כל הפרויקטים
מסע של חיים 3 ימים באילת.
הפרויקט של
תקוה ומרפא
אז יצאנו לדרך למסע של חיים -אנו מזמינים אתכם להיכנס לקישור ולתרום לפרויקט ובזכות גיוס מוצלח נוכל להוציא מסע חיים לילדי תקוה ומרפא לפועל.
104%
46,795
מתוך 45,000
0
נותרו
207
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 01/01/2018

בואו קחו חלק במסע של חיים לילדי הדיאליזה


אז זהו הגענו ליעד ואנחנו מתרגשים כל כך וזה בזכותכם....

עבדנו קשה מאד להגיע למטרה יחד עם כולם והיה מרגש כל כך לראות את רוח הנתינה של כולם!

נשאר לנו 12 ואנו רוצים להמשיך ולהוסיף כמה שיותר ילדים חולים לטיול -אז קדימה בואו תעזרו לנו לנצל את ה12 כדי שזה יהיה מחנה של חיים שאף פעם לא היה בתקוה ומרפא

רק בזכות הפצה נוספת שלכם והבאת תורמים נוספים לפרויקט נוכל להוסיף עוד ילדים..

רגע לפני זה אז מי אנחנו??

עמותת תקווה ומרפא מאמצת ומסייעת לילדים חולי כליות מטופלי דיאליזה במגוון תחומים, הסעות לדיאליזה מתנדבים, בהגשמת משאלות, בהסעות לדיאליזה, ימי כיף, מסיבות קבוצות תמיכה ועוד, ומקיפה את הילדים ובני משפחותיהם בקשת תומכת של אהבה עשרים וארבע שעות ביממה.


לילד חולה דיאליזה, נופש בשבילו זה חיים ומקום של שאיבת כוחות אין סופים לשגרה מאד קשה וכואבת. אין לכם מושג מה כוחה של מחנה. מחנה עושה הרבה מעבר לעבודה של פסיכולוגים, ליצנים רפואיים וכו', שעובדים עם הילדים כל השנה.


למה חשוב להם לצאת לאילת???

אני יכולה לכתוב ולא לגמור על רגעים קשים במחלקה, שהילד כאוב וצועק, ועל הכוח והתקווה שמסע זה נותן כשמזכרים לו חוויות מהטיול, והילד מתחיל לחייך ולצחוק.

הילדים סופרים את הימים והשעות למחנה נופש בעיר אילת לשלשה ימים ושתי לילות בלבד, שזה פרק הזמן הכי ארוך שילדים אלו יכולים לצאת בין טיפול לטיפול. ולכן אנו יוצאים מיד אחרי הדיאליזה וחוזרים ישר לדיאליזה, צוות בית החולים המודע ורואה מה מחנות אלו גורמים לילדים המטופלים עושה מאמצים גדולים כדי שטיול זה ייצא לפועל, ובשביל הנופש הקצר הזה לילדים, עושים דיאליזה בשעות הקטנות של הלילה.

בכל שנה אנו שוקדים לעשות את המחנה הכי מושלם ועומלים להוציא כמה שיותר ילדים למסע, מתוך ידיעה שאנו לוקחים עלינו משימה לא פשוטה, אך ורק כדי שייתן דלק לשנה שלמה ולכמה שיותר ילדים חולים.


בשנת 2017 קראנו לכם להתגייס למטרה הזו  ולעזור כל אחד לפי יכולתו, לא טעינו!!! בסיוע 177 תומכים שרצו להשתתף בפרויקט זה הצלחנו לגייס את שהצבנו לעצמינו וככה טיול אילת 2017 יצא לדרך! ומה היה שמה? זה כבר היסטוריה את/ה יכול/ה להיכנס לפייסבוק של העמותה ולראות מה כמה שקלים שלכם הצטרפו להמון ועשו טוב לילדים אלו והשפיעו עליהם בכל מהלך השנה לעבור את הטיפולים עם יותר חיוך ושמחה.


אז איך זה יהיה הפעם??

ובעצם מה שאני מתכוון לספר לך – לו – לה זה על מחנה דיסני אילת 2018 שיתקיים ממש אוטוטו בתאריכים 9-11.01.2018 ברשת מלונות ישרוטל כשבימים אלו הילדים הולכים להינות משלל האטרקציות בעיר אילת פעילויות סביב השעון באוויר בים וביבשה עם הרבה כייף ויציאה מהשגרה וכאן אנחנו צוות העמותה פונים אליך בוא תהיה שותף מלא לדבר הזה כדי שעוד ועוד ילדים יוכלו לחוות חוויה של שיגרה שמחה ולא כואבת.


אז אם נצליח לגייס את הסכום נזכה להוציא 100 ילדים !

כדי שנצליח להוציא מחנה מיוחד ונוכל להוציא כמה שיותר ילדים

הכל תלוי בכם!!!!


עלות ילד לשלשה ימים עומד ע"ס 1800 ₪


להזכירכם רק אם נגייס את מלוא הסכום נקבל אותו אז פשוט תתרמו 

לפרויקט מיוחד זה-יש לכם כוח לסייע לנו להגיע ליעד!!!!תודה רבה

אוהבים אתכם

צוות תקוה ומרפא

בנות השרות, שרות אזרחי המתנדבים וצוות ההנהלה

דבורה אגסי

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.