כל הפרויקטים
קידום סרט אנימציה בצרפת
הפרויקט של
אביה עוז ויצמן
אני מזמינה אתכם לקחת חלק בהטסתנו לקידום סרט אנימציה שלנו העוסק בצרכני זנות בפסטיבל בצרפת!
100%
6,000
מתוך 6,000
0
נותרו
15
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 21/05/2018

מזמינות אתכן ואתכם לקחת חלק לקידום סרט האנימציה העוסק בצרכני זנות על ידי עזרה במימון הטיסה והשהות שלנו בפסטיבל

היי, 

קוראים לי אביה ויצמן ואני סטודנטית שנה ג' בעיצוב פסקול והלחנה לקולנוע במכללת ספיר, ויוצרת גם צילום סטילס. שנה שעברה, לקחתי חלק כמעצבת פסקול ומלחינה בפרוייקט אנימציה תיעודית בשם "היה שווה כל שקל" יחד עם הבמאית אריקה קומפטון. אריקה היא האנימטורית אשר ביימה, והנפישה את הסיפור המדבר את התרבות שבה אנו חיים, תרבות בה סקס ומיניות הינם מטבע חליפין. תרבות שבה גוף אנושי הינו דבר לסחור בו. 

"היה שווה כל שקל" הינם אסופת סרטוני אנימציה תיעודית, המתבוננים בתופעת הזנות מנקודת מבטם של צרכני זנות. ליקוט החומרים לסרט ועבודת התחקיר מורכבים מטקסטים בפורומים ברשת, שנכתבו מפי גברים כביקורת על נשים העוסקות בתעשיית המין/. 

בריוני רשת, בידם הכלי להשמיד את האחר באנונימיות מקלדת. הפעולה הופכת לבמה ברגע עבור צרכני המין, המספרים בלשון פואטית חלקלקה ומעורפלת, על החוויות שלהם במערכה העגומה של עולם הזנות. 

הסרטונים נעשו במסגרת קורס "אנימציה תיעודית" לשנה ב', בו משתתפים סטודנטים ממסלולי אנימציה ועיצוב פסקול. הסרטים שנבנו מנסים לתאר את מה שמתרחש ברגע שהדלת נסגרת. ניסינו לתאר את המפגש שקורה בין צרכן מין לאשה העוסקת בזנות. הסרטים הגיעו לכתבה בעיתון הארץ. 

בתור מעצבת הפסקול והמלחינה, כבר בשלב התסריט התחלנו לחשוב יחד על גיבוש קונספט. חשבתי איך אוכל לייצר עולם מסביב לדמויות, כיצד אוכל לתאר את שפת הגוף שלהן במסע שהן עוברות למול צרכני הזנות. הפחתי חיים באנימציה דרך עולם של מוזיקה, אווירות ואפקטים. חשבנו איך אותן נשים תופסות את תעשיית המין והבנו עד כמה האטימות בקרב אותם צרכנים הינה גדולת מימדים. בסופו של יום, עבודה אינטנסיבית בת שלושה חודשים התנקזה לידי 2 דק' על איך פניה של הזנות נראית ונשמעת. 

שמחנו והתרגשנו לגלות כי הפרוייקט כולו התקבל לAnnecy Festival ,אחד מפסטיבלי האנימציה המובילים בעולם שמתרחש בצרפת בין ה11 ל16 ביוני הקרוב.

בתור סטודנטיות אין באפשרותנו להגיע לפסטיבל בכוחות עצמינו וברצוננו להעניק לכם ולנו את ההזדמנות ולהיות חלק חשוב בקידום האמירה שלנו.

שמחה להציג בפניכם מס' עבודות שלי בתחום האודיו ויזואלי באמצעותו תוכלו לקבל את הFeel שלי ואם תחליטו לתרום נזכה בעבודה ברוכה ומשותפת.

*לשמוע באוזניות 

*בגלל השתתפות הסרט בפסטיבל, אין להעלותו.

*

"פשוטים החיים ומותר"- וידאו ארט עצמאי.

*

"The Death Of Martin Luther King "- תרגיל עיצוב פסקול מוזיקלי סביב דמות.

*

"Persona"- תרגיל עיצוב פסקול מוזיקלי סביב דמות.

* Sapir,Dreamlike       

Sapir,Dreamlike

*

Sapir, dreamlike

*Maggie ,self portrait

Maggie,self portrait

*

Maggie, self portrait

*

Maggie, self portraitבחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.