כל הפרויקטים
המסע ליצירת חיים~פונדקאות
הפרויקט של
כפיר ונוגה
אנו נשואים 5 שנים,חולמים להיות הורים. נוכל להגשים חלום זה רק באמצעות פונדאות - בזכותכם נוכל להתחיל את תהליך הפונדקואת ונצליח להיות הורים!
101%
80,730
מתוך 80,000
0
נותרו
194
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 22/10/2017

אנחנו מזמינים אתכם לתרום לפרויקט ובזכותכם נוכל להתחיל בהליך פונדקאות.

איך פונים לאנשים לבקש עזרה בלממן...ילד ? איך מציגים "פרוייקט" שכזה? המון זמן חשבנו על זה, והנה הגענו לרגע. החיים כמו החיים כל כך לא צפויים ואנו מוצאים את עצמינו במצב שהוא לא טבעי,אך מסתבר מאוד אנושי.

החלום הכי גדול שלנו הוא להיות הורים. זה גם הפרוייקט הכי גדול בחיינו, פרוייקט שאנו משקיעים בו כבר כמעט חמש שנים. ידענו עוד לפני שהתחתנו, שלהרות זה לא פשוט עבור כולם. מה שלא ידענו אז, הוא שעבור נוגה לא היה מדובר רק בהריון שלוקח לו זמן להיקלט, שאולי באמצעות טיפולי IVF יתמזל מזלינו ונצליח, גם אם זה יקח שנים של ניסיונות. 

נגה אובחנה במחלת האנדומטריוזיס כשנה לאחר שהתחתנו עקב אירוע רפואי שהוביל לניתוח חירום. מאז היא עברה 5 ניתוחים נוספים כאשר לבסוף, נאלצנו לקבל את ההחלטה הקשה והגורלית -כריתת רחם

בחרנו בחיים,ביכולת של נוגה לתפקד כאדם,ובחיים שלנו כזוג.זוג אשר התנפצץ לו חלום,אך בוחר בתקווה והאמונה שיום אחד,אם ירצה האל,החלום להיות הורים יתגשם,באיזושהי דרך.

לאחר שהתנפצו עוד כמה חלומות על דרכים ואפשרויות..

הבנו שהאופציה היחידה שלנו היא פונדקאות ותרומת ביצית. 

לא ידענו עד כמה יקר המסע הזה ועד כמה נצטרך שיתוף של מספר גורמים יחד על מנת לגרום לזה לקרות. בתחילה זה נראה לנו על גבול הלא אפשרי!

התחלנו לגייס כספים, לברר בירורים, להתייעץ עם כמה שיותר אנשים שעברו את התהליך וגם לנסות להתמלא מחדש בתקווה (משימה לא קלה בפני עצמה).אנו מודים לבורא עולם על שקיבלנו את ההזדמנות להיות בריאים ומבקשים ממנו את הזכות להיות הורים.כאן מתאפשר לנו לבקש גם מכם,לתת לנו מקפצה אדירה בדרך למימוש החלום בעוד אנחנו עושים גם את חלקנו במאמץ ולא שוקדים על השמרים.

מזמינים אתכם לקחת חלק במסע שלנו ליצירת חיים.

אם תבחרו לעזור לנו היו סמוכים ובטוחים שנוקיר לכם תודה, יום יום , גם ברגעים הקשים שבהורות. ניתן לילד שלנו ערכים טובים, אהבה, ביטחון ואמונה בטוב. נעשה כמיטב יכולתינו ומאמצינו ללמד אותו~ שחלומות רבים מתנפצים, אחרים מתגשמים,ושפעמים רבות בחיים 

התרומה, הנתינה וטוב ליבם של בני האדם, הם אלה שמנצחים!

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.