כל הפרויקטים
טיול שנתי לנערות בסיכון
הפרויקט של
ספיר חדד
הטיול שנתי של משפחתונים טיפוליים במבשרת נמצא כרגע בסכנה, אין לנו תקציב כרגע לטיול עזרו לנו להגיע ליעד.ולהוציא את הטיול שנתי לפועל!
104%
22,921
מתוך 22,000
0
נותרו
141
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 21/07/2018

 אנחנו מזמינים אתכם\ן לתמוך בהוצאת טיול שנתי לצפון ל-16 נערות בסיכון!

אהלן, אנחנו ליאת אפרת רוני וספיר בנות שירות במעונות  טיפוליים ואנחנו צריכות את עזרתכם\ן!

המעונות שלנו מטפלים ומלוים נערות בסיכון בין הגילאים 13-18, צוות המעון עושה עבור הנערות לילות כימים. הנערות שלנו חוות פערים רבים בכל תחומי החיים ובעיקר בכל מה שקשור לחוויות בסיסיות ראשוניות של קשר אמון וגיבוש קבוצתי.

הטיול הוא עבור 16 נערות שמתגוררות בשני המשפחתונים,אנחנו יודעות שהסכום ששמנו לא קטן אבל רק כך נצליח להוציא את הטיול לפועל.

אחד מאירועי השיא שלנו במעון בכל שנה הוא הטיול השנתי והשנה הוא בסכנה!

הבנות שלנו תמיד מספרות שהטיול הזה גורם לגיבוש בין הנערות וצוות המעון והוא מה שנותן להן את הכוח להמשיך הלאה ולהלחם בקשיי היום יום שלהן שהן רבים וגדולים. הוא נותן לנו לאוורר את הבנות ולקחת אותן לטיול שירחיק אותן מהיום יום וגורם לחבריות וקשרים חדשים להיווצר.

 יש לנו נערות שמעולם לא זכו לצאת לטיול שנתי בשום מסגרת אחרת  ועבורן זו חוויה ראשונית. אבל השנה התבשרנו שאנחנו צריכות למצוא מקור מימון לטיול שנתי. אנחנו רוצות להעניק להן את החוויה הכה משמעותית הזו ויוצאים למשימה של גיוס הסכום הנדרש על מנת שהטיול יצא לפועל.

 לאורך כל השנה הנערות מעלות חוויות וזכרונות מהטיול השנתי מצפות ומייחלות לטיול השנתי הבא ואין דרך לתאר במילים את החוויה המשמעותית שלהן ואת התרומה של הטיול עבורן.

בשביל לקיים את הטיול אנחנו צריכות  לינה באכסניה,הסעה,אטרקציה וארוחות ופה אנחנו צריכים אתכם.


עד כאן אנחנו.

איפה אתם נכנסים לתמונה? אם אתם רוצים ויכולים לשמח את הבנות שלנו ולקדם אותנו ליעד שנוכל להוציא את הטיול הזה לפועל תתרום להגשמת הפרוייקט.תרמו לנו תרומה שמגיעה ישירות לנערות! זכרו כל שקל יכול לקדם אותנו לגיוס הפרוייקט! אם אתה מעוניינים לשאול שאלות בנוגע לפרוייקט מוזמנים לשלוח לנו הודעה ונענה בשמחה על כל שאלה.

גיוס מוצלח יעזור לנו לעשות טיול מהנה לנערות ולהוציא את הטיול שאנחנו מחכים לו כל השנה לפועל!

עזרו לנו!!!אנחנו חיבים את עזרתכם 

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.