כל הפרויקטים
חידוש ושיפוץ חדר זיכרון
הפרויקט של
Ori Libi
אנו, שבט הנני בבני עקיבא רחובות החלטנו לצאת לדרך עם פרויקט שיפוץ וחידוש חדר הזיכרון בסניף. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהשתתף בפרויקט .
167%
4,179
מתוך 2,500
0
נותרו
19
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 30/03/2018

עזרו לנו להפוך את חדר הזיכרון למקום יפה ונעים יותר! עזרו לנו להכניס רהיטים וספרים חדשים, לתקן פגמים, לצבוע את הקירות ולגרום לאווירה חדשה בחדר.

 ''במקום שאינך מכניס דברי תורה- נכנסים דברים אחרים'' (הרב יהודה עמיטל)


מי אנחנו? שלום! אנחנו שבט הנני בנים  בסניף בני עקיבא ברחובות(זכריה מדאר 23) והחלטנו לצאת ב''פרויקט חדר זיכרון'' אשר מטרת הפרויקט היא להחזיר את חדר הזיכרון בסניף לתפקוד שוטף ולגרום לחדר זיכרון לממש את ייעודו. 

מה זה חדר זיכרון? חדר זיכרון הוא חדר אשר נועד לזיכרון ולהנצחת בוגרי הסניף אשר נפלו במערכות ישראל, בוגרי הסניף אשר נפטרו ושלושת הנערים הי''ד גיל-עד שאער, נפתלי פרנקל ואייל יפרח. חדר הזיכרון משמש כבית המדרש של הסניף ובו מתקיימים לימודי תורה קבועים לחב''ב , סיירת גמרא סניפית עם נציגים מכל השבטים (כיתה ג' עד כיתה י''ב), לימודי בוגרים בשבתות בצהריים לבוגרים אשר סיימו את תפקידם הרשמי בסניף,חברותות בין חניכים ומדריכים, לימודים בצומות ומועדים ושיעורים של רבנים.

המטרה: מטרתנו היא להחזיר עטרה ליושנה ולהפוך את חדר הזיכרון מחדר עם ספרים ותמונות לחדר עם משמעות גדולה יותר! אנו רוצים להפוך את חדר זיכרון לחדר מזמין עם תמונות, ספרים חדשים, מדפים חדשים אווירה של משהו רציני על מנת שנוכל להגיע למטרה הגדולה יותר שהיא שאנשים ירצו להיכנס ללמוד בחדר זיכרון לעילוי נשמתם של בוגרי הסניף ושאר המונצחים בחדר. 

בשביל לגרום לדבר כזה לקרות אנו צריכים את סכום הכסף ההתחלתי לשיפוץ, סיוד הקירות, ספרי לימוד חדשים.

מה הלאה? בסיום הפרויקט שנצליח בו בעזרתכם ובעזרת ה' יתברך, נקיים אירוע הוקרה לעוזרים ולתורמים בפרויקט.

אירוע אשר יחנוך את חדר הזיכרון המחודש בנוכחות אנשי ציבור, רבנים והופעה גדולה. כל זה יקרה רק בעזרתכם ובעזרת ה' ומי ייתן ונזכה להגדיל תורה ולהאדירה לא רק בסניף אלא בכל עם ישראל.

בשם ה' נעשה ונצליח.


פינת ההנצחה לזכר שלושת הנערים הי''ד. בפרויקט אנו רוצים להפוך את הפינה  לרצינית יותר ולהדפיס את מה שכתוב על קרשי העץ הללו לקנבסים יפים ומודפסים.


ספרי הלימוד והמדפים כרגע במצב מאוד ישן, הספריות עצמן עומדות להתפרק והספרים כבר ישנים, מטרתנו בפרויקט היא לקנות ספרים במצב חדש ולקנות מדפים חדשים ונגישים יותר גם לחניכים הקטנים.


קיר ההנצחה לבוגרי הסניף. אחת ממטרות הפרויקט היא לקנות מסגרות  חדשות לתמונות ולתלות מחדש את התמונות שנמצאות בלי מסגרות.'רבי חנניא בן עקשיא אומר, רצה הקדוש ברוך הוא לזכות את ישראל, לפיכך הרבה להם תורה ומצות, שנאמר (ישעיה מב, כא) ה' חפץ למען צדקו יגדיל תורה ויאדיר''

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.