כל הפרויקטים
עקר-סרס-החזר מגיעים לדרום
הפרויקט של
ליאת מאיר
לאחר גיוס התרומות המוצלח לפרוייקט עקר-סרס-החזר שהיום נקרא ״פרוייקט סולומון״ אנו מגייסים תרומות לעיקור/סירוס חתולי הרחוב בדרום הצטרפו אלינו!
117%
9,340
מתוך 8,000
0
נותרו
57
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 11/11/2018

רונן סולומון פעיל למען-בעלי חיים ולוכד חתולים הומני מרעננה,לא עצר ולא עוצר וממשיך לעקר ולסרס אלפי חתולי רחוב ברחבי הארץ על חשבון זמנו וכיסו הפרטי.  מצבם של חתולי הרחוב בדרום בכי רע בהעדר מודעות,אכפתיות ותקציב הפעילים קורסים והעמותות הבודדות אינן יכולות לעזור וקורסות בעצמן,אלפי גורים נולדים,ממשיכים את המעגל של חיי הסבל ברחוב,לא שורדים,ננטשים,מופרדים מאימהם ונופלים קורבן להתעללות ואכזריות. 

יש לנו מספר ימים מצומצם לגייס תרומות עבור עיקור/סירוס חתולי הרחוב בדרום,100 חתולים מאופקים ושדרות כבר סורסו ועוקרו אך בלי תרומות נוספות הפרוייקט לא יוכל להמשיך וכאן אתם נכסים לתמונה-

אם נגיע לסכום המבוקש נוכל לעקר ולסרס עוד 80 חתולים

כמובן שהשאיפה היא לעזור ליותר חתולים וכל סכום שנגייס מעל יהיה ברכה ועוד חתול או חתולה שיזכו לעיקור/סירוס וחיים בריאים וארוכים יותר!

 עזרו לנו לתת לחתולי הרחוב בדרום עתיד יותר טוב! אי אפשר לשבת בחיבוק ידיים ולהמתין לתקציב של משרד החקלאות. פיצוץ האוכלוסין של חתולי הרחוב לא עוצר ומביא איתו סבל רב לגורים המגיעים לעולם שלא מצליחים לשרוד,לנקבות המתייחמות בגיל צעיר ונכנסות להריון לאחר הריון,ולזכרים הלא מסורסים שנופלים לקרבות בין חתולים הנלחמים על נקבות מיוחמות ונודדים בעקבותן ונאבדים,נדרסים ונפצעים. כל התרומות הולכות ישירות למטרה החשובה הזו. 

בעזרתכם הצלחנו לגייס 14,717 ש״ח לעיקור סירוס חתולי רחוב בפרוייקט האחרון

ואנו בטוחים שנצליח בעזרתכם גם הפעם! 

תודה בשם חתולי הדרום,רונן סולומון וליאת מאיר

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.