כל הפרויקטים
מצילים את מקס!
הפרויקט של
אוהד שמואלי
רק ניתוח לב מורכב יציל את מקס שלנו. לאחר בדיקה גילינו מום בליבו של מקס, ובגיל 4.5 שנים הוא יהיה חייב לעבור את הניתוח כדי לחיות.
100%
15,500
מתוך 15,500
0
נותרו
105
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 10/10/2018

אנחנו מתרגשים שהצלחנו יחדיו להגיע אל היעד ולסיים את הפרוייקט הזה בהצלחה גדולה,  בעזרת כל אחד מאתנו מקס זוכה בחיים בחדשים ובריאים!  תודה

מקס, בורדר קולי בן 4.5 הלוקה במום בלב זקוק לעזרתנו.

רק ניתוח לב מורכב יציל את מקס שלנו. לאחר בדיקה גילינו מום בליבו של מקס, והוא יהיה חייב לעבור את הניתוח כדי להמשיך ולחיות.

היי אני אוהד, אחיה של גילי, סטודנטית במכללת תל חי שממוקמת בצפון הארץ. גילי מאז ומתמיד הייתה פעילה ועשתה כלכך הרבה בשביל חברינו ההולכים על ארבע. היא אספה מהרחוב עשרות כלבים והייתה להם אומנה עד שמצאה להם משפחה אוהבת שתדאג להם. 

לאחרונה מקס היה מגיע לביתה של גילי ופשוט נשאר אצלה בחצר שעות וימים, ולבסוף גילי החליטה לאמץ אותו בנוסף לכלבה הנוכחי צ'יפ. 

לאחר שלקחה את מקס לבדיקות שגרתיות הרופאים הבינו כי לכלב יש מום מולד והוא בסכנה גדולה.

 המטרה שלנו ביחד, לאסוף את הסכום הנדרש במטרה  לתת למקס את הטיפול הרפואי לו הוא זקוק כל כך, - צינתור שהתבצע פעמים ספורות בארץ כיוון ומדובר בהליך חדשני שפותח כתחליף לניתוח ללב פתוח, שהוא הליך כירורגי מסוכן ופולשני.

אנא פתחו את לבכם ותרמו למקס המקסים, כי הוא ממש רוצה להמשיך לחיות.

חשוב להבהיר כי רק בזכות גיוס מוצלח והגעה ל100%, הפרוייקט יוכל לצאת לפועל ומקס יוכל לעבור את הניתוח.  במידה ונעבור את סכום הגיוס הפרוייקט יסגר ועודפי כספים יתרמו לבתי מחסה לכלבים

תודה, תבורכו.

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.