כל הפרויקטים
אח או אחות לבארי
הפרויקט של
אלונה ברהום
בזכות תרומתכם יוכלו אלי ואמיר להביא לעולם בתהליך פונדקאות אח או אחות לבארי !
103%
113,700
מתוך 110,000
0
נותרו
330
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 29/10/2018

בזכות תרומתכם יוכלו אלי ואמיר להביא לעולם בתהליך פונדקאות אח או אחות לבארי!

חברים יקרים, בעיצומה של תקופת החגים, בה אנו מבלים עם המשפחות שלנו וכמיטב המסורת גם מתלוננים בצוותא: כמה זה מעיק, יותר מידי אוכל, המון זמן משפחתי מרוכז... יש כאלה שמביטים מהצד ואומרים בליבם: הלוואי והיתה לנו משפחה להתלונן עליה...

אלי ואמיר משתייכים לקבוצה השנייה. הם הצליחו, לאחר שנים של עבודה קשה, נחישות והקרבה כלכלית גדולה, להפוך להורים לבארי המקסים, בתהליך פונדקאות בארה"ב. החלום הגדול שלהם מתעצם מיום ליום, מחג לחג, להעניק אח או אחות לבארי.

בארי, אלי ואמיר
בארי, אלי ואמיר

ואיך אנחנו קשורים לכך? ולמה זה נוגע לכולכם?

אנו קבוצה של חברים טובים, שבשנים האחרונות צועדים ביחד במסע החיים. כשלמישהו קשה, מושיטים לו יד, כשלמישהו טוב – שמחים ביחד, ובגדול - מחזקים ומתחזקים.

אלי ואמיר הם חברים שלנו. זוג יקר, שעושה הרבה למען הזולת. הם אנשים רגילים, שעובדים קשה ומחפשים קצת אושר ונחת, כמו כולנו. הם לא מאלה שיבקשו משהו ממישהו. יש להם חלומות פשוטים. מאחר והבאת ילד לעולם עבור זוגות חד מיניים איננה אפשרית בגבולות מדינת ישראל, ומכיוון שכל כך רצו זאת, הם עבדו קשה, בדקו, חקרו, עברו תהליכים סיזיפיים, חסכו כספים ולאחר שנים - הצליחו להגשים את החלום להיות הורים, אי שם בארה"ב הרחוקה.

על מנת להביא אח או אחות לבארי יהיה עליהם לצאת בשנית להליך פונדקאות בארה"ב, הליך נוסף שעלותו כ- 100,000$ (!)

בחלומות שלהם בארי היה אמור להגיע עם אח או אחות, אלא שהגורל לעתים מתעתע, ולאחר כל התהליך הקשה והתובעני שעברו, עובר אחד בלבד שרד והם חזרו ארצה עם בארי. אחד זה המון ובארי זוכה לשפע אהבה. אולם כשאלי ואמיר יחגגו לו בקרוב יום הולדת שנתיים, הם יעשו זאת עם צביטה חזקה בלב. כשהם חושבים על העתיד, הם כל כך משתוקקים להבטיח לבארי קן משפחתי מחבק ובעיקר - אח או אחות שיגדלו איתו, ישמחו בשמחתו, יתמכו כשיצטרך, יהיו שם גם כשההורים כבר לא יהיו שם בשבילו.

כמי שכבר חוו את התהליך הארוך, הם יודעים שמסובך עד בלתי אפשרי עבורם לגייס בעצמם את המשאבים החומריים והנפשיים – כדי לנסות ולממש את חלומם.

אלי ואמיר לקחו הלוואות ונעזרו במשפחות שלהם אך עדיין לא הצליחו להגיע אל הסכום הנדרש.

כאן בדיוק כל אחד מכם נכנס לתמונה. אנו מבקשים מכם לחבור אלינו, החברים, במאמצי גיוס המשאבים הנדרשים. כל אחד לפי יכולתו. כל אחד לפי רצונו. נכון, יש עוד המון סיפורים טרגיים לא פחות, אבל זה הסיפור של אלי, אמיר ובארי וקצת גם שלנו. אם נגע בכם, זה יכול להיות המעשה הטוב שלכם לשנה החדשה.

תודה בשם ילד קטן אחד, שני הורים ובשם כולנו, שנוכל לזרוע יחד זרעים של אהבה ושוויון בעולמנו.
בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.