כל הפרויקטים
תנו להם להתפרנס בכבוד!
הפרויקט של
דליה גולדפרב
עבור אמהות חד הוריות, תקופת הקיץ עלולה להוביל להתדרדרות במצב הכלכלי והמשפחתי. אנו זקוקים לעזרתכם על מנת לאפשר למשפחות אלו עצמאות כלכלית!
101%
22,211
מתוך 22,000
0
נותרו
117
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/08/2018

בואו לעזור לנו להכניס 15 ילדים ממשפחות מצוקה למסגרות יום ארוך בעלות מסובסדת, לאורך כל השנה!!

סבסוד מסגרות יום ארוך יאפשרו להורי הילדים לעבוד ולהתפרנס בכוחות עצמן, וכך להתקדם לקראת עצמאות כלכלית.


מי אנחנו?

עמותת "מעבירים קדימה" מלווה משפחות מצוקה, ביניהם אמהות חד הוריות, ומסייעים להם להגיע לעצמאות כלכלית ופועלים למניעת התדרדרות במצב המשפחתי והכלכלי. העמותה פועלת לצמצום פערים בחברה הישראלית, ולמניעת המשכיות לדור הבא במשפחות מצוקה.

העמותה נרשמה באופן רשמי בינואר 2018, כהתאחדות של מייסדים שליוו ומלווים משפחות מצוקה במשך תקופה ארוכה. העמותה מנוהלת אך ורק על ידי מתנדבים, וכך כל תרומה הנכנסת לעמותה, מיועדת למטרות העמותה (למעט העלויות הנדרשות בחוק). העמותה מבצעת שיתופי פעולה עם ארגונים שונים לפי הצורך על מנת לייעל את מערכת התמיכה במשפחות. 

בשביל מה אנחנו מגייסים?

הכנסה חודשית של אם חד הורית לילדים קטנים לא מספיקה, בכל חודשי השנה, לכסות את כלל ההוצאות: מזון, ביגוד, הנעלה, גנים וצהרונים, הוצאות בית משפט (תהליכי גירושין), שכר דירה וחשבונות, עלויות רפואיות והרשימה עוד ארוכה... 

בחודשי הקיץ, ובכל יום במשך השנה כאשר מגיעה שעת צהריים, אמהות חד הוריות מצויים בדילמה: מצד אחד הילדים בבית ועלות המסגרות או בייביסיטר גבוה מאוד ואינן יכולות לעמוד בהוצאה, ומצד שני אם יישארו בבית עם הילדים ולא יעבדו, הן יפוטרו מעבודתן ולא תהיה להן הכנסה.

על מנת לפתור את הדילמה, ולמנוע את ההתדרדרות הבלתי נמנעת של המשפחות, אנו מסבסדים משמעות את הצהרונים וקייטנות לאורך השנה,0 וכך מאפשרים לאמהות להמשיך ולעבוד ולפרנס את עצמן.

לאיזה הישג נגיע אם נגייס את הסכום?

מכיוון והמשפחות המלוות על ידי העמותה אינן מרוכזות באזור אחד, אנו מבצעים שיתופי פעולה עם קייטנות  וצהרונים באזורי המגורים של המשפחות. מרבית המשפחות מתגוררות באזור ירושלים, אך ישנם משפחות מאזורים שונים בארץ. 

הסכום שאנו מגייסים השנה- 22,000 ש"ח ייתן לנו אפשרות לסבסד לכ15 ילדים מסגרות יום ארוך לאורך השנה! כלומר, כ10 אמהות שיוכלו להמשיך לאורך כל השנה לעבוד ולהרוויח פרנסתן בכבוד, לשמור על מקום עבודתן,וכך להתקדם לקראת עצמאות כלכלית.

(*העמותה משלמת באופן ישיר למסגרות, וכך מוודא שהתרומות מגיעות ליעדן.
 *מכיוון והעמותה רשומה רק חצי שנה, העמותה טרם מוכרת לצורכי מס- סעיף 46)

עזרו לנו לסייע למשפחות האלה לעבור את השנה הקרובה בשלום, ולהתקדם לקראת עצמאות כלכלית!

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.