כל הפרויקטים
להציל את אנסטסיה
הפרויקט של
אלכס פרידמן
אנסטסיה סטודנטית בת 20 חלתה בסרטן נדיר. אנא עזרו לנו להציל אותה.
101%
201,520
מתוך 200,000
0
נותרו
1019
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 12/01/2019

תורמים ומצילים את אנסטסיה!

סמיון גרפמן, הפעיל החברתי, וארגון "נכה לא חצי בן אדם" התגייסו להצלתה של אנסטסיה, חולת הסרטן, ומבקשים את עזרתכם בתרומות למימון הטיפולים.

סמיון גרפמן, פעיל חברתי, אושיית רשת ומנחה בתכנית טלוויזיה "הצנרת" במסגרתה פועל לתיקון עוולות חברתיות. לפני כשנתיים סמיון החל להתנדב בארגון "נכה לא חצי בן אדם", בהובלתו של אלכס פרידמן, ולפעול לרווחת ציבור האנשים עם המוגבלות בישראל. ארגון "נכה לא חצי בן אדם" מוביל בארבע השנים האחרונות בהתנדבות מלאה את מאבק הנכים כאשר בחודש פברואר האחרון העביר את החוק התקדימי להעלאת קצבאות הנכות בהיקף של 4.7 מיליארד ש"ח. פועלם ההתנדבותי של צוות הארגון הוביל לשינוי חברתי-כלכלי היסטורי במדינה.

שיתוף הפעולה של סמיון עם הארגון הוליד פרויקטים נוספים ורבים, בין היתר בתחום הסברה וחינוך בקרב ילדים ונוער לדוגמת הרצאות משותפות של סמיון ויו"ר הארגון, אלכס פרידמן, ברחבי הארץ.

לפני מס' חודשים, סמיון הכיר דרך חברים משותפים את אנסטסיה סיסואיבה אשר חלתה בסרטן נדיר וחוותה שוד בארץ מגוריה, ולא נשאר אדיש אל מצוקתה. עזרתו הרבה סייעה לה להחזיר את התרומה שנגנבה ובזכותו היא הצליחה להגיע לארץ ולהתחיל סדרת טיפולים קשה, מפרכת ויקרה. 

אנסטסיה, סטודנטית בת 20,  התארסה לא מזמן לאהבת חייה וחלמה לחיות חיים רגילים ומאושרים. היא אובחנה בסרטן מסוג "לימפומת הודג'קין" (Nodular sclerosis) עם פגיעה באחת הריאות ופקקת של וריד הצוואר הפנימי השמאלי. בעקבות המחלה אשר מסרבת לסגת ואף החמירה, היא סובלת מהתקפי כאב קשים, בין היתר, בעקבות גידול נוסף שפגע באבי העורקים, בעורק הצוואר ובעורק התת-קרקעי השמאלי. 

עקב הימשכות הטיפולים, הכסף שנתרם אזל אך הוצאות הטיפולים וההוצאות הנלוות למשפחתה ממשיכות וגדלות מיום ליום. מעבר לעלות הטיפולים, משפחתה של אנסטסיה שוהה עימה על חשבון ימי עבודה ועלויות המחיה הגבוהות מקשות עליהם ועל אנסטסיה. 

על מנת להמשיך בטיפולים, אנסטסיה זקוקה לכ-200,000 ש''ח ואנו מבקשים לפתוח את הלב שלכם ולעזור לסמיון ולארגון "נכה לא חצי בן אדם" במשימתם להציל את אנסטסיה ולהחזיר את החיוך על פניה.

תרמו, כי אף אחד לא חצי בן אדם!

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.