כל הפרויקטים
לזכרו של הראל
הפרויקט של
שקד בנפשי
הראל היה מלא בחלומות, הוא אהב מוזיקה והיה אכפתי לסובבים אותו בגיל 15 הלך לעולמו,בואו לקחת חלק בפרויקט לזכרו ולרכוש כלי נגינה לנערים קשיי יום
142%
7,800
מתוך 5,500
0
נותרו
51
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 23/12/2017

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בפרויקט המוקדש לזכרו של הראל מאירי ומשלב בתוכו עשיית טוב לנוער במצבי סיכון.


בזכות תמיכתכם הכל-כך מהותית בפרויקט, נוכל לרכוש ציוד נגינה עבור ילדים קשיי יום לזכרו של הראל מאירי שאהב מוזיקה והיה מלא בכישרונות.

את הכלי נגינה נרכוש עבור סניפי "עמותת אור לחינוך" מאירגוני החינוך המובילים בישראל שפועל לאיתור וחיזוק כשרונות של ילדים ונוער בפריפריה ברחבי מדינת ישראל כבר 14 שנים.


הראל היה ילד של חלומות.

הראל אהב מוזיקה וניחן בראש פרוע ויצירתיות בלתי שגרתית.
אבא שלו, גדי, כתב עליו פעם שנראה היה כאילו הראל ידע שהגיע לעולם ולזמן קצוב ולכן טרף ואהב את החיים יותר מכולם בבית.
הראל היה ילד רגיש, מלא באכפתיות ונתינה לזולת, יום אחד כשהגיע כרטיס של "אדי" בדואר לאמו הוא התעניין ושאל מה מהות הכרטיס וכשהסבירה לו שאל אם יוכל לעשות גם הוא כרטיס כזה והיא ענתה לו שיום אחד, כשיגיע לגיל 18 יוכל לעשות גם הוא במידה וירצה.

שבועות לאחר מכן הראל נפטר מהתקף אסטמה חריף בגיל 15 והשאיר בלכתו את משפחתו כואבת ומתגעגעת.

לאחר מותו של הראל, החליטו הוריו לתרום את אבריו, הם הרגישו שזו ההחלטה הנכונה ביותר ושזהו המעשה שהראל היה רוצה שיעשו במקרה כזה. תרומת האברים הצילה ילד חולה לב.


מי אנחנו 

קוראים לנו שקד ודניאל, אנחנו הכרנו את אמא של הראל, דינה, במשלחת הומניטרית אליה יצאנו יחד בדרום אפריקה, קייפטאון. במהלך המשלחת דינה סיפרה לנו את סיפורו של הראל ועם הימים נוצר בנינו קשר טוב ולאחר שחזרנו החלטנו לעשות עבורה מעשה שיגרום לאנשים אחרים להכיר את הראל ואת הסיפור שלו.

היינו משלחת של 38 מתנדבים, מכל הגילאים, אשר לכולנו דינה דאגה והייתה עבורנו כמו אמא במשלחת. לעולם לא נצליח להבין את גודל הכאב של אמא המאבדת את הבן שלה, ואף פעם אי אפשר למלא עבורה את המקום הריק והחסר שנוצר לאחר לכתו של הראל בחייה אבל רצינו להחזיר לדינה עבור הטוב שעושה עבור העולם מידי יום ולהקים פרויקט לזכרו של בנה.


מה נוכל לעשות בזכותכם

הראל גדל בבית המחנך לערכי נתינה ולאכפתיות והיה כזה בחייו ולכן פרויקט שכזה לדעתנו היה משמח אותו. בזכות תמיכתכם נוכל לעשות טוב למשפחתו של הראל נוכל לשמח ילדים שאין להם יכולת ולרכוש להם כלי נגינה ובכך לגרום להם לבטא את עצמם ואת הפוטנציאל שלהם ואולי ביום מן הימים אף להגשים את חלומם. 

אנו מזמינים אתכם לתמוך בפרויקט שלנו לזכרו של הראל שמהותו בעצם לעשות טוב לנערים במצבי סיכון ולרכוש להם כלי נגינה שישמשו אותם להגשמת החלומות שלהם ולביטוי עצמי, כמו שהראל ביטא את עצמו דרך המוזיקה.


הראל היה ילד של חלומות, ילד של נתינה, ילד של מוזיקה.

בחרו תשורה, תרמו לפרויקט וביחד נשמר את זכרו 

בצורה שהכי מתאימה לו ולעשות מעשה טוב.

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.