כל הפרויקטים
מחסן כלים טובים
הפרויקט של
כפר הסטודנטים רמת אשכול
מטרתו של הקמת מחסן "כלים טובים" הוא לספק לועדי הבתים בשכונת רמת אשכול בלוד את האפשרות לבצע עבודות גינון ושיפוץ
101%
20,160
מתוך 20,000
0
נותרו
122
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/01/2018

מחסן "כלים טובים"

אנו מזמינים אתכם להיות שותפים איתנו בהקמת מחסן "כלים טובים"

המחסן הוא חלק מפרוייקט  "המייקאובר" שהחל לפני כשנתיים בשכונת רמת אשכול בלוד. במהלך השנתיים הללו, במסגרת פרוייקט זה הקמנו ביחד עם התושבים וועדי בתים בשכונה ולאחר מכן יצרנו פורום וועדי בתים שכונתי הפועל לקידום השכונה בכל ההיבטים – שיפוץ חדרי המדרגות, תיבות דואר, פסי האטה בשכונה, העלאת צרכי התושבים בפני גורמי העירייה ועוד פעולות רבות.

מטרתו של הקמת מחסן "כלים טובים"  הוא לספק לוועדי הבתים  בשכונת רמת אשכול בלוד את האפשרות לבצע עבודות גינון ושיפוץ באופן עצמאי. ע"י הקמת המחסן וועדי הבתים יוכלו להמשיך לקחת אחריות על המרחב המשותף ולשפר את רמת התחזוקה בבניין שלהם אך יחד עם זאת לא להעמיס על התושבים עלויות גבוהות. 

הכסף שאתם תתרמו ישמש לקניית כלי גינון וכלי עבודה ויהפוך את הכלים שאתם תרמתם ל"כלים טובים לאנשים טובים"
הכלים הללו ישמשו את האנשים שאיכפת להם מהשכונה ושהחליטו לקחת אחריות – וועדי הבתים שלנו.

קצת על השכונה: 

שכונת רמת אשכול ממוקמת  בעיר העתיקה של לוד, השכונה הינה אחת מהשכונות הוותיקות בעיר וחלק גדול מהאוכלוסייה המתגוררת בשכונה נתמכת בגורמי הרווחה. השכונה הינה שכונה מעורבת של יהודים וערבים ומרקם האוכלוסייה הוא מגוון מאוד, בשכונה ישנם  עולים ממדינות חבר העמים, אתיופיה, גרוזיה, בוכרה ובשנים האחרונות אף הצטרפו לשכונה גרעין של משפחות צעירות מהמגזר הדתי.

קצת על פרויקט "המייקאובר":

מטרת הפרויקט היא בראש ובראשונה לעודד את התושבים עצמם של השכונה לקחת אחריות. באמצעות פניה לתושבים ללקיחת אחריות, ובאמצעות עזרה של מתנדבים אנחנו קובעים ביחד יום שיפוץ משותף של התושבים והמתנדבים יחד ובשילוב כוחות אנו צובעים, מנקים, גוזמים ומשפרים את ניראות הכניסה של הבניין. במהלך הפגישה הראשונה עם התושבים אנחנו גם בוחרים נציג שישמש כוועד בית ומתחילים ללוות ולעודד את הוועד  לפעול ולשפר את המרחב המשותף בבניין.

קצת עלינו: כפר הסטודנטים ברמת אשכול הינו כפר חדש שהוקם לפני כשנתיים בשיתוף תנועת הבוגרים של בנ"ע, עיריית לוד והגרעין התורני בלוד. הסטודנטים בכפר גרים בשכונה והופכים להיות חלק בלתי נפרד מהוואי השכונה, ומעבר להתנדבויות הם פשוט עוד אזרחים טובים שגרים בשכונה ביחד עם התושבים. במהלך השנה הכפר פועל  רבות בשכונה - פעילויות בחגים, התנדבות עם נוער, התנדבות  עם קשישים, ארוחות שבת עם תושבי השכונה, זיכרון בסלון ועוד פרויקטים רבים.


בואו תעזרו לנו לשפר את פני השכונה של רמת אשכול, לוד!


(נ.ב- נוכל להנפיק קבלה להחזר מס אם צריכים)

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.