כל הפרויקטים
מתחילים עם עופרה
הפרויקט של
טלי בוגדנובסקי
בואו לקחת חלק בשיתוף פעולה שבאמת משנה: תמיכה בין אוהבי בעלי חיים. הצלת בעלי חיים מהסגרים. בואו להתחיל בעופרה, שזקוקה לניתוח חירום.
127%
6,960
מתוך 5,500
0
נותרו
65
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 16/04/2018


עזרו לי להציל את כלבי ההסגרים. כלבה אהובה אחת כבר ניצלה, בואו נעלה שלב.

יותר ויותר כלבים נופלים לידי ההסגרים ללא יכולת לצאת מהם בלי טיפול מתאים. הם לא "מתאימים" לאימוץ וכך נשארים שם עד סוף ימיהם. אני קוראת לכולכם להתגייס למטרה ולהגיע ליעד הבא שהוא 9500₪ (שהם רק 4000₪ יותר מהיעד הראשון), שבזכותם נציל ונשקם כלבה במצב חירום מהסגר שהיא נמצאת בו כבר יותר משנה.
קצת על עצמי ועל הקשר של שלי לפרויקט

אני סטודנטית לאנימציה בת 28 שמנסה לעשות שינוי למען בעלי חיים שמגיעים להסגרים. מאז ומתמיד אהבתי בעלי חיים וראיתי הרבה עוולות שנעשות להן על בסיס יומיומי. ניסיתי להלחם בזה באמצעות לימוד ילדים על התנהגות נכונה כלפי בעלי חיים ובהתנדבות למען אימוץ כלבים וחתולים. התנדבתי בהסגרים שונים בניסיון להוציא משם בעלי חיים עד כמה שאפשר וראיתי כיצד בע"ח נופלים בין הכיסאות ללא טיפול מתאים. ראיתי את הפספוס הזה אצל עופרה, כלבה מבוגרת שננטשה בהסגר, ולכן לקחתי אותה לאומנה, כדי שתשתקם בביתי עד שיימצא לה בית מתאים.  עופרה סובלת מהרבה בעיות רפואיות כיאה לכלבה מבוגרת אך מה שעברה בחייה (הרבה נטישות, כלובים ובתים לא ראויים) החמיר עוד יותר את מצבה. אני עובדת ללא שום רשת של ביטחון כלכלי כדי לנסות ולהחזיר לכלבים שסגורים בהסגרים את ההזדמנות לחיים טובים יותר.


כיצד אתם נכנסים לתמונה

בזכות תורמים מדהימים שהאמינו בהצלחת הקמפיין הצלחנו להגיע ליעד הראשון ולממן ניתוח דחוף לעופרה המתוקה שאיתה התחלנו את הקמפיין המיוחד הזה. ולפנינו עוד מספר יעדים חשובים. כשם הקמפיין "מתחילים עם עופרה", עופרה מייצגת את הכלבים השקופים שמחכים בכלוב. בלי העזרה שלכם עופרה הייתה ממשיכה לסבול. 

כשנגיע ליעד הבא, נצליח להוציא את לוקה שנכנסה להסגר במצב קשה. היא עדיין שם, כבר יותר משנה, ולא תצליח לצאת ממנו ללא עזרתכם. לוקה תצטרך מימון של שיקום מקצועי, כמובן שמחוץ לגבולות ההסגר, כדי שתוכל לחזור לסמוך על בני אדם ותאומץ. אם היא לא תעבור שיקום ותאומץ היא תישאר בכלוב עד שתמות מצער או ממחלה. כלבה שקופה. בדיוק כמו שעופרה הייתה. 

בעשרה הימים הבאים יהיה אפשר להיכנס לקמפיין "מתחילים עם עופרה" כדי לגייס מספיק כסף על מנת להציל את לוקה. בואו נראה לכולם שאפשר לעלות לשלב הבא בקמפיין "מתחילים עם עופרה". תנו לי להאמין שאנחנו נצליח לעשות שינוי אמיתי ביחסינו לבעלי חיים! 

עיזרו לי וביחד נוציא את לוקה מההסגר.מהות הפרויקט

בסופו של דבר המטרה שלי היא להוציא בעלי חיים מהסגרים עד כמה שניתן בשיתוף פעולה עם כמה שיותר אנשים בין אם זה להעניק בתי אומנה, ובין אם זה לממן את הטיפולים הרפואיים הנדרשים.

גם עם כל המודעות שיש בימינו לחייהם של בעלי החיים שסביבנו, מה שקורה בכלביות העירוניות, העירייה שלנו, של התושבים, שלי ושלכם, הוא שמקבלים קריאה על כלב משוטט, תופסים אותו בכח, מכניסים אותו לרכב ומשם לכלוב, הרחק מעין רואה. מתייחסים ל"תופעה" כטרדה יומיומית וכשכבר מגיעים לכלוב, בעלי החיים לא מקבלים את הטיפול הראוי להם או שלא מקבלים אותו בזמן. כבר ראיתי כלבים גוססים ומתים מחוסר תשומת לב. אמנם מגיעים מדי פעם אנשים להסגרים כדי לאמץ. אך זה לא מספיק, ובזמן הזה, יש כלבים שלא מצליחים לשרוד את ההמתנה או מגיעים למצבים קשים מאוד שאפשר היה למנוע אם היו ממתינים בבית אומנה, במסגרת ביתית וחמה. 

אז יש אנשים שמוכנים להתנדב ולקחת בעלי חיים לבתיהם, לטפל בהם עד האימוץ המיוחל אך לעתים זה מכביד. מכביד עד כדי קריסה כלכלית. אין מה לעשות, יש מצבים שבהם זקוקים לטיפול רפואי מקיף יותר ומסובך יותר. וזה מה שמרתיע את כל אותם שרוצים להעניק לבעל החיים מסגרת ביתית עד האימוץ. בדרך כלל מדובר באנשים שלוקחים ומצילים כל הזמן ולא עוצרים ואין אף אחד שיתמוך בהם כשהטיפולים כבר לא פשוטים ומכבידים כלכלית. ההסגר לא יתמוך בהם.


הסיבה להקמת הפרויקט

יחד עם כל בעיות הפרקים שמהן היא סובלת, לעופרה התגלתה בעיה מאוד חמורה ברגל האחורית שמצריכה ניתוח דחוף. אם המצב יישאר כמו שהוא, הכאבים שמהם היא סובלת כעת רק יחמירו ויגרמו לה לסבול והרגל תלך ותתנוון. מה שיקרה אם תעבור את הניתוח, יהיה אפשר לשקם את הרגל שלה בהצלחה של 100%, היא תוכל לחזור להשתמש בה ללא כאבים, והיא לא תישחק. כסטודנטית שמנסה לעזור ולהוציא מהכלוב בעלי חיים ללא תמיכה כלכלית משום גורם, לא אצליח לממן את הניתוח החשוב הזה ולהקל על חייה. פה גם הבנתי שיש עוד הרבה כלבים כמו עופרה ואני חייבת להתחיל ולנסות להציל אותה וכך ליצור חלון של תקווה עבור כלבים שקופים כמוה.


מטרת הפרויקט

אני, כמו עוד בתי אומנה שמוציאים כלבים מתופת, קורסת תחת הכובד הכלכלי לאפשר לכלבים גם טיפולים ראויים בנוסף לחיים טובים במסגרת ביתית. אם תהיה רשת של תמיכה בין כל אוהבי בעלי החיים, לא משנה אם יש להם בעלי חיים בבית או בין אם הם יוצאים להתנדב, או בין אם הם יכולים לעזור כלכלית, מבצעי החילוץ יצליחו להתקיים ולהמשיך ותהיה אפשרות להעניק מסגרת ביתית והזדמנות לחיים טובים לכלבים שנופלים לידי ההסגר.

רק בזכות התרומה שלכם נוכל להצליח להציל את עופרה ולהמשיך לפרויקטים נוספים!

אני מתחילה עם עופרה!

#מתחילים_עם_עופרה

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.