כל הפרויקטים
משאלת לב - להיות הורים
הפרויקט של
שרה וערן ישראלי
פונדקאות היא הדרך שלנו להביא אור לחיינו. אתם מוזמנים להיכנס ולהצטרף אלינו לפרוייקט חיינו, רק בעזרתכם נוכל להגשים את החלום
107%
268,000
מתוך 250,000
0
נותרו
1479
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 18/10/2018

שלום לכולם,

קודם כל חשוב לנו להגיד לכם תודה שנכנסתם לפרוייקט שלנו. אנו נשמח מאוד אם תוכלו להקדיש כמה דקות בכדי לקרוא  את הסיפור האישי שלנו.

מטרת הפרויקט שלנו היא להביא ילד 

באמצעות פונדקאות 

               בואו ותהיו שותפים שלנו בהגשמת החלום!!    

מוזמנים לקרוא כתבה עלינו בידיעות אחרונות

">מוזמנים לראות את הראיון שלנו בערוץ 10


קוראים לנו שרה (37) וערן (40 )

הכרנו לפני כ-10 שנים ומזה כ-8.5 שנים אנו נשואים. 

כשהכרנו היה לנו ברור מאוד ש"זה זה" , אך לא ידענו עד כמה ההיכרות בינינו לא הייתה ביד המקרה אלא באה לעשות תיקון כזה או אחר לשנינו.  הסיפור שלנו הוא מפגש בין שני אנשים שאוהבים אחד את השני ומביאים כל אחד סיפור חיים מאוד לא פשוט. 


אני (ערן) איבדתי את אחותי כשהייתה בסה"כ בת 28, בחורה צעירה ובריאה שפשוט בלילה אחד הלכה לעולמה ללא שום סימן מקדים. אני (שרה) גדלתי בבית מאוד לא פשוט וחוויתי ילדות לא רגילה בלשון המעטה שהביאה עמה התמודדות נפשית מאוד לא פשוטה שמלווה את חיי. שרה הגיעה לחיי כאשר גם היא איבדה את אבא שלה  ממחלה קשה  כשהייתה רק  בת 17.ביחד עם האובדנים של כל  אחד מאיתנו היה לנו ברור מאוד שאנו רוצים להקים משפחה אך לצערי הרב אימי אובחנה במחלה נוירולוגית  חשוכת מרפא וקשה מאוד , ההתמודדות עם המחלה דרשה ממני ומאיתנו התגייסות לא פשוטה . היא סבלה המון שנים וכ- 10 שנים לאחר מות אחותי היא נפטרה בהיותה רק בת 61 ממחלת דם קשה . מוות זה היכה בי גלים וגרם לי לשבר מאוד גדול.


לאחר יותר משנה החלטנו כזוג שאנו לא מוותרים על החיים ועדיין רוצים להקים משפחה. ניסינו וניסינו. עוד אכזבה , עוד שברון לב . אני (שרה) סבלתי ממשקל עודף שהפריע מאוד לסיכויי הכניסה להיריון ובהמלצת הרופאים בחרתי לעבור ניתוח  לקיצור קיבה, מן "פתרון קסם" . קראתי, בדקתי והחלטתי שאני הולכת על זה, עושה הכל כדי שאוכל להיות בריאה עבורי ועבור המשפחה שאני רוצה להקים.

לצערי הרב הדברים לא הלכו כמתוכנן ולאחר כשנה מהניתוח מצאתי את עצמי במצב של סכנת חיים, כאשר הובהלתי בדחיפות לחדר הניתוח וניצלתי ממש בדקה ה-90 . ערן בעלי פסע במסדרון בית החולים בידיעה  שיכול להיות שאני לא יוצאת משם בחיים.

הטראומה המאוד גדולה הזו בנוסף לטראומות שכל אחד מאיתנו חווה בעברו שמו אותנו במקום קשה עם הכרה מוחלטת שחיינו השתנו ללא היכר. ערן היה שם בשבילי לכל דבר ועניין , ראה אותי במצב הכי נמוך שאדם יכול להגיע אליו הן פיזית והן נפשית . אני מודה לאלוהים שהיו לי את ערן ואימי שלא עזבו אותי לרגע.

יצאנו מצולקים פיזית ונפשית מן החוויה הזו . אני כל התקופה הזו לא יכולתי בכלל לעבוד או לצאת מן הבית מה שהכניס אותנו לקושי כלכלי מאוד גדול כאשר נטל הפרנסה  היה רק על ערן. למשפחות המאוד קטנות שלנו לא הייתה בכלל אפשרות לתמוך בנו.

תוך כדי שאנו מנסים בשיניים לצאת מן הטראומה הזו, 4 חודשים לאחר שבעלי כמעט איבד אותי הוא איבד את אביו כשהוא רק בן 69, שוב בלי שום התרעה או סימן מקדים. בפתאומיות מוחלטת הוא נפטר כתוצאה מדום לב.

על כל אחד ואחד מאיתנו באופן אישי במסע שלו ובמסע שלנו כזוג שחווה כל כך הרבה מוות וטרגדיה תוך זמן כל כך קצר היה לאסוף את עצמו ואת השברים והצלקות ולבחור בחיים .לאחר שנתיים החלטנו שאנו רוצים להכניס את האור הכי גדול שיכול להיות- ילד משלנו.

לאור הנתונים הפיזולוגיים הלא טובים שלי  התייעצנו , בדקנו והתחלנו שנתיים של טיפולי פוריות . אחד ועוד אחד , טיפולים פרטיים, רפואה טבעית, מה לא ? ביחד עם המון מאמץ והשקעה לא מועטה של כסף וכמובן עם הרבה אמונה   וללא שום תמיכה כלכלית מן המשפחה התחלנו בתהליך הזה  אך לצערנו שברון הלב והאכזבה היכו בנו בכל פעם מחדש . הרופאים הזהירו ואמרו כי היריון עבורי יהיה סיכון מאוד גדול ופשוט נאמר לנו במילים האלו: "אולי העובר ישרוד , האמא? לא בטוח".

היינו שבורים לאלפי חתיכות . מה עושים עכשיו?  מה האופציות ? החלטנו שאנו לא מוותרים , אנחנו רוצים להיות הורים ויהי מה. להכניס את האושר הכי גדול שיכול להיות עבורנו , ליצוק לחיים שלנו ולחיים של הילד אהבה ונתינה – לתת את כל מה שאנו יכולים בכדי ליצור יצור קטן שהוא משלנו .

הבנו שהדרך הכי בטוחה עבורנו היא פונדקאות . 

הליך זה הוא מאוד מורכב ויקר מאוד  (לפחות 250,000 ש"ח)  וכפי שכבר הבנתם לא נשארה לנו כמעט משפחה ואין לנו שום גב כלכלי שיכול לתמוך בנו.

אין ביכולתנו לגייס לבד סכום שכזה  וכאן אנו פונים ללב והרצון הטוב שלכם .

המוות הביא לנו לאורך השנים רק חושך וכאב. 

ילד מביא לעולם חיים ואור

אנחנו מאוד רוצים לחוות את האור הזה ולכן אנו משתפים אתכם בפרוייקט חיינו. החשיפה האישית היא קשה ומאתגרת אך מטרתנו חשובה לאין שיעור.

אנו מודים לכם שהקדשתם לנו מזמנכם וקראתם את הסיפור שלנו.

רק בזכות גיוס מוצלח של 100% , הפרוייקט ייצא לאור 

לכן כל תרומה חשובה ! 


אנו נודה מקרב לב על כל תרומה. 

כל סכום שייתרם ייתקבל באהבה, בברכה ובהערכה רבה

ת ו ד ה !!!

 

שרה וערןבחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.