כל הפרויקטים
חידוש בית החיילים הבודדים
הפרויקט של
משפחת שרביט
אנו מרימים פרויקט להנצחת רתם שרביט ז"ל שנהרג בלבנון, במסגרתו נשפץ בית לחיילים קרביים בודדים. נשמח לתמיכתם בכדי למקסם את השיפוץ עבור החיילים!
117%
64,577
מתוך 55,000
0
נותרו
179
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 29/11/2017

חברים יקרים בזכות תמיכתכם בפרויקט – שמחים לעדכן שהגענו ליעד שהצבנו! מרגש ומשמח מאוד!

גייסנו באמצעות פרויקט ה- Give Back  את הסכום שהצבנו כיעד, אך ככל שאנו מתקדמים בשיפוצים אנו נוכחים לדעת שזה לא מספיק!

שיפוץ בית החיילים החל, ואנו נמצאים בבית מידי יום ומבינים שהרבה מהציוד הבסיסי העומד לרשות החיילים בבית, כגון מיטות, מכונת כביסה, מיקרוגל, טוסטרים, מכשיר לסינון מים (שאין להם כלל), הינו דל וישן מאוד.

על כן, נשמח להציב יעד גיוס חדש העומד על סך של: 75,000 ₪, במידה ונגיע ליעד זה נשמח להחליף לחיילים את המיטות, המאוד ישנות ורעועות, עליהן הם ישנים, כמו גם את מוצרי החשמל הישנים, שחלקם תקולים או במצב ממש רע, לציוד חדיש ותקין כפי שמגיע להם.

נודה לכם אם תתמכו בפרויקט, ובעזרתכם נצליח להגיע ליעד החדש, ולרכוש עבור החיילים השומרים עלינו מידי יום, את כל הנדרש להעמדת בית חמים ונעים, עם ציוד תקין עבורם ❤   

במלאת 20 שנים לנפילתו של רתם אהובנו, אנו, משפחת שרביט בחרנו להנציח את זכרו בדרך המזוהה עם אופיו ודרכו, בפרויקט של תרומה לקהילה, במסגרתו נשפץ ונחדש את בית החיילים הבודדים בקיבוץ ברקאי.

רתם החל את השירות הצבאי שלו בקורס טייס ולאחר כחצי שנה עבר לשרת ביחידה המובחרת - פלס"ר נח"ל. בינואר 1997 בדרכם להשכיב מארב חודר בלבנון, הצוות איתו צעד עלה על מטען, ורתם נהרג יחד עם  שני חבריו לצוות. רתם שהיה ילד הסנדוויץ' במשפחה, הותיר אחריו זוג הורים (טליה ודוד), ושתי אחיות, קרן (בת 23) ושני (בת 17).

רתם ניחן באהבה עצומה לחיים בחוש הומור ואהבת הזולת ואף הספיק (במעט שנותיו) להתנדב ולתרום לקהילה. לכן, הגענו למסקנה כי אין דרך טובה יותר להנציח את זכרו מאשר בדרך הנתינה חזרה.

בעודנו מחפשים אחר פרויקט הנצחה אשר יטמון בחובו תרומה לקהילה, נודע לנו על בית לחיילים קרביים בודדים בקיבוץ ברקאי המשווע לשיפוץ כללי. לאחר ביקור במקום לא היה לנו ספק כי אנו נרתמים בכל הכוחות על מנת להעניק בית חם, מחבק ואוהב ל- 10 ילדים נפלאים מכל העולם שעזבו את ביתם ומשפחותיהם ובאו לתרום לצה"ל, לארץ, לנו.

כחלק מפעולות הנצחה שעשינו לזכר רתם וברבות השנים הקמנו את "העמותה להנצחת רותם שרביט ז"ל" (ע"ר: 580312056). כיום, השתמשנו בכל כספיי העמותה כמו גם בכל מכרינו וחברינו שנרתמו אף הם לעזור בכל התחומים ואף להתנדב בפועל בפרויקט השיפוץ. גויסו כבר כ-80,000 ש"ח אך על מנת להגיע לתוצאה מקסימלית אנו זקוקים לגייס סכום כסף נוסף ולכן הקמנו את הפרויקט.

הצטרפו אלינו ויחד נוכל לחולל שינוי מהותי עבורם.

חרף המאמצים שנעשו אנו עדיין זקוקים לסכום של 55,000 ש"ח על-מנת לרכוש עבור החיילים דיירי הבית רהיטים, אביזרים, תאורה ומוצרי יסוד למגורים ברמה נאותה. 


נשמח לכל תרומה כספית שתוכלו לתת לטובת פרויקט חשוב זה ולטובת החיילים הנפלאים הללו. בואו יחד נחזיר להם אהבה, למען רתם, למענם ולמען כולנו- כחברה.

תודה ענקית מראש בשם כל משפחת שרביט ובשם החיילים הבודדים.

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.