כל הפרויקטים
השתלת כליה למאיה
הפרויקט של
מאיה קורמן
מאיה בת 28, זקוקה לעזרתכם לעבור השתלת כליה בחו"ל
100%
400,966
מתוך 400,000
0
נותרו
1101
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 13/02/2018

אני מזמינה אתכם לתרום ובזכותכם אוכל לטוס להשתלת כליה בחו"ל ולהציל את חיי.

 בשביל להגשים את החלום ולחזור לחיים נורמטיביים, אצטרך לעבור השתלת כליה, ניתוח אשר עולה בחו"ל  200 אלף דולר שאני זקוקה לגייסם בעזרתכם.

אנחנו, אני והורי, מבקשים עזרה בתרומה שתעזור לנו להוציא לפועל את המוצא האחרון שנשאר לנו - לצאת לחו"ל לעבור השתלה כליה שלמעשה תציל את החיים שלי.

 נולדתי לפני 28 שנים בלידה רגילה בבית חולים מאיר.

לאחרונה התחלתי תהליך דיאליזה בבית חולים אסותא.

תהליך ההדרדרות של הכליה התחיל לפני שנתיים ובפברואר 2017 נכנסתי לתהליך הכנה להשתלה נוספת.

פניתי לעמותת "מתנת חיים" ונרשמתי לתור לתרומת כליה . עמותת "מתנת חיים" תרמה בחמש שנים אחרונות יותר מ 450 כליות בארץ מקהילה של הרב הבר.

במקביל, יצרנו קשר עם חברת מד-לד שמספקת שירותים רפואים בחו"ל בנושא של השתלות כליה.

לאחר שנפגשנו עם מספר אנשים שעברו השתלת כליה דרכם, בינהם אסתר דנוך, תושבת כפר סבא. ביצענו את כל הבדיקות שהחברה דרשה והרופא שלהם קבע שמאיה יכולה לעבור השתלה נוספת.

מכיוון ששירות הזה עולה בסביבות 200 אלף דולר התחלנו בגיוס כספים.

בתחילת יוני השנה קיבלנו טלפון מעמותה "מתנת חיים" שמצאו תורם בשבילי, עם אותו סוג דם ושמעבירים אותו לתהליך התאמה בבית חולים בלינסון, בו אני מטופלת ומחלקת השתלות בבילינסון פנו אלינו כדי להתחיל בתהליך הכנה להשתלה מול התורם. בעקבות כך, הפסקנו את תהליך גיוס הכספים לצורך השתלה בחו"ל.

היינו בקשר עם מחלקת השתלות בבלינסון כדי לעקוב אחרי התקדמות, אך לצערנו אחרי 4 חודשים קיבלנו טלפון מהמחלקה שתורם לא מתאים ועלינו לפנות מחדש לעמותת "מתנת חיים".

לאחר בירורים, הבנו שלא נותרה לנו ברירה אלא לעבור את ההשתלה בחו"ל דרך חברת מד-לד, אך מכיוון שעצרנו את תהליך גיוס הכספים עקב מציאת תורם בארץ, נקלענו למצב שאנו זקוקים ל-200 אלף דולר באופן דחוף ביותר, כדי להמשיך בתהליך מציאת תורם בחו"ל על ידי חברת מד-לד.


התחלתי דיאליזה ואני נאלצת להגיע 3 פעמים בשבוע ל4 שעות למכון הדיאליזה באסותא, ת"א, בליווי אחד ההורים עקב מצבי הבריאותי. אני מאמנת במקצועה ולא מסוגלת להמשיך לעבוד במצבי הנוכחי. 

אני ספורטאית מקצועית בענף הקיאקים והחתירה למעלה מ 10 שנים, עובדת ונושמת את תחום החתירה, כמאמנת ילדים בתחום התחרותי ובוגרים בתחום העממי.
 היה לי הכבוד להשתתף בתחרויות בינלאומיות ואף יצגתי את ישראל באליפות העולם בחתירה בסירות הדרגון- סירות חתירה של 20 אנשים שעובדת על כוח של חתירת צוות.השתתפתי כשופטת בתחרויות המכביה האחרונה וזכיתי להכיר צעירים יהודים שחולקים איתי את האהבה האדירה למים. אין דבר שמשמח אותי יותר מלראות את ההתקדמות של הילדים באימונים- מהפעם הראשונה שהם מגיעים חסרי קוארדינציה או חלשים ומוציאים מעצמם יכולות שהם לא ידעו שהם מסוגלים לכך וכיצד הם גדלים.  השאיפה הגדולה שלי היא להמשיך לעזור לפתח ולקדם את ענף הספורט הזה בארץ ולהטמיע את היסודות שלו בקרב ילדים ונוער.
אם וכאשר אגייס בהצלחה את הכסף, אוכל להתנתק ממכשיר הדיאליזה ,לעבור את ההשתלה,  ולחזור לעבוד ולחיות ולהתאמן רגיל עם הילדים במועדון, ולהמשיך לייצג את ישראל בכבוד. פשוט להרגיש נורמטיבית ואולי קצת יותר :)

 כל עזרה תתקבל בברכה.


בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.