כל הפרויקטים
גם לנו מגיע להיות הורים
הפרויקט של
Chen Mem
גם אנחנו רוצים להיות הורים, רוצים לחבוק ילד/ה משלנו.
100%
250,273
מתוך 250,000
0
נותרו
657
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 08/03/2018

חולמים להיות הורים 

תהליך הפונדקאות יכול להיות אפשרי - בעזרתכם!


לפני 10 שנים, הכרתי את אישתי, היינו אז ידידים טובים.

 עם השנים הקשר התהדק, התאהבנו והפכנו לזוג.

 עוד בשבוע הראשון של הקשר היא סיפרה לי כי היא נולדה עם מום בשם תסמונת מאייר-רוקיטנסקי  (אנגלית: Mayer-Rokitansky Syndrome), 

 המאפיינים העיקריים של התסמונת הם העדר וסת, כתוצאה מהעדר רחם (או רחם קטן אטום ולא מתפקד), תפקוד השחלות תקין, הן מתפתחות ומתחילות לבייץ בגיל המתאים. שכיחות התופעה: 1 ל-5000 נשים לוקה בתסמונת רוקיטנסקי. טרם זוהה הגן הגורם לתסמונת זו, כמו כן לא נמצא קשר משפחתי המצביע על מעבר תורשתי של התופעה. מאחר שלנשים אלו אין רחם, הן אינן יכולות להרות, לשאת הריון וללדת. אולם השחלות המבייצות מאפשרות להן הורות ביולוגית, באמצעות הפריה חוץ גופית ובעזרת אם פונדקאית. (מתוך ויקיפדיה).

למרות הידיעה על התסמונת, הקשר המשיך, התאהבנו ובבוא הזמן התחתנו.

חשבנו שהאהבה הגדולה בניינו חזקה מהכל, לא האמנו כמה קשה יהיה תהליך של הבאת ילד/ה לעולם מבחינתנו, שלא נדבר על הטלטלה הנפשית, השאלות של כולם "מה עם ילד?, לא הגיע הזמן?" ברוב הפעמים ניסינו להישאר אדישים לשאלות וענינו שבעזרת השם זה יגיע.. אך האמת קשה יותר

כדי להתחיל תהליך פונדקאות אנחנו צריכים סכום גדול של כסף 250,000 ש"ח (משכנתא מבחינתנו זה חלום גדול, אבל לפחות ילד/ה,  הצורך הטבעי של כל אדם, להיות הורה..)

 כיום אנחנו זוג צעיר (29,27), שחיים בשכירות, עובדים קשה כשכירים, וכמו כל זוג רוצים להגדיל את התא המשפחתי עם ילד/ה משלנו, ומסתמן שהדרך היחידה שקיימת עבורנו היא פונדקאות.

חשבנו המון אם בכלל להעלות את הפרויקט, הרבה מבוכה ובושה, להיחשף כך מול כל כך הרבה אנשים, אבל החלום לילד גדול וחזק מהכל, ואנו באמת מאמינים שזה אפשרי, אז החלטנו לא לוותר, ובחרנו להעלות את הפרויקט הזה, והלוואי ובזכותכם נזכה לחבוק ילד/ה, דור המשך אמיתי משלנו, הילד/ה שלנו, גם שלכם, כל זאת אפשרי עם כל אחד ואחת מכם. 

עומד בפנינו תהליך ארוך וקשה, ואתם התקווה שלנו להצלחה.

 תודה לכולם. 


בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.