כל הפרויקטים
עזרה בחתונה לזוג גרים
הפרויקט של
סניף עזרא מבוא חורון
אנחנו סניף עזרא מבוא חורון מארגנים חתונה לזוג גרים שאין ביכולתם לממן את החתונה. אנא עזרו לנו לעזור להם! בברכת כל עם ישראל חברים
102%
10,175
מתוך 10,000
0
נותרו
73
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 20/08/2017


שלום לך, אנחנו סניף עזרא מבוא חורון.

אנו מארגנים חתונה לזוג גרים אשר אין ביכולתו לממן לעצמו את החתונה.

נשמח מאוד לעזרתך!

ברצוננו לספר לכם על זוג אנשים מדהימים שזכינו להכיר.

לפני כחודש וחצי עלה מאוקראינה לישראל דניאל בן ה-37. הוא עבר תהליך גיור קשה, מסובך ומורכב, וב"ה היום הוא יהודי. דניאל החליט ללכת נגד כל מה שהכיר - משפחתו, סביבתו, התרבות שאליה נולד וכל הדברים שעליהם גדל והתחנך מגיל אפס.
את כל התהליך הוא עשה לבד ללא משפחה ומכרים.

רות בת ה-27 הגיעה לארץ בטיול של מכון אורה לפני כעשרה חודשים, ומהרגע הראשון התאהבה בארץ ובכל מה שקשור אליה והחליטה שפה מקומה ופה היא נשארת, לאחר בירורים שעשתה היא גילתה לתדהמתה שאמה יהודיה ובאותו רגע היא הבינה שהיא חוזרת למקומה האמיתי: העם היהודי.

דניאל ורות נפגשו והחליטו שהם רוצים להקים יחד בית נאמן, קדוש ויהודי.
כמו כל זוג נרגש גם הם רוצים לחגוג חתונה! אנחנו לקחנו על עצמנו להפוך את היום הזה ליום מאושר! ליום שבו הם ירגישו את עצמם חלק מהעם שלהם. מהעם שכל כך רצו להצטרף אליו! לצערנו אין בידם את היכולת לקיים את החתונה. מצבם הכלכלי לא מאפשר להם לחגוג אותה בשמחה וברווח... ופה אתם נכנסים לתמונה! כל סכום, אפילו קטן, עוזר ומקדם אותנו לעבר המטרה היחידה שלנו והיא לשמח את הזוג הזה שעשה כל כך הרבה בשביל להיות חלק מאיתנו, וכעת אנחנו נחזיר להם טובה ונראה להם את הכוח של העם היהודי!

הזוג רוצה לקיים את החתונה בכ"ז אלול (18 בספטמבר) ועד אז אנחנו צריכים להשיג את הכסף. כל אחד מאיתנו יכול לשמח את הזוג. כולנו ביחד, יכולים לאפשר להם לקיים את החתונה!

החתן: שלום שמי דניאל נחמן. עליתי מאוקראינה לפני כשנה ועכשיו אני גר צדק ואני לומד בירושלים. אני רוצה להתחתן עם רות שהיא מאוקראינה גם והיא גילתה את יהדותה לא מזמן. שנינו בתהליך עלייה וקליטה בארץ ואנחנו רוצים להתחתן, אך לצערנו עקב מצבנו אין לנו מספיק כסף לזה, סניף עזרא מבוא חורון עוזרים לנו להתחתן ובשביל זה אנחנו צריכים אתכם. תודה!

ההחלטה לקחת את הזוג כפרויקט הגיעה לאחר שרצינו להעלות את חשיבות הנתינה והחסד בסביבתנו. לסניפנו יש השפעה רבה על תושבי הישוב, וכשאנו מרימים את הסניף למען מטרה גדולה וחשובה שכזו אנחנו גורמים לסביבה להיות טובה ואכפתית יותר אחת לשנייה.

בשביל זה אנו זקוקים לעזרתכם, נשמח לכל תרומה שהיא!

תודה רבה ורק בשמחות!!!

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.