כל הפרויקטים
החלק שלי בפאזל - מחנה קיץ
הפרויקט של
החלק
עמותת החלק שלי בפאזל משלבת בין נערים בסיכון לבין נערים עם צרכים מיוחדים במחנה קיץ חינוכי - חוויתי בסגנון אמריקאי שמתרחש בכפר נהר הירדן
114%
5,700
מתוך 5,000
0
נותרו
14
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 05/06/2018

"פעם ראשונה שהרגשתי כמו כל ילד אחר. הרגשתי שמאמינים בי, הרגשתי שאני יכול, הרגשתי שאני שווה משהו" אלדר, בוגר העמותה

בעבור מה הכסף שאתם תורמים?

הכסף יוצא ישירות עבור מלגות לנערים בסיכון ולנערים עם צרכים מיוחדים כדי שיוכלו להיות חניכים במחנה שלנו כבר בקיץ הקרוב (2018). המחנה מתנהל בכפר נהר הירדן בסגנון של מחנה אמריקאי ומעניק לילדים חוויה חינוכית ומהנה. פעילויות שיש במחנה: כישורי חיים וכתיבת קורות חיים, אומגה, בריכה, סוסים, פעילות אתגרית, העצמה אישית, איך אני תופס את עצמי, איך אני חושב שאחרים תופסים אותי ואיך הייתי רוצה שיתפסו אותי בחברה?, בישול, תרומה לקהילה ועוד. 

 קצת על העמותה:

עמותת החלק שלי בפאזל משלבת בין ילדים ונוער בסיכון לבין ילדים ונוער עם צרכים מיוחדים במטרה להעצים את שתי האוכלוסיות, להבטיח את התפתחותם של כל אחד מהילדים והנוער כאינדבידואלים ולהבטיח את השתלבותם המוצלחת בחברה הישראלית. כנגזרת מכך, העמותה פועלת במספר מישורים שהמרכזי בניהם הוא הקמת מסגרת קבועה של פגישות שוטפות לאוכלוסיות הללו בתוך מסגרות החינוך והעברת תכנים המסייעים להעצמת כל אינדיבידואל.

רקע/מהו הצורך שלמענו הפרויקט מתקיים?

בישראל, כיום כל אחת מהאוכלוסיות נשארת במעגל הפנימי שלה ומטופלת בתוכו. מצב זה מקבע את האוכלוסיות בתוך עצמן ואינו מאפשר להן להשתלב ולהתפתח, לראות את האחר ולפתח מערכות יחסים עם שונים ממהם.

שילוב שתי האוכלוסיות הללו בפעילות משותפת ומשמעותית במסגרת קבועה, מהווה שלב ביניים בדרך לשילוב מיטבי בחברה הרגילה.


בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.