כל הפרויקטים
מלך האריות
הפרויקט של
רוי ארי אוחיון
רוי ארי, בן שנה ו-8 חודשים, אובחן כחולה ב-MDS. לצורך הטיפול במחלה עליו לעבור השתלת מח עצם. התרומות נועדו לממן את חיי המשפחה במהלך הטיפולים
140%
56,048
מתוך 40,000
0
נותרו
415
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/06/2018

אנחנו גאים לבשר שהגענו ליעד הראשוני!

תודה לכם על ההיענות העצומה, השיתופים, והמילים החמות.

לרוי ארי צפויה תקופה לא פשוטה, מלווה בהתמודדויות ואתגרים מורכבים עבורו ועבורנו, בני משפחתו, שמתפרנסים כעת ממשכורת יחידה של האב.

לכן, אנחנו לא מפסיקים!!  ממשיכים קדימה בגיוס הכספים ליעד הבא - 50,000 ₪

כל שקל נחשב! כל תרומה מסייעת לנו להתמודד עם השלכות המחלה של רוי ארי, מלך האריות הפרטי שלנו.

היי, קוראים לי רוי ארי ואני בן שנה ו-9 חודשים.. לפני שלושה חודשים אמא ואבא הוציאו אותי מהגן אחרי תקופה ארוכה של מחלות ויראליות ולקחו אותי לסדרת בדיקות. בפסח קיבלנו את האבחון הסופי (MDS) ובכל פעם שיש לי בדיקות ההורים שלי עוזבים הכל ומלווים אותי באהבה ודאגה רבה.

בתקופת הטיפולים וההחלמה עד לחזרה לשגרה המשפחה תתקיים ממשכורת אחת בלבד. התרומות נועדו לעזור להורי לממן את התרופות והטיפולים עבורי ולגרום לנו לעבור את התקופה הזאת בהצלחה ללא קריסה כלכלית ומבלי להגיע לחובות. 

הטיפול במחלה הוא השתלת מח עצם,  כרוך בטיפול כימותרפי וביולוגי. כל הטיפולים הנ"ל כולל התאוששות המושתל ושיקום המערכת החיסונית מאפס כרוכים באישפוז של כחודש וחצי בבידוד ולאחר מכן שבועות של בידוד בבית. כל אלו בנוסף לחודשים עד לאבחון המחלה גרמו להוצאת הילד מהגן ואבטלה של האם במשך זמן לא מבוטל. מימון הטיפולים, התרופות וכל השאר יבוצע ממשכורת האב בלבד.

התסמונת המיאלודיספלסטית (Myelodisplastic syndrome – MDS; כונתה בעבר: פרה-לוקמיה), היא אוסף מצבים המטולוגיים המאופיינים בייצור לא יעיל של תאי דם מהשורה המילואידית, ובסיכון לחלות בלוקמיה מיאלואידית חריפה - AML. סוג ההפרעה הכרומוזומלית היא מונוזמיה 7- בעלת פרוגנוזה גרועה יחסית להפרעות כרומוזומליות אחרות.


בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.