כל הפרויקטים
צוות מנדל - Team Mendel
הפרויקט של
אופק פרץ
מנחם עלה לארץ כחייל בודד ושירת כלוחם - הוא התמודד עם כל הקשיים. בואו נעזור לו כעת להתמודד עם מחלת הסרטן ולסייע למשפחתו במימון הטיפולים!
144%
288,771
מתוך 200,000
0
נותרו
1858
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 15/08/2018

פותחים את ה-❤️ ותורמים כדי להילחם ביחד עם מנחם על החיים!

מנחם גורדון. הגיע לארץ בשנת 2013, התאהב בארץ והחליט שזה הבית שלו. הוא עזב את ההורים שלו, את אחותו הגדולה ואת אחיותיו הקטנות בביתו שבארה״ב ועשה עלייה. בארץ התגייס לחטיבת הצנחנים, לגדוד 890.

אני אופק פרץ, את מנחם זכיתי להכיר כשהייתי מש״קית הת״ש שלו בגדוד 890. מנחם עבר שירות של כשנתיים וחצי בגדוד כחייל בודד - הוא התמודד עם קשיים, למד מה זה צבא, מה זה להיות ישראלי, הכיר חברים לכל החיים, ספג ציונות ואהבת המולדת ואלו תרמו לרצון העז להקים פה את משפחתו. 

מנחם השתחרר מהצבא, פגש את רוחמה שהפכה במהרה לארוסתו. הם החלו לחלום יחד על חתונה, על בית וילדים וברגע אחד השתנה מסלול חייהם. הוא החל להרגיש גידולים בצוואר, בעקבות כך התחיל הליך בדיקות. כשמועד החתונה מתקרב אליהם, מנחם ורוחמה הלכו לרופא לשמוע את תוצאות הבדיקות. התוצאה - איבחנו אותו כחולה בסרטן.

מקרה הסרטן שגילו לו נדיר, סוג הסרטן שגילו לו מופיע בדרך כלל באשכים, אך למנחם גילו את הסרטן בחזה. כרגע מנחם נמצא באמצע הסבב השלישי של טיפולי הכימותרפיה שלו, טיפולים המקדימים את הניתוחים שהוא עתיד לעבור. 

200,000ש"ח זה הסכום שיכול להציל את החיים של מנחם. מה זה אומר להציל את החיים שלו? מנחם טס לעבור את הטיפולים בניו יורק - באחד המקומות הבודדים בעולם שיודעים להעניק את הטיפול לסוג הסרטן הנדיר שיש לו. הטיפולים בארה"ב זה לא עסק זול, אין ביטוחים כמו בישראל והטיפול מגיע לסכומים מטורפים. עכשיו מנחם נמצא בסבב השלישי של טיפולי הכימותרפיה שלו ועד כה זה עלה למשפחתו כ-30,000 דולר. ולצערנו, אנחנו רק בהתחלה.. יש עוד סבב כימותרפיה, ולאחריו יוחלט איזה ניתוחים יש לבצע. כמובן בסוף הדרך, בע"ה יגיע השיקום המיוחל. אתם רק יכולים לנסות לשער לאיזה סכומים זה יגיע!

השיחה שביצעתי עם אמא שלו רק חידדה לי את מה שאני כבר יודעת מההיכרות שלי עם מנחם כמש״קית הת״ש שלו - המצב הכלכלי בבית לא טוב בלשון המעטה. אבא של מנחם חולה ונכה כבר כ- 16 שנים לכן, הוא לא יכול לעבוד. אמא של מנחם עובדת כגננת והאחיות שלו מטפלות באב כל יום ומחזיקות את הבית באופן שוטף. את הבית אגב, הם עומדים לאבד בשל חובות. 

באחת השיחות שלי עם מנחם הוא הקליט לי ״זה מטורף, כל הפלוגה עומדת איתי. כל האנשים, זה עוזר.. וואלה אני לוחם ו-וואלה אני רוצה לעבור את זה. ואני יכול.״  

בואו נראה לו שכולנו עומדים איתו, נעזור לו להילחם גם על החיים שלו ולהעניק לו את הטיפול לו הוא זקוק! היעד שלנו הוא 200,000₪ - שיעדם מימון הטיפולים, הניתוחים והשיקום שאין באפשרות משפחתו לממן - וזה יהיה אפשרי רק אם כולנו נירתם.

הוא נלחם ימים ולילות כדי לשמור עלינו, עכשיו תורנו לעזור לו!

 צוות מנדל - TeamMendel -  פותחים את הלב!  

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.