כל הפרויקטים
אמ"ן - אדמת מרפא נשית
הפרויקט של
אוהלה
הצטרפו למסע להקמת אמ"ן - אדמת מרפא נשית. יחד נקים כפר שיקומי לנפגעות אלימות מינית, מתוך חכמה נשית וגאולת הגוף הנשי
127%
759,183
מתוך 600,000
0
נותרו
3700
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 11/03/2018

היעד הבא: 750000 ש"ח

הגענו ליעד! הקמפיין הצליח! גייסנו 600000 ש"ח להקמת אדמת מרפא נשית!

אלפי נשים וגברים התייצבו ופתחו את הלב ואת הכיס, תרמו, ושיתפו, וגייסו תומכות ותומכים נוספים כדי לתקן את המציאות, כדי להביא ריפוי. אלפי תודות לכל אחת ואחד מכם!!!

עם ההצלחה הזאת אנחנו נושאות את עינינו ליעד הבא: 750000 ש"ח

עם סכום כזה נוכל להגיע למסע הגיוס בחו"ל ולהראות עד כמה החברה בישראל כמהה לאדמת מרפא נשית, להראות איזו תמיכה נרחבת יש לנו כאן בבית. עם סכום כזה נוכל לשכור את נשות המקצוע הטובות ביותר לתכנון, לייעוץ כלכלי ואסטרטגי, ולכל אחד מהשלבים שלפנינו.

אדמת מרפא נשית חייבת לקום בהקדם האפשרי. הגענו ליעד הראשון, וכל יעד נוסף שנתקדם אליו יביא אותה מהר יותר!

אנחנו מזמינות אותך לקחת חלק בשינוי המציאות שנשים שורדות אלימות מינית מתמודדות איתה, ולתת יד בהקמת כפר לשיקום ולריפוי מהטראומה.

נשים רבות מתמודדות עם פוסט טראומה מורכבת על רקע התעללות מינית. הן סובלות מסימפטומים רבים, ביניהם פלשאבקים, סיוטים, דיסוציאציה ופגיעות עצמיות. המסגרות הקיימות בישראל אינן מותאמות לטיפול בהן, ונוטות להתמקד בסימפטומים במקום בשורש הבעיה: הפציעה הקשה שנגרמת מאונס. נשים שמתמודדות עם אונס עושות את זה לבד, והן נלחמות על חייהן.

החזון שלנו הוא שלכל נפגעת מאלימות מגדרית יהיה מרחב אליו תוכל להגיע להרפא.

בעולם אוטופי, אלימות מגדרית לא הייתה קיימת והמלחמה היומיומית שמלווה את החיים עם פוסט טראומה אחרי אלימות מינית - הייתה שוככת. אך כל עוד קיימות בחברה שלנו תופעות כמו אונס, גילוי עריות ואלימות מינית, המעט שנוכל לעשות הוא לוודא שקיימים מקומות ומשאבים המאפשרים לאותן נשים (וגברים) שחוו פגיעה, לשקם ולרפא את עצמן מהטראומה הקשה בסביבה תומכת ומאמינה.

בימים אלו אנחנו עושות ימים כלילות להקמת פרויקט הדגל של עמותת אוהלה: פרויקט אמ"ן - אדמת מרפא נשית, כפר לטיפול ושיקום נפגעות תקיפה מינית ואונס.

התרומה שלך תעניק לאישה אמיצה, חזקה ושורדת, טיפול שיותאם על ידי נשות מקצוע מעולות במיוחד לפוסט-טראומה על רקע אלימות מינית. התרומה שלך תתן לה מקום מוגן, מיטה להניח עליה את הראש, קבוצת תמיכה או טיפול פרטני, מדריכה שתלווה אותה בשעות הקשות של הלילה, התרומה שלך תתן לה מענה ותקווה.

בזכותך, אנחנו נבנה כפר שבו נשים יוכלו להחלים. התרומה שלך תבנה מקום שבו נשים יכולות להוליד את עצמן מחדש, לעבור את הגיהינום ולשרוד אותו, וליצור מערכת יחסים חדשה ובריאה עם עצמן והגוף שלהן.

בזכותכם, אנחנו ניצור קהילה שתומכת בנפגעות אלימות מינית, קהילה שמאמינה לנפגעות ומאמינה ביכולתן לרפא את עצמן. אנחנו מבקשות ממך לפתוח את הלב, להושיט יד ולהצטרף לקהילה שלנו.

תרומתך תציל חיים. אנא, עזרו לנו להקים את אמ"ן בהקדם האפשרי ותרמו עוד היום.


בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.