כל הפרויקטים
תומכים במולתקא-מפגש!
הפרויקט של
מולתקא מפגש - ملتقى مفقاش
לא ניתן יד להשתקה וסתימת פיות של עיריית ב"ש, תומכים במולתקא-מפגש עכשיו ומבטיחים המשך קיום פעילות יהודית-ערבית משותפת ומשמעותית בנגב.
108%
26,900
מתוך 25,000
0
נותרו
134
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 23/01/2018

בכל הכוח לעבר היעד הבא: 40,000 ש"ח למאבק ציבורי כנגד סגירת בית התרבות הערבי-יהודי.

***
מולתקא-מפגש עומד בפני סגירה! עזרו לנו במימון קמפיין ציבורי כנגד הסגירה, ולהמשיך את פעילותנו המשותפת בנגב.

כבר עשור שמולתקא-מפגש - ملتقى مفقاش,  - משמש כמרכז הפעילות והמפגש היחיד בבאר-שבע ליהודים וערבים. עכשיו, אחרי שעיריית באר שבע והעומד בראשה רוביק דנילוביץ' נכנעו ללחץ גורמי ימין והוציאו צו פינוי למקום - אנחנו צריכים את עזרתכם!

סכנת הסגירה שניצבת בפנינו היא לא גזירה משמיים אלא תוצאה של החלטה פוליטית. קיווינו שראש העיר דנילוביץ' יתעשת, קיווינו שהוא יעמוד בהצהרותיו לאפשר בית ומקום בטוח לכל הקהילות בעיר - אבל דנילוביץ' לא עמד בלחץ ונכנע לסתימת הפיות ולניסיון להשתיק קולות שאינם מתיישרים עם מחנה הימין.

מולתקא-מפגש מאפשר מדי שנה לאלפי יהודים וערבים להכיר, להפגש ולפעול יחד למען עתיד משותף ולמען נגב צודק יותר לכולנו.  לאורך כל השנה, מתקיימים במקום אירועים, דיונים, הקרנות סרטים, ערבי מוזיקה, הרצאות ומפגשים של הקהילות השונות בבאר שבע וסביבתה (וכן, אנחנו מודים, אנחנו לא חוששים לעסוק גם בנושאים שנויים במחלוקת, הרי זוהי המהות של דמוקרטיה).

בניגוד לראש העיר- לנו אין שום כוונה להתקפל בפני הימין. גם אם עיריית באר שבע תצליח לפנות אותנו מהמקלט העירוני שהוקצה לנו - אין לנו שום כוונה להפסיק את פעילותינו. עכשיו יותר מתמיד אנחנו צריכים אתכם ואת התמיכה שלכם ושלכן כדי להבטיח שהפעילות שלנו תמשיך בכל הכוח. גם אם יוציאו אותנו מהמקלט העירוני, גם אם נאלץ לשכור מקום אחר בעיר - אנחנו נמשיך לפעול ולקדם חיים משותפים בנגב.

בזכות התמיכה שלכם, נוכל להמשיך להאבק למען מקום שווה בעיר ונוכיח שאי אפשר להשתיק את השאיפה לדו קיום, לשלום ולשוויון. התמיכה שלכם תעזור לנו במימון קמפיין ציבורי והמשך קיום האירועים ללא משנה מה יקרה בהליך המשפטי מול העירייה.

 נאבקים ונאבקות נגד הצנזורה, סתימת הפיות וההשתקה!

למידע נוסף על צו הפינוי: https://goo.gl/wjSii7

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.