כל הפרויקטים
עוזרים לבע"ח להתחיל מחדש
הפרויקט של
שרון כהן
המקלט השיקומי שלנו לקראת תפוסה מלאה ואנחנו חייבים להתרחב ולדאוג למחסה מפני החורף הקרב ובא. כדי להגשים זאת אנחנו והם זקוקים לעזרתכם.
253%
202,400
מתוך 80,000
0
נותרו
821
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/09/2017

השמיים הם הגבול!
הצטרפו אלינו וביחד נוכל להגשים חלום!


ארבעה יעדים הושגו במהלך הקמפיין הזה, הרבה מעבר למה שהעזנו לחלום כשרק יצאנו לדרך. בימים הקרובים ועד יום כיפור אנחנו נערכים לקליטת כמות גדולה של תרנגולות, ניצולי וניצולות מנהג הכפרות. לצורך כך אנחנו מקימים לול מיוחד ונפרד משאר תרנגולות החווה ומצטיידים במזון מתאים, ויטמינים ותרופות.

כל סכום שיצטבר בקמפיין מעבר ליעד הרביעי יוקדש במלואו לשם מטרה זאת. 

בנוסף, הוספנו תשורה סמלית בסך 40 ש"ח - "הצלת תרנגולת". על כל 40 ש"ח שאתם תתרמו - אנחנו נוכל להציל עוד תרנגולת ואתם תקבלו למייל תמונה של כל הניצולות בלול החדש שאנחנו בונים עבורן, ובתוכן זאת שאתם הצלתם!הצבנו עוד שני יעדים/חלומות עד תום הקמפיין:

  • אם נגיע ל-130,000 ש"ח הגענו ל-130,000 ש"ח ! נוכל לרכוש רכב תפעולי למקלט. רכב זעיר זה יאפשר לנו לנוע בחופשיות ברחבי המקלט, להעביר אוכל, להוציא פסולת, לשנע כלי עבודה וחומרי בניה ויחסוך לנו המון זמן ועבודת כפיים קשה.
  • אם נגיע ל-190,000 ש"ח הגענו ל-190,000 ש"ח ! נוכל להקים מתחם טיפולים לדיירי המקלט.  מתחם טיפולים הוא עסק יקר והסיבה ששמרנו אותו לסוף היא שבלי היעדים המקדימים לא נוכל להצדיק כלכלית את הקמתו. רק אם יהיה לנו מקום גדול יותר, עם תשתית חזקה ויכולות שינוע חזקות נוכל לקלוט ולטפל ביותר בעלי חיים והצורך במקום יעודי, בתחומי המקלט, בו נוכל לתת לבעלי החיים את כל הטיפולים להם הם זקוקים, יעלה ויגבר.

שלושה שבועות מתחילת הקמפיין וכבר הגשמתם לנו שלושה חלומות:

ראשית, עמדנו ביעד הראשון בתוך שבוע ובזכותכם נוכל להעביר את המקלט למשכנו החדש.

עוד שבוע חלף והגשמתם לנו חלום נוסף - רכישת קרון מורשה להובלת בעלי חיים.

כמות הסבל והכסף שנחסוך, בזכותכם, ע"י הקרון הזה היא עצומה. מעכשיו אנחנו לא תלויים באף אחד על מנת לחלץ בעלי חיים במצוקה וזמן התגובה יתקצר משמעותית!

שבוע נוסף עבר והגענו ליעד השלישי! רכב תפעולי שיעזור לנו כל כך בתחזוקת המקלט - הובלת מזון לבעלי החיים, ציוד רפואי, פינוי אשפה (והם מייצרים כמות יומית אדירה של אשפה... בחיי!), הובלת כלי עבודה וכו'. חסכתם לנו המון שעות של עבודה קשה ועכשיו נוכל להתפנות לטפל ביותר בעלי חיים.

בזכות התמיכה האדירה שלכם למדנו שמותר לחלום, שזה בסדר לכוון גבוה ולהעז כי רק ככה נוכל באמת להתפנות למשימה שבה אנחנו מצטיינים - הצלה ושיקום.

עתה, משהבטחנו את היעדים הראשונים בזמן שיא ואין חשש לעתיד המקלט, 

עזרו לנו להגיע ליעדים הבאים באותה המהירות ולהבטיח לבעלי החיים את הסיוע הטוב ביותר, לו הם ראויים.הם מגיעים שבורים, מוכים ומפוחדים, אך לכולם יש תקווה ורצון לחיות. אנחנו, ב"להתחיל מחדש" מטפלים בכולם, גם אם הוטרינרים הרימו ידיים.

מה אנחנו עושים

"להתחיל מחדש" הוא מקלט שיקומי הקולט ומטפל בבעלי חיים, בדגש על חיות משק, אשר חולצו לאחר שעברו התעללות או הזנחה קשה. המקלט משקם מאות בעלי חיים בשנה עד שמוצאים להם בית ראוי, וכך מתפנה מקום לבעלי חיים נוספים.

מילדותי חלמתי להציל ולחלץ לא רק כלבים וחתולים, לקחת אותם הביתה ולתת להם סיכוי אמיתי לחיים מלאים. להתחלה חדשה!
כאן אני כן יכולה לאפשר לעצמי להציל גם אותם - חמורים, עיזים, כבשים, ארנבונים, תרנגולות, ברווזים, בעלי כנף נוספים וכו'..
כל יום וכל מקרה מרגש אותי מחדש, לראות את תהליך השיקום וההחלמה. את הרצון שלהם לחיות, את המבט המעריך.

למה אנחנו מגייסים בכלל

המקלט מקבל המון בקשות לסיוע ומשתדל להירתם ולעזור לכולן.
עם זאת, קשה לנו להמשיך לתפעל את המקלט בסביבתנו הנוכחית. 

כדי שנוכל למלא את הייעוד שלנו אנחנו זקוקים לעבור למקום חדש, גדול יותר ורחוק מהמולת העיר בו נוכל לקלוט יותר בעלי חיים ולתת את הטיפול הטוב ביותר עבורם. במקום החדש נצטרך לגדר, לבנות מתקנים מרווחים לכל בעלי החיים וכן איזורי אשפוז, שיקום ובידוד לנזקקים לכך, הקמת תשתיות לשיפור תחזוקת המקום, רכישת ציוד מקצועי ועוד...

כל זה עולה כסף רב ואנחנו פונים אליכם בבקשה לעזור

מי עומד מאחורי המקלט

שמי שרון כהן ואני פעילה למען בעלי חיים מזה שנים רבות. רבים מכם מכירים אותי ממקרי חילוץ או התייעצויות עימי לגבי בעיות שונות עם בעל חיים שהיה זקוק לעזרה.

את המקלט הקמתי לפני כשנה וחצי במקום קסום בלב השרון. בתחילה הפעלתי אותו לבד וכיום אני נעזרת במתנדבים המסייעים בתפעול המקום.

בעלי החיים שמגיעים למקלט רוצים להשתקם, לא לכאוב או לפחד יותר, כולם רוצים לחיות חיי חופש ללא כל ניצול ושעבוד בידי בני האדם. פשוט לחיות. אני מאמינה בכל ליבי כי הם ראויים בדיוק כמונו לחופש הזה, כי מגיע להם להרגיש מגע אוהב, ויחס חם ופשוט להיות מאושרים.


כל אחד מכם יכול להיות שותף בפעילות המקלט. כל שעליכם לעשות זה לבחור את אחת התשורות שאנחנו מציעים כאן ובכך להיות שותף למסע שלנו ולקבל עדכונים מהפרויקט

אנא תרמו כפי יכולתכם והמשיכו לעקוב אחרי הדף. אתם ההזדמנות שלהם להתחיל מחדש!

תודה, שרון ודיירי המקלט

לדף הפייסבוק שלנו

קרדיט סרטון:

במאי: אבנר מצליח
צלמת: הילה ספאק
עורכת: נעמה מאירי


המחשת תשורות:

"כל חתול צריך בית" ציור של רות הורם


"קדמונים" ציור של רות הורם


"יונה נודדת" מגזרת נייר של שירה גלזרמן


טבעת דמעה של נועה תכשיטי יוניסקסבחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.