כל הפרויקטים
תותבות בחינם לניצולי שואה
הפרויקט של
מישל לוין
אנא עזרו לנו (די.וי.אי.) להעניק בשנה הקרובה תותבות בחינם ל-100 קשישים וניצולי השואה נזקקים!
105%
75,868
מתוך 72,000
0
נותרו
50
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 16/10/2017

For English please click here or the 3 dots on the top right on Mobile

הודות לקרנות של משפחות נדיבות , עמותת די.וי.אי. החלה ב- ספטמבר 2016 להעניק טיפולים ולספק תותבות חינמיות לחלק מהקשישים וניצולי השואה העניים ביותר בירושלים. פרויקט תותבות בחינם אינו ממומן במלואו עבור ספטמבר 2017- ספטמבר 2018 הארגון זקוק לעוד 72,000₪ בכדי שהפרויקט ימשיך לעבוד במלוא המרץ בשנה הבאה. 

ישנם קשישים בישראל ללא גישה לטיפולי שיניים. חלקם הם ניצולי שואה, אשר הישראלי הממוצע יסכים עם הקביעה כי סבלו מספיק במהלך חייהם. בשנה שעברה, די.וי.אי. טיפל וסיפק תותבות חינמיות למעל 100 קשישים עניים, יותר ממחצית מהם ניצולי שואה ורבים מהם וערבים-ישראלים. 

אם נגיע למטרה שלנו, הפרויקט ימומן - והמרפאה תמשיך להעניק תותבות בחינם לשנה הבאה!

רבים מהם הגיעו כשבפיהם שיניים ספורות בלבד, כאשר הם סובלים ממצב זה במשך 20 שנה ויותר. רבים מהמטופלים הללו, לא עלה בידם לשלם עבור תותבות (שעלותן מוערכת בכמעט  ₪18,000 בישראל). מטופלים אלה, ילדיהם ונכדיהם, דואגים כי יהיה עליהם לשאת בעלות הטיפול ומסבירים כי מצבם הכלכלי קשה. הם מתקשים להאמין לדברי פקידת הקבלה, שמיידעת אותם כי ההפניה שברשותם (מטעם עובדת סוציאלית, המעידה על מצבם הכלכלי) מאפשרת להם לקבל את התותבות ללא עלות! "זה נס, אני לא מאמין!" היא התגובה הנפוצה ביותר. הם אסירי תודה ועוברים מהפך של ממש לאחר הטיפול.

כל תורם יקבל מכתב תודה במייל . במייל יהיה סקר קצר שבו יוכל לבחור באופציות הבאות: לתרום לעילוי נשמת מישהו, לכבד מישהו, עבור שמחה מיוחדת וכדו'.

 ניתן גם לבקש מכתב תודה מודפס וגם קבלה רשמית (לפי סעיף 46א). המכתב והקבלה יישלחו לכל כתובת שתידרש.

כמה פרטים על המרפאה החינמית: ארגון רופאי שיניים מתנדבים לישראל (די.וי.אי.) מסייע למנוע סבל של אלפי משפחות, המצויות במצב כלכלי קשה, תוך סיוע לילדים לממש את הפוטנציאל שלהם ולצאת ממעגל העוני. צוות המרפאה מורכב מרופאי שיניים מתנדבים מרחבי העולם, המספקים טיפולי שיניים ברמה גבוהה כמו גם חינוך לבריאות הפה לצעירים בגילאי 4-26, ולקשישים החיים מתחת לקו העוני. מרביתם סובלים ממחלות שיניים חמורות, המונעות מהם לישון ולאכול בצורה תקינה. הם אינם מצליחים להתרכז בלימודים בעקבות הכאבים הלא-פוסקים שנובעים מדלקות כרוניות. מאז נוסד די.וי.אי. בשנת 1980, הארגון מטפל במשפחות של יהודים, מוסלמים ונוצרים כאחד.

כמה פרטים על מישל לוין: אני עובדת בתור מנהלת גיוס משאבים וקשרי חוץ בעמותת רופאי שיניים מתנדבים לישראל (די.וי.אי.) מעל ל-9 שנים. מרפאת שיניים בחינם זו מעניקה צדקה ישירה.זו צדקה אמיתית שמגיעה ל-3,000 אנשים נזקקים מדי שנה.

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.