כל הפרויקטים
הדפסת חולצות ליום ספורט
הפרויקט של
יובל הלוי
יום ספורט וחינוך שנתי שמתרחש בבית הספר התיכון "אליאנס" בתל אביב לזכרו של סמ"ר גיא אלגרנטי, שנפל במהלך מבצע "צוק איתן".
100%
1,100
מתוך 1,100
0
נותרו
4
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 26/09/2017

הדפסת חולצות ליום ספורט לזכר גיא אלגרנטי


**הכסף גויס בהצלחה, אין צורך בתרומות יותר, תודהרבה לכל התורמים!! **

אנחנו מגייסים כסף להדפיס חולצות לתלמידים שישתתפו ביום ספורט לזכר סמ"ר גיא אלגרנטי שנפל במלחמת צוק איתן ב2014. הכסף שנגייס הולך לקופת החולצות בלבד.


כל שנה מאז נפילתו של גיא אנחנו, חבריו לכיתה בתיכון "אליאנס" שבתל אביב, מארגנים לזכרו יום ספורט שמתרחש בבית הספר, למען ההנצחה ולמען העברת המורשת שלו הלאה לתלמידים של כיתות י"ב. 

על גיא

גיא, או בכינוי שלו "אלגרה", היה אוהב אדם, חבר מסור, עם לב רחב ומלא אהבה ועשייה למען האחר. היה דואג לראות את כולם בכיתה והיה אוזן קשבת גם לאלו שהתביישו לבקש עזרה. היה צנוע ותמיד שם את האחר לפניו, וזה ניחן גם בהקרבה שלו בצוק איתן עליה קיבל צל"ש מפקד האוגדה. הוא נפל ב30.7.14 יחד עם חבריו מתן גוטליב ועומר חי. לקריאה נוספת על הסיפור שלהם לחצו פה.

מהלך היום ועל התרומות

הכסף שאנחנו מגייסים הולך לחולצות (כ220) לתלמידי כיתות י"ב בבית הספר אליאנס שבתל אביב. יום הספורט הוא בסימן גיא שהיה מצטיין באליפות קרב מגע בצה"ל ואהב ספורט באופן כללי.

במהלך יום הספורט התלמידים יחולקו לקבוצות וישחקו בטורניר. בסוף היום יהיה טקס קצר לשכבה ונאמר כמה מילים על גיא. מארגני הפרוייקט וחלק ממי שמכיר את גיא תרמו לפרוייקט אך אנחנו צריכים את עזרתכם להשלים את הסכום ולגרום ליום הזה לקרות. תודה רבה רבה! כל סכום יתקבל בברכה. לשאלות בכל נושא אפשר לפנות אלי לאי מייל.

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.