כל הפרויקטים
מצילים את שרית
הפרויקט של
יוסי דוידוביץ׳
היא נולדה כתינוקת חייכנית ורגילה לחלוטין. כיום, שרית שחלתה בניוון שרירים, זקוקה בדחיפות לטיפול יקר על מנת להציל את חייה ולהגשים את חלומותיה!
104%
363,665
מתוך 350,000
0
נותרו
1577
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/11/2017

For English click here or the 3 dots on the top right corner on mobile

קודם כל תודה לך שעצרת לקרוא ולהקדיש מזמנך! 

עם ישראל היקר הוכיח את התגייסותו המדהימה, תודה ענקית לכל אחד ואחת מהתורמים! כעת, אנו תקווה שנצליח להגיע אל היעד השני - 500,000 שקלים עד תום מועד הגיוס! 

אנו, משפחתה של שרית, רוצים לשתף אתכם לבקש את עזרתכם. שרית שלנו בת עשר,  נולדה כילדה רגילה לחלוטין, בת בכורה במשפחה שלנו. שרית חייבת בדחיפות את הסיוע שלך לטיפול במחלת ניוון השרירים שלקתה בה.

היא נולדה כתינוקת מתוקה וחיננית, חכמה במיוחד, שמנמונת, שבא לאכול. 


שלבי ההתפתחות של שרית היו רגילים לילדה בגילה, שרית החלה ללכת כמו כל ילד, אבל נפלה המון. זה היה קצת יותר מידי, משהו שחייב אותנו בביקור אצל רופא... רק בשביל לשמוע שזה נורמלי.

אבל לא, זה לא היה נורמלי, האורטופד שהגענו אליו שאננים למדי, הפנה אותנו באופן מיידי לנוירולוג. 

מכאן החלה מסכת יסורים שלא נגמרת עד עכשיו, אין ספור בדיקות ואישפוזים כדי להבין מה יש לילדה שלנו. בתקופה קצרה, מצבה הלך והתדרדר. ואז קיבלנו את ההודעה...

שרית לוקה במחלת ניוון שרירים.מתינוקת שמנמנה וחייכנית  הפכה שרית לילדה כבויה ועצובה. היא חכמה, מבינה את מצבה, מבינה כמה הפכה למוגבלת, זוכרת היטב איך הלכה רגיל. והיום, אם אינה מחוברת למכשיר הנשמה ושאר צינורות, היא מרותקת לכיסא גלגלים ממונע, בקושי מזיזה את אצבעותיה.

שרית שלנו רזה, במשקל של ילד בן שלוש, שרית נעלמת לנו בין האצבעות. היא כבר לא יכולה לאכול באופן עצמאי, ניזונה מצינורית שמחוברת לבטן. שרית אינה נושמת, היא מחוברת למכונת הנשמה 24/7. 

לרגע חשבנו שאפסו התקוות, לרופאים לא הייתה בשורה, "אנו מקווים שהיא תזכה לחגוג בת-מצווה" אמר אחד מהם.

צפו בכתבה ששודרה בתוכנית "לפני כולם" בערוץ 20":


התקווה

ואז הגיעה ההודעה, בסין יש טיפול שיוכל לשפר באופן דרסטי את מצבה, טיפול שיוכל לתת לשרית אריכות ימים ואיכות חיים. מיותר לציין שמיד ערכנו בדיקת התאמה - וישנה התאמה. 

אך מכשול אחד עומד בפני הרצון האדיר שלנו ההורים להעניק חיים לשרית, אנו זקוקים לסכום כסף עצום שיאפשר לנו לזכות ולרכוש את הטיפול עבור שרית.

ב-11/11 אנו ממריאים לסין, איננו יודעים עדיין איך נממן זאת, אבל הכסף לא יעצור אותנו מלהציל את שרית!

עלות הטיפול הראשון וההוצאות הנלוות הינם לפחות 350,000 ש"ח, אותם ברוך השם - השגנו בזכותכם! אנו מקווים שנצליח להגיע גם אל היעד השני על מנת להצליח לממן גם את הטיפול השני !

אנו מבקשים ממך בכל לשון של בקשה, אם קראת עד כאן והקדשת מזמנך עבור הסיפור הכואב שלנו, אנא, עזור/עזרי לנו להגשים את השאיפה הגדולה מכל שיש לנו כהורים, להעניק לשרית חיים!! 

בבקשה, אל תשארו אדישים, כידוע על פי חוקי האתר... רק אם פרויקט הגיוס יצליח במלואו נוכל להעזר בו. אל תגידו שמישהו אחר יתרום, כל סכום יקרב אותנו לנסיעה לסין, יעזור לנו לתת חיים לשרית שלנו - בזכותכם.

בברכה, ברגשות תודה על עזרתכם, משפחתה של שרית.

צפו: שרית לפני כשנה, כשעדיין התאפשר לה לשיר בכוחות עצמה וללא מכונת ההנשמה: בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.