כל הפרויקטים
ללכת עד הסוף
הפרויקט של
מירב חג'אג
ישראל חרוש קטוע רגל נשוי+3 לפני כשנה היה מאלף ומדריך ילדים בהתנדבות זקוק לפרוטזה ממוחשבת, אנא עיזרו לנו להצליח בכדיי שיחזור לחיים נורמליים
100%
70,001
מתוך 70,000
0
נותרו
209
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 08/02/2018

מוזמנים לקחת חלק בפרויקט ובזכות התרומה שלכם נוכל להעניק לישראל חרוש פרוטזה ממוחשבת אשר תאפשר לו להמשיך בחייו.

קצת רקע על הפרויקט והמטרה :

עד לפני כשנה וחצי ישראל חרוש היה איש פעיל, מאלף כלבים והעביר חוגים לאילוף כלבים בהתנדבות לילדים בעלי צרכים מיוחדים ונכון להיום הוא קטוע רגל מעל לברך וזקוק לפרוטזה ממוחשבת שעלותה 140 אלף ש"ח.

אנו מבקשים שתירתמו להצלחת הפרויקט ובעזרת גיוס מוצלח של הכסף נוכל לראות ביחד את ישראל הולך ועושה את הדברים שהוא אכן אוהב לעשות.

היום כשישראל מגיע מבית החולים לביתו, הוא יושב על הכורסא בסלון ביתו בחוסר אונים, בשלבי האבל על אובדן רגלו, מנסה עוד ללקק את פצעיו, לנסות ולעכל את הטראומה הקשה שעבר בחודשים האחרונים, כשהיה הולך ושב לחדרי המיון מתחנן לנפשו להיגאל מייסורי הכאב האיומים שתקפו אותו לילות כימים עד שמצבו החמיר ונאלצו לכרות לו פעמיים את הרגל, פעם הראשונה מתחת לברך ובפעם השנייה עד הירך.

החלום הגדול שלו, לשוב לאלף כלבים ובעיקר ללוות את הילדים המיוחדים בחוגי אילוף כלבים. 

התקווה היחידה עבורו לשוב ולתפקד כפי שנהג בעבר, לשוב ולהשתמש בכל הציוד הרב שממתין במחסן ביתו כשרכש לאותם הילדים בעלי צרכים מיוחדים שכל כך אהבו אותו ומתגעגעים אליו ממש לפני שחלה, זה יקרה בזכות פרוטזה עם ברך ממוחשבת המתפקדת ממש כרגל רגילה, מזהה מדרגות ומכשולים ובעזרתה ישוב ישראל לחייך ולתפקד כפי שהיה רגיל.  

הוא אומר עם עיניים מלאות דמעות, שבין החלום והמציאות מפרידים 140 אלף שקלים "מעולם לא ביקשתי דבר, אני כל כך מתבייש" אומר ישראל בבכי קורע לב "כל חיי נתתי, אני לא רגיל להיות במצב ההפוך ועכשיו אני מגיע למצב שלא יכול לראות אפשרות אחרת".

מעבר לכך שהפעיל חוגים בהתנדבות הוא גם קיבל אות הוקרה כשסיכל פיגוע ולכד מחבל ממולכד במטען חבלה, באוטובוס לפני כ 15 שנה ליד המחסום בדרך לירושלים.

הוא הפך לנכה צה"ל כשנשא מסע כבד כלוחם בגולני, כשהחלו הכאבים הקשים ברגלו הרופאים קישרו את הכאב ברגל לבעיה עצבית בגלל גבו ואולי זאת הסיבה העיקרית שלא נעשה אבחון ראוי. גם כשהרגל הלכה והתנפחה ולבסוף הפכה לשחורה, בעודו צורח מכאבים מהנמק שהחל והתפתח, איש לא חשב בחדרי המיון במספר בתי החולים, לברר האם ישנה בעיה בזרימת הדם. שנה שלמה הוא נטל עשרות סוגי תרופות נגד כאבים ובעיקר מורפיום, לילות ישב בסלון וצרח מכאבים, המתין לבוא השחר. 

בחדרי המיון הפך לדייר קבוע, עד שנעשתה בדיקה מקיפה והובחן שיש לו חסימת עורקים (אי זרימת דם לרגל) שגרמה לו  לנמק "יכלו להציל לי את הרגל" אומר ישראל בבכי. הוא עבר את הכריתה הראשונה עד לברך לפני מספר חודשים, אך שלושה ימים לאחר מכן, הבינו הרופאים שאין מנוס והובל לחדר הניתוח וכל רגלו נכרתה.

"פרוטזה הפשוטה שכרגע יש לי, מכאיבה מאוד ומסורבלת ואיתה לעולם לא אוכל לחזור ולעסוק באותם עיסוקים שעסקתי לפני. אני מתחנן וכל כך כבר רוצה, לפתוח מחדש את המחסן ולהוציא את הציוד שקניתי לילדים אותם אני מדריך לאילוף כלבים, לשמח אותם, לשוב לכלבים ולשוב ולהיות בעל ואבא בדיוק כפי שהייתי, אבא דינמי ומתפקד. אני מתגעגע קשות לימים שהיו לי" הוא אומר ומנגב את הדמעות שכל כך מתקשה לעצור. 

קצת עליי:

שמי שלומי ירוחם חבר קרוב של ישראל חרוש  ואחד מהחברים שליוו אותו בכל התקופה, אנו החברים נרתמנו לעזור ולספר את סיפורו של חברנו האהוב בכדיי להצליח לגייס סכום של 70 אלף ש"ח ( שזה מחצית מהסכום הנדרש)בכדיי שנוכל לקנות לישראל את הפרוטזה הממוחשבת שעלותה הכוללת 140 אלף ש"ח , כמו כן אנו פועלים בעוד כמה מישורים בכדיי לגייס את הסכום הנדרש :

  1. תרומה בכל אחת מ 21 בתי הספר בעיר מעלה אדומים כאשר הורה מעביר לילד כסף לתרומה ובכך הילד נחשף לתרומה בקהילה וערבות הדדית.
  2. יום התרמה מדלת אל דלת בעיר. 


***חשוב לציין שהתרומה היא פרטית ולא דרך עמותה , כל הכספים הולכים לחשבון בבנק הדואר שמיועד לתרומה עבור ישראל חרוש***

אנא עזרו לו להפוך את חייו ליותר קלים !!!

"שתמיד נהייה בצד הנותן ולא המקבל"

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.