כל הפרויקטים
מבצע להצלת תקווה
הפרויקט של
ויקטור סימון
העגלה תקווה נולדה מסוג שאינו מתאים לחלב ולכן התכנון היה לשחוט אותה עוד שבועיים ביצענו תהליך ארוך הכרוך בהוצאות רבות כדי להציל אותה
106%
2,650
מתוך 2,500
0
נותרו
28
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 11/07/2018

 אני מזמינה אתכם.ן לקחת חלק במבצע להצלת תקווה!

קצת על תקווה

העגלה תקווה נולדה מסוג שאינו מתאים לחלב ולכן התכנון היה לשחוט אותה עוד כשבועיים. תקווה היא עגלה נמרצת ומדהימה שצמאה למגע , חום ואהבה

איך אני יכול.ה לעזור?

ביצענו תהליך ארוך הכרוך בהוצאות רבות כדי להעביר אותה ביום שני הקרוב מהרפת בה היא נמצאת לחווה של קרן אור , לכן אנו צריכים את עזרתכם בשלב האחרון להצלת תקווה, כיסוי ההוצאות הכרוכות התהליך.

כיצד גיוס מוצלח יציל את תקווה? 

כפי שמצויין למעלה התהליך היה כרוך בהוצאות רבות כגון דמי ערבות, העברת בעלות, אישורים, הובלה וכו' גיוס מוצלח יוביל להצלחה בכיסוי הוצאות אלה והצלת תקווה מהגורל הנורא - מוות,  הגיוס יעזור לנו להעניק לתקווה את הזכות הבסיסית לחיים טובים של חופש!

מהי מטרת גיוס הכסף?

מטרת גיוס הכסף הוא כיסוי כל העלויות הכרוכות בתהליך כגון הובלה וההעברה לחווה הוצאת אישורים, דמי ערבות, העברת בעלות, וכו'

קצת עלי.

אני,גלי סימון טבעונית ואקטיביסטית, לא מסוגלת לעמוד מנגד ולדעת לאן מועדות פניה תקווה העגלה. השם תקווה נועד לסמל את התקווה שקיימת במבצע ההצלה של תקווה היחידה להצלת עוד בעלי חיים ולבסוף שחרור מוחלט.

איך הגעתי לתקווה?

אני מתגוררת בקיבוץ במזרח הארץ, בקיבוץ שאני גרה בו יש רפת, מדי יום אני מגיעה לרפת להעניק יד חמה ואוהבת לעגלות ולעגלים שהופרדו מאמותיהם.ן .

לפני מספר שבועות הגעתי לרפת ושם גיליתי את תקווה, נוכחתי לדעת שתקווה נראת שונה משאר העגלות בלובים הסמוכים...כשאלתי את הרפתן מה הסיפור שלה הוא סיפר לי שהיא נולדה מסוג שלא יניב מספיק חלב ולכן ישחטו אותה בחודש הקרוב.  החלטתי שאני הופכת עולמות ועושה כל מה שאני יכולה כדי להציל אותה. כמובן שלא אוכל לעשות את זה לבד וללא עזרתכם.ן ולכן אני מבקשת: עזרו לנו במבצע!

רק בזכות גיוס מוצלח והגעה ל100% הפרויקט יוכל לצאת לפועל.
בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.