כל הפרויקטים
להיות אמא..
הפרויקט של
אירינה אברמוב
נולדתי ללא היכולת להביא ילדים לעולם,בזכות התרומות שלכם אוכל להגשים את החלום להיות אמא,מזמינה אותכם להיכנס לפרויקט ולעזור לי להגשים את החלום
101%
150,872
מתוך 150,000
0
נותרו
308
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 07/05/2018


שלום לכולם, תודה שנכנסתם להתעניין.

שמי אירה, גרה באילת ונשואה באושר לנריה, זה לא קל להיחשף ככה ולספר סוד שהיה כמוס במשך 30 שנה.

רק בזכות גיוס מוצלח אוכל להגשים את החלום - תרמו לפרויקט שלי ובזכותכם אוכל להתחיל בהליך פונדקאות.


נולדתי עם תסמונת מאייר-רוקיטנסקי זאת תסמונת מתאפיינת בהתפתחות לא תקינה של איברי הרבייה אצל האישה, 1 ל5000 לוקה בתסמונת.

כבר מגיל קטן להבין שלעולם לא יהיה לך ילד משלך זה לא דבר קל, וזה שאין לך מחזור כמו לכל הבנות בכיתה זה גם לא נחמד. כל החיים הבנתי שאני אצטרך לעשות משהו בשביל ילד משלי , כל החיים חשבתי ודמיינתי, ועכשיו הגיע הרגע שבאמת צריך לעשות משהו, אני צריכה לגרום לזה לקרות. 

קבעתי תור לאלפי רופאים ועשיתי מיליוני בדיקות, כל פעם מחדש שמעתי אבל לא רציתי להקשיב, שזה לא בר טיפול, ושילד מהבטן שלי לא יצא.

קשה להסביר במילים כמה ריק בפנים, ושום דבר לא ימלא את החלל הזה. נכון, יש אהבה למשפחה ובטח שאהבה לבעלי האהוב האהוב אבל ישנו חלל בלב, ריק, ריק מאוד, החלל רוצה ילד, החלל רוצה שאהיה אמא

ואני אהיה אמא טובה, אני יודעת שאהיה טובה.


החלטתי להפסיק להשלות את עצמי להפסיק ללכת לרופאים ולהפסיק לחשוב "איך דווקא אני ?!", החלטתי להשלים עם גורלי, כי אחרי הכל הזמן עובר ואין חדש תחת השמש. 

לקחנו צעד קדימה אל עבר האושר ובדקנו על פונדקאות, ואו... כמה שזה יקר, 260,000 שקל זה בהחלט סכום שלא בא ברגל, לעולם לא נצליח לגייס לבד סכום כזה, תהליך הפונדקאות הנו תהליך יקר - בארץ ובחו"ל. בדקנו כל אופציה, קרנות ואגודות הלוואות וכמובן עזרה מההורים, שום דבר לא יכול לעזור לנו עם סכום כזה, לצערנו זה לא דבר כזה נפוץ בארץ, אין משכנתא מסוימת או תקציב בקופה בשביל מקרים כאלה.

שאלתי את הפקידה במשרד הבריאות "איך יתכן שאני אמורה לשלם סכומים כאלה, נולדתי ככה  מגיע לי גם להיות אמא", היא השיבה לי שכבר שנים יש דיונים סביב הנושא.

בשביל להתחיל את התהליך אנחנו צריכים לשלם את כל הסכום (260,000) במכה, לא תשלומים ולא צ'קים, בפעם אחת לבוא ולשלם את הסכומים האלה, גייסנו כבר חלק מהסכום, נשאר לגייס עוד 150,000 להגשמת החלום.

אני מאמינה שזה לא סוף הסיפור עבורי וברגע זה אני עושה את הדבר שהכי קשה לי – לחשוף את עצמי ולבקש עזרה. עכשיו באמת שכבר עשיתי כל מה שאני יכולה לעשות. אני רוצה להאמין שהחלום שלי יכול להתגשם ושמי שקורא את השורות האלה ייתן לי תקווה חדשה.אז מה דעתכם? בא לכם לעזור לי להיות אמא? בא לכם להיות שותפים ביצירת חיים חדשים בעולם הזה? אם כן – אני אשמח מאוד אם תוכלו לעזור ולתרום.
אני מודה לכם מקרב לב. ופתאום, הכל נהיה יותר עצוב, כשאת מבינה שמה שמפריד ביני לבין החלום להיות אמא זה רק כסף, רק כסף .

הנפש רוצה ילד אבל הגוף לא נותן.

בבקשה תעזרו לנו לאסוף כסף ולהגשים חלום.

תודה לכם שהקדשתם מזמנכם וקראתם, אלוהים יברך אותכם.

כמובן גם אשמח לקבל טיפים ועצות מאנשים שעברו את זה. Добрый день.

я хочу рассказать вам свою историю.много лет назад я узнала что у меня проблемы с зачатием ребенка,тогда я еще не осозновала на сколько все серьезно и печально.Жила на Украине и даже не подозревала что это будет на столько больно.Делала много проверок и анализов,но один четкий совет ,который я получила от врача,это переехать за границу!там больше возможностей и все по другому говорил он мне.Сейчас мне 34.и я переехала в Израиль,думая что тут я смогу осуществить свою мечту! вышла замуж за прекрасного человека,который любит меня всем сердцем и готов сделать все чтоб дать жизнь нашему маленькому чуду.опять проверки,опять анализы и печальный итог:в Израиле более продвинутая медицина,все можно сделать в короткие сроки имея на руках 260000 шекелей!!!это 70000 долларов!!!!!!это очень большая сумма,которую мы не в состоянии достать или заработать даже за 2-3 года.узнавали за границей,на той же Украине из которой мне пришлось уехать.там тоже это стоит не малых денег из за того что мы не граждане этой страны.практически та же самая сумма что и здесь в Израиле.да откуда у обычных людей такие деньги???получается что проблема с которой я родилась никак не решается без денег.это очень печально!!обидно,что государство не помогает вообще в этом вопросе.время идет,мы не молодеем,и наша мечта стала уплывать у нас из под носа.сколько слез было пролито,сколько боли пришлось испытать из за того что я не могу подарить своему любимому мужу маленький комочек счастья.но муж мой человек ,которому не свойственно опускать руки!!он готов на все!!и это он подтолкнул меня на это письмо,на этот крик о помощи!!прошу помощи от всех,кого не оставило равнодушным это письмо!возможно какими то предложениями,подсказками,советами!возможно мы найдем людей готовых материально помочь нам в этой ситуации!заранее благодарны всем откликнувшимся.


בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.