כל הפרויקטים
רוצים להיות הורים
הפרויקט של
טיראן ומאור אלימלך-רונן
החלום הגדול שלנו הוא להפוך להיות הורים. דבר שהוא הכי טריוויאלי בעולם- לנו עולה כל כך הרבה כסף בהליך פונדקאות - כדי שנוכל להפוך למשפחה.
100%
100,450
מתוך 100,000
0
נותרו
137
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 10/10/2017

יותר מהכל אנחנו רוצים להפוך למשפחה. במהותנו אנחנו כבר הורים, בלי תינוק.

הדרך היחידה כיום להביא ילדים לעולם לזוג הומואים היא באמצעות הליך פונדקאות יקר משחשבתם אשר מתרחש בחו״ל. המחירים מטורפים וכך גם החלומות על להשיג את הסכומים האלו. במציאות בה אנחנו חיים זה בלתי נתפס שאת הדבר שכל אחד ואחד מהזוגות הסטרייטים יכולים לממש בכזו קלות, עלינו מופעלות כל כך הרבה סקנציות ודורשים מאיתנו סכומי עתק בשביל המשכיות, בשביל מימוש עצמי ובשביל להעניק אהבה בלתי נדלית לתינוק קטן שהוא שלנו לחלוטין.

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בשותפות שלנו ובמאבק ליצירת משפחה והבאת ילד לעולם, רק אם נתגייס כולנו יחד, נוכל לתת לזה להתממש!!!!

אנחנו מאור וטיראן,

מכירים מזה כעשור, נשואים מתוכם כשלוש שנים, ויותר מהכול אנחנו חולמים יחד להקים משפחה ולהביא ילדים לעולם.

אנחנו בני 29-31 וגרים במרכז בשכירות. התחתנו בקנדה באופן רשמי (מאחר ולא ניתן להתחתן בארץ), ועשינו אירוע אזרחי בישראל עם המשפחה והחברים.

אחד הרגעים המאושרים בחיינו: 


 כיום, אחרי שלא ניתן לאמץ יותר במדינת ישראל כזוג חד-מיני - 

 האופציה היחידה הרלוונטית שעומדת בפנינו זו פונדקאות 

גם היא בחו״ל והיא כמעט בלתי אפשרית. לכן אנו מבקשים עזרה. מכל מי שיכול, במה שהוא יכול. זה רק יקדם אותנו בעוד צעד לעבר החלום.

את תהליך הפונדקאות ניתן לבצע כיום אך ורק בארה״ב ובקנדה. משך התהליך לוקח בממוצע בין שנה וחצי לשנתיים ועלותו מגיעה לממדים מטורפים של 150,000 דולר בקירוב!!!!

על מנת להתחיל את התהליך אנחנו צריכים להחזיק ולהוכיח שיש ברשותנו את מלוא הסכום. זה כמובן, עוד לפני שהילד הגיע לעולם ויש לכלכל אותו, להאכיל אותו, להלביש ולהעניק לו את כל הצרכים שלו בנוסף על הרבה חום ואהבה. 

שנינו עובדים במשרות מלאות (פלוס פלוס), חוסכים ומנסים להגיע לשלב שבו נוכל לקחת הלוואה מהבנק (כי גם היא תגיע), בתקווה שתהיה קטנה ככל האפשר (כי גם אותה נצטרך להחזיר) על מנת להתחיל את התהליך - המבורך אמנם, אך הכול כך מסובך הזה - ולהפוך להיות הורים.

וכאן אתם נכנסים לתמונה -

אנו מבקשים ממכם לתמוך במטרה שלנו. ידינו כבולות והחלום לא מתקרב משנה לשנה.  מי שיכול לפתוח את הלב ולו במעט שהוא יכול, יעזור לנו להתקדם צעד נוסף אל החלום של הקמת משפחה (דבר שהוא כל כך טריוויאלי עבור אחרים).

הסכום המבוקש - 100,000 ש״ח - הוא סכום הנדרש לנו על מנת להתחיל את הליך הפונדקאות בתחילת 2018!!!

עד היום חסכנו כ250,000 ש״ח במשך 5 שנים!!!  יחד עם עזרה מכם נוכל להתחיל את הליך הפונדקאות בחו״ל תוך מספר חודשים ואת היתרה להשלים באמצעות הלוואה מהבנק.

אנחנו מבקשים תמיכה, פרגון ומזמינים אתכם לקחת חלק במאבק שלנו להקמת משפחה ולבחור תשורה המתאימה לכם, ממי שיכול, ממי שרוצה, כי כמונו יש עוד הרבה ואנחנו לא יותר טובים, או יותר ראויים, ולא מגיע דווקא לנו. 

אחרי כברת דרך ארוכה, עבודה קשה והתמדה רציפה אנחנו מוכנים לשלב הבא. השלב שבזכותו נוכל להתחיל. השלב הכי משמעותי בחיים שלנו - ואנחנו נשמח לשותפות שלכם בשלב הזה - 

עזרה להגשים לנו חלום. להיות משפחה.

מאור וטיראן.

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.