כל הפרויקטים
חתונה לחיילים בודדים
הפרויקט של
שיר ברקוביץ
אנחנו מזמינים אתכם להשתתף בארגון חתונה לזוג חיילים בודדים חסרי אמצעים בבעיה כלכלית, תרמו לנו וכך עזרו לנו לשמח את הזוג ושהחתונה תצליח!
104%
8,300
מתוך 8,000
0
נותרו
47
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/01/2018

חברים יקרים!

כחלק מפרויקט דרור ארצי לזכרו של דרור ויינברג ז"ל אנו חברי שבט אורות בני עקיבא הדר גנים פתח תקווה מארגנים חתונה לזוג חיילים בודדים חסרי אמצעים אשר במצב כלכלי קשה ואין באפשרותם לארגן את החתונה באופן עצמאי, החתונה מאורגנת בשיתוף מלא של בני הזוג ומשפחתו, התחלנו בארגוני החתונה אך אנו חייבים המון עזרה מבחינה כספית, אנחנו צריכים אתכם!

פרויקט דרור הינו פרויקט התנדבותי ביוזמתה של משפחתו של דרור ויינברג ז"ל - קצין בצה"ל אשר נהרג באינתיפאדה השנייה, הפרויקט בעצם מזמין נוער ברחבי הארץ להתנדב בכל צורה שהיא לזכרו והנצחתו של דרור, תנועת הנוער בני עקיבא מעודדת את חניכיה ומדריכיה לארגן פרויקט זה, בעקבות כך, אנו, שבט אורות בתנועת הנוער בני עקיבא בגילאי 15-16 בשיתוף המדריכים חיפשנו פרויקט משמעותי בהתנדבות לקחת על עצמנו אשר יגרום לנו סיפוק אדיר ובמקביל מצווה ענקית, חיפשנו וחיפשנו דרך בה אנו יכולים לתרום ולעזור, ולבסוף מצאנו!

חשבנו שלארגן חתונה לזוג חסר אמצעים נשמע רעיון מדהים! חסד גדול! חתונה זה יום כה משמעותי בחייהם של זוג צעיר, וחתונה דורשת סכום גדול מאד של כסף! זה לא פשוט לארגן חתונה ללא אמצעים.. אז החלטנו שזה אכן מה שנעשה, נארגן חתונה בהתנדבות. חיפשנו זוג אשר צריך עזרה כלכלית במימון החתונה, פנינו לכמה עמותות מסוגים שונים, כאלו שעוזרות לזוגות נזקקים וגם כאלו שעוזרות לזוגות בעלי צרכים מיוחדים..  ולבסוף החלטנו שהכי כדאי לעזור לזוג שבנוסף למצב הכלכלי הקשה הם גם שירתו כחיילים בודדים, במיוחד בגלל דרור ויינברג שעל שמו הפרויקט, שהיה חייל מסור ונתן את כל כולו בשביל המדינה. אחרי המון חיפושים מצאנו זוג דרך העמותה "העץ הבודד"- עמותה מדהימה אשר עוזרת ודואגת לחיילים בודדים ללא תמיכה ועושה חסד בדרך נפלאה! הזוג שבחרנו לעזור להם הם חייל בודד וחיילת בודדה אשר השתחררו בשנה שעברה, היו חיילים מסורים למדינה ונתנו המון בשבילה למרות מצבם הקשה, הם גדלו ללא הורים וללא תמיכה מכיוון שהוריהם לא היו במצב כשיר לגדל אותם, וכעת עדיין ההורים לא תומכים, משום בחינה שהיא, וכמובן שלא עוזרים כלכלית. המצב הכלכלי שלהם ממש ממש לא טוב, הם עדיין לא התחילו לארגן את החתונה ובנוסף האישה בהריון... הם ממש ביקשו שנעזור להם לארגן את החתונה כי אין ברשותם את האמצעים, הכסף והזמן לארגן אותה בעצמם, אין להם אף אחד שיעזור בארגון ובמימון מלבד אותנו. ואתכם.

אז כעת אנחנו בתהליכי ארגון החתונה, אבל, יש בעיה, חסר לנו סכום גדול של כסף, פה אתם נכנסים לתמונה! אם ברצונכם ובאפשרותכם לתרום לנו להצלחת החתונה כדי לשמח את הזוג נשמח מאד! כל תרומה תעזור! נשמח גם אם תשתפו זאת עם עוד אנשים שאתם חושבים שיהיו מעוניינים לתרום!

החיילים התגייסו לצה"ל למרות המצב המשפחתי על מנת לעזור למדינה שלנו, כעת אנו רוצים להחזיר להם טובה ולהראות להם כמה העם שלנו מדהים ועוזר במקרי הצורך. אנו צריכים המון עזרה במימון החתונה בשביל לשמח אותם, אנחנו צריכים אתכם! לא נוכל לעשות זאת לבד. נשמח מאד אם תתרמו לנו למען הפרויקט בכדי שהחתונה תתקיים בהצלחה. תודה רבה מראש! מעריכים!

שבט אורות בני עקיבא הדר גנים

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.