כל הפרויקטים
טיפה של אושר
הפרויקט של
ורד מגן
תרומה לבית החולים לילדים בחיפה על מנת לעזור במימון ליצנים רפואיים
128%
12,800
מתוך 10,000
0
נותרו
79
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/08/2017

בשמו של אבי מגן ז"ל

עזרו לנו לשמח ילדים בבית חולים בחיפה ולעזור לממן ליצנים רפואיים 

שמי ורד מגן , אמא לשני בנים ואלמנתו של אבי מגן ז"ל, אבי שלי היה  איש אשכולות , משכיל  ויפה , ובנוסף היה חולה בסוכרת נעורים מגיל 10  ונאלץ להתמודד עם קשיים רבים ואשפוזים מרובים בילדותו , נעוריו ובגרותו , כל חייו ליוותה אותו המחלה ותמיד הוא נשא את הקושי בשתיקה. 

לקראת יום הזכרון שנתיים בלעדיו שחל  ב - 1 לאוגוסט 2017, רציתי לעשות משהו יותר  משמעותי בשבילו ולזכרו ולהגשים משאלה ישנה שלו: 

לשמח ילדים חולים.

ומכיוון שהוא גדל והתחנך בחיפה , בחרתי לתרום לבית החולים לילדים בחיפה ע"ש רות רפפורט , מטרתי היא להגיע לסכום כסף שיאפשר להעסיק ליצנים רפואיים  למשך  מספר חודשים נוספים על מנת לשמח את הילדים השוהים במקום ונאלצים להתמודד עם אשפוזים תכופים . כבר הוכח שליצנים רפואיים גורמים לטיפה של אושר בים הסבל שהילדים האלו נאלצים לעבור , בית החולים מממן אותם אך ורק מתרומות  וכמות הליצנים ירדה ביותר מחצי לאחרונה.

ליצן רפואי מלווה את הילד בשעותיו הקשות, לפני / אחרי ניתוח ישנם ליצנים שממש נכנסים עם הילד לחדר הניתוח עד להירדמות חלקית , עלותו של ליצן הינה כ 1000 ש"ח  לשבוע ובבית חולים בו כ 140 ילדים זו  טיפה בים


"השמחה מלווה בזעזועים של כל הגוף, נוגעת בביולוגיה שלנו ופורטת עלינו כאילו היינו גיטרה ענקית". 
                                                   ד"ר ויליאם פריי


אשמח אם תעזרו לילדים החולים  עם כל תרומה אפשרית על מנת לקדם את המטרה ולשמח ילדים בשמו, חשוב לי כאשתו ואם ילדיו לתרום לחברה ולהשאיר מורשת קטנה אחריו.

בנוסף למה שייתרם פה , אוסיף מכספי שלי 3000 ש"ח. תודה לכל מי שהגיע עד כאן. כל שנותר לכם לעשות זה לבחור אחת מהמדרגות שבצד שמאל ולקחת חלק בפרוייקט המיוחד הזה . 

התשורות של הצילומים הן מתוך אוסף הצילומים שלו כצלם חובב , מוזמנים לראות את התמונות שלו בלינק הבא: 

הגלריה של אבי מגן

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.