כל הפרויקטים
אופנים לנערי בית דארנא
הפרויקט של
צחי אוחובסקי
בית דארנא הוא בית חם לבני נוער במצבי סיכון ומצוקה. רכיבת אופנים היא מהפעילויות החשובות בתהליך השיקום שלהם. עזרו לנו לרכוש עבורם אופנים.
159%
31,895
מתוך 20,000
0
נותרו
153
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 30/11/2017


ממשיכים קדימה! הגענו לסכום הגיוס המינימלי שהגדרנו לפרוייקט - 20,000 ש"ח. זה אומר שהפרוייקט נכנס לתוקף אבל אנחנו לא עוצרים כאן! אנו רוצים למקסם את הסכום המגויס - סכום גבוה יותר יאפשר לנו לממן את כלל רכישת זוגות האופניים עבור הנערים, חידוש ציוד נלווה, ופעילויות נוספות לנערים, ואם יישאר עודף, תמיד ימצא לו שימוש ראוי בפעילות השוטפת של בית דארנא. עזרו לנו עם תרומה ושיתוף. כל שקל קובע!! 


זוהי השנה שלישית בה אנו, קבוצה של מתנדבים (חלקם מחברת 888 וחלקם עצמאיים), משתתפים ברכיבת אופנים שבועית עם נערים מבית דארנא. אנו פונים אליכם לעזרה בגיוס כסף לרכישת אופנים חדשים עבור הנערים. 

אודות בית דארנא

עמותת "דארנא" הוקמה במטרה לסייע לנוער במצבי סיכון ומצוקה בישראל להיחלץ ממצבם באמצעות הקמת מסגרת המאמצת תפיסה חינוכית שיקומית כוללת, ברוח קהילתית, המאפשרת בניית זהות אישית ויכולת להאמין בתפיסת עתיד חיובית כלפי העצמי והסביבה. החניכים גרים ומתחנכים בבית שהושכר ומופעל ע"י צוות העמותה ומתנדבים. לאחר שעות הלימודים הנערים משתתפים בפעילויות שונות כמו רכיבה על סוסים, גלישה ורכיבה על אופני הרים. לפעילויות אילו תפקיד משמעותי בהתפתחות הנערים ובשיקומם. לפרטים נוספים: https://www.darna.org.il


רכיבת אופנים בדארנא

רכיבה על אופני הרים היא מהפעילויות היותר משמעותיות עבור הנערים והיא משלבת יכולת אישית עם פעילות קבוצתית. היא מאפשרת לנערים לצאת לטבע, לפרוק אנרגיה, לשפר את הכושר, ולשפר מיומנויות פיזיות וחברתיות. הרכיבה מתבצעת עם מדריך מוסמך וקבוצה של מתנדבים מבוגרים המלווים את הנערים כבר מספר שנים. הנערים יוצאים לרכיבה שבועית של כשעתיים באתרים שונים במרכז הארץ, ומספר פעמים בשנה יוצאים לרכיבה ארוכה יותר - חצי יום עד יומיים - באזורים שונים בארץ. 

הנערים רוכבים על אופני הרים פשוטים שנרכשו עם הקמת דארנא, והגיע הזמן להחליפם באופנים חדשים ואיכותיים יותר. בעזרת המתנדבים שלנו ערכנו סקר שוק בין היבואנים השונים, וקיבלנו הצעות נדיבות מאד לאופני הרים המתאימים לשימוש הנערים. לצערנו אין ביכולתנו לממן את הרכישה מהתקציב השוטף של העמותה, ואנו מבקשים את עזרתכם להשגת הסכום הנדרש לנו על מנת לחדש את צי האופנים. הסכום המבוקש יאפשר לנו לרכוש כ-12 זוגות אופנים עבור כל הנערים. מדובר באופני הרים (זנב-קשיח "29 לאילו שמבינים...) ברמה בסיסית, כזו המספיקה על מנת שהנערים יוכלו להתקדם ולשפר את יכולות הרכיבה שלהם ואת יכולתם הפיזית. כל סכום שנגייס מעל לסכום הגיוס ההתחלתי ישמש להחלפת ציוד ישן ופעילויות נוספות עבור הנערים.  


אנא בחרו את הסכום והתשורה המתאימים לכם. ניתן גם לתרום כל סכום אחר לבחירתכם. תודה מראש!!התרומה מוכרת לצרכי מס (אישור 46א) - קבלה תנתן לכל דורש בסיום הגיוס.

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.