
בליל חג השבועות התעוררו צליל ודוד כשלהבות אוחזות בביתם. הם חילצו את הילדים מהאש ונמלטו החוצה. שניות לאחר מכן התפוצצו בלוני הגז והגג קרס.
117%
445,632
מתוך 380,000
0
נותרו
2072
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 21/07/2017

בערב שבועות נשרף כליל הבית של דוד וצליל ותכולתו.

בעקבות האסון אנחנו, החברים של דוד וצליל, התגייסנו כדי לשקם את ביתם,
ולעזור להם לייצר פרנסה בכבוד!


"אני מאמין גדול בצירוף מקרים, מאז ומעולם תחושות הבטן שלי הנחו אותי ועיצבו את דרך עשייתי בעולם, אבל דווקא ה-'עולם' הכתיב לי דרך חיים מעט שונה, רציתי להיות אומן, למדתי ציור, למדתי צורפות ולמדתי טיפול אבל איכשהו קשיי הפרנסה הובילו אותי לעבודה אינסופית בעיסוק מתמיד לגמור את החודש…"

העיסוק של דוד בגילוף בעץ טבעי החל משיחה בה יהונתן, אחיו, ביקש ממנו להכין לו משטחים לעבודה ונוי."...חתכתי חתיכה יפה שתתאים לקרש חיתוך, שייפתי ומרחתי בשמן של דונג דבורים טבעי, והבאתי ליוני, יהונתן אח שלי. משם הכל התגלגל מהר, אנשים ראו, אנשים התענינו, ואני הבנתי שלאומנות הזאת יש יכולת גם לפרנס. מאז אני שם, מכין מוצרים מעץ טבעי בשעות הפנאי כשהעבודה המרכזית שלי, שיפוצים ובנייה בעץ, עדיין רלוונטית…"תוך כדי העבודה על העץ גילה דוד כי מה שמיוחד זה שכל עץ מקבל הסתכלות שונה והוא מתאמץ להביא את העץ הספציפי כמות שהוא כמה שיותר טבעי, האומנות היא הטבע, והוא, רק עוזר לגלות אותה.

לדאבוננו עם השריפה, גם נכחדו כל המוצרים המלאי וכלי העבודה.
כחלק מהשיקום הפיזי, חשוב ביותר השיקום הנפשי והגאווה המקצועית והאישית של דוד, ויכולתו להחזיר לציבור שהרעיף שפע על משפחתו, בתשורות מעשה ידיו.


השיקום  הנפשי, העזרה בשיקום העסק היא ממצוות הצדקה הנעלות ביותר, ומה גם שאתם זוכים ליהנות ממוצרים יפהפיים וייחודיים אשר בהם מושקעת נשמתו  של דוד.


"בחג שבועות האחרון הזמנתי את יהונתן אליי לחג בבית, זאת הייתה הפעם הראשונה שהוא בא אליי לשבת או לחג. (אני דתי ויוני חילוני) במוצאי החג הוא היה אמור לקחת איתו באוטו הזמנות בשווי של אלפי שקלים. באמצע הלילה החתול של גיסתי שגרה בצמוד אלינו העיר אותה, היא התעוררה וראתה אדום מול העיניים, היא רצה לביתנו וצעקה שריפה, קמנו בבהלה, הוצאנו את הילדים, החלון התפוצץ עלינו וברחנו ממש בשניות האחרונות. גם יהונתן והילה (אשתו) יצאו בשניות האחרונות, דקה אח"כ בלוני הגז התפוצצו והגג קרס, ההזמנות נשרפו, הכלים נשרפו וכל החומר נשרף, יצאנו בלי נעלים ובלי כיסויי ראש, ברגע אחד אין לך יותר כלום בעולם, אבל יש לך את המשפחה שלך, ברוך ה' יום יום."

בזכות ההתגייסות המדהימה שלכם הצלחנו לעמוד ביעד הראשון ולהעמיד את הגוטמנים על הרגליים!

עכשיו, בעזרתכם, אנחנו דוהרים קדימה אל היעד השני- שיקום העסק של דוד ומבט אל העתיד.


שלב ב' של הקמפיין מבוסס כולו על לאפשר לדוד לחזור לעבוד, כדי שיוכל לפרנס את המשפחה כפי שהוא כל כך רוצה, ולא לחיות על הצדקה.

התשורות בשלב זה הן למעשה עבודות עץ ייחודיות ומדהימות של דוד, אתם תורמים, ולמעשה מזמינים עבודה מדוד.
בואו ניתן למשפחה המדהימה הזו את החכה שהם כה זקוקים לה!

מצד שמאל תוכלו לבחור את המוצרים השונים של דוד (מופיעים כתשורות)--->


ולמי שפספס את הפרטים המלאים...

שרה חן הקטנה בת השלוש נכוותה ברגליה כשהאש הגיעה לחדר הילדים, צליל נפגעה בידיה כשחילצה את התינוקת אייר, דוד נפצע ברגליו וארבעת הילדים עברו טראומה גדולה באישון ליל כשהם רואים את ביתם עולה בלהבות , הבית הצמוד אליהם בו התגוררה ענבר, אחותה של צליל, נשרף גם הוא. הבית אמנם קטן אך הכיל את כל חייהם וחפציהם של המשפחה. מעבר לערך הסנטימנטלי של הדברים שאבדו- פרנסת האב דוד היא משיפוצי בניין ומסדנת עץ, והיא  נכחדה כליל.

צליל עובדת בהוצאת ספרים קטנה של הוריה המתמחה בספרי ילדים. בחודשים האחרונים שימש אחד החדרים בבית לאחסון ספרים אשר גם הם, עלו באש.

לאחרונה דוד התקין פרקט בסלון וסיים לבנות ארון ספרים ושולחן עבור המשפחה.
בערב החג הם כה התגאו בבגדים הלבנים של הילדים ושמחו באורחים המגיעים.
אך למרות כל הצער שבאובדן, הם מודים לה' על כל החסד שגמל אותם.


בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.