כל הפרויקטים
נקים מחדש את חוות הסוסים!
הפרויקט של
רפאל רוזליס
עזרו לנו להקים מחדש את חוות הסוסים המינאטורים, שהייתה בית שיקומי-חווייתי לבעלי צרכים מיוחדים ועיוורים, אשר נשרפה כליל יחד עם כל הסוסים שבה.
104%
259,207
מתוך 250,000
0
נותרו
1221
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 11/12/2018

אנחנו רוצים לומר תודה לכמעט 1200 אנשים שהביאו אותנו אל היעד הראשון. לצוות של אתר גיב-באק שעזרו לאורך הדרך, לצוות שלנו שביחד עשו את הקמפיין - היעד הזה הוא של כולכם. בזכותכם עברנו משוכה כלכלית עצומה בדרך לשיקום החווה שלנו עבור כל המטופלים שצריכים אותה. גם מהם - תודה ענקית. 

יש עוד כמה שעות לסיום הקמפיין ואנחנו רוצים לסמן את היעד הבא - 300,000 ש"ח שאנחנו מקווים להגיע אליו בשעות האלה. זה אפשרי. אתם עדיין מוזמנים להפיץ את הקמפיין לחבריכם - ונאמר תודה גדולה וחג שמח :)

למי ששאל, הכסף שנתרם הוא רק מהסכום הדרוש לנו באמת, שהוא 600,000, אבל הוא מקדם אותנו מאד והוא יתחלק לפי הסעיפים הבאים: 

80,000 שח לטובת בניית אורוות לסוסים וחדר ציוד 
80,000 שח לטובת בניית מגרש רכיבה תקני + עבודות שבילי גישה 
20,000 שח לטובת ציוד רכיבה + ציוד הדרכה ומיגון הרוכבים
20,000 שח עבודות חשמל  
50,000 שח רכישת חלק מהסוסים (חלק אנחנו מקבלים תרומה)

תודה רבה ומכל הלב, הרחבתם את ליבנו מאד

רפי, גל וצוות חוות הסוסים המיניאטורים

**

כבר 15 שנים שהחווה שלנו משמשת בית חם לטיפול ושיקום ילדים בעלי צרכים מיוחדים.  ילדים עם שיתוק מוחין, אוטיזם ובעיות קשב וריכוז באו לחווה שלנו ופגשו סוס שהוא בגובה העינים שלהם - הסוס המיניאטורי.  הילדים יכלו ללטף את הסוסים, להבריש אותם ולטפל בהם וראינו שיפורים מוטורים-תיפקודיים ממשיים אחרי העבודה עם הסוסים. 

(צילום: דפנה בן נון)

בשנתיים האחרונות פתחנו את שערי החווה בפני עיוורים ובעלי לקויות ראייה, הנגשנו אותה עבורם - והכל בהתנדבות ומכל הלב. הסוסים היפהפיים שלנו משמשים כתחליף לכלבי נחייה ולטיפול בילדים עם מוגבלויות וב־1 בספטמבר השנה חתמנו על חוזה עם משרד הרווחה ועמותת שק"ל, שהפך את החווה למסגרת לימודים ועבודה עבור עיוורים ולקויי ראייה. 

באמצע אוקטובר, בעקבות תאונת אנוש מצערת במיוחד, נשרפה החווה כליל תוך דקות - על 13 הסוסים שבה. הסוסים האלה היו כל עולמי ועבור כל כך הרבה ילדים שנסמכו על החווה - גם עולמם. מעבר לשברון הלב הגדול של מפעל החיים שלי שפשוט נעלם תוך דקות, נותרנו עם ילדים מתוקים ויקרים מאד שהתרגלו לחברים החדשים - הסוסים ואין לנו תשובה עבורם לשאלה 'לאן נעלמו הסוסים'. בנוסף, נותרנו עם חובות גדולים מאד.

(צילום: דנה קופל)

אנחנו צריכים את עזרתכם הדחופה לשקם את החווה. לקנות סוסים חדשים ולהכשיר אותם, לבנות מחדש את שטח החדש, ולהחזיר מחדש את החווה לפעילות בשביל כל האנשים שמקיפים ונוגעים בה.  השיקום של החווה הוא נגיעה אישית בחייהם של הרבה מאד אנשים ונודה מקרב לב על עזרתכם בכל סוג של תרומה למטרה הזו. ותבוא עליכם הברכה. 

ביחד, נוכל להתחיל מחדש עם קצת יותר אוויר, ונחזור להיות מרכז שיקומי לילדים ולמבוגרים שרואים בסוסים האלה את מה שאני רואה בהם מאז גיל 10 - חברים לדרך.

רפי רוזליס


פירוט על תשורות

אחת התשורות שלנו בקמפיין היא תשורה שערך הנתינה בה הוא משולש - שיעור רכיבה, התנדבות בקהילה ועזרה לחווה להשתקם.
התשורה מיועדת הן להורים שרוצים להעניק לילדיהם חוויה מיוחדת במינה 
והן למבוגרים שרוצים להתנדב ולתת מעצמם מול בנאדם אחד שצריך אותם.

התעסוקה שאנו מספקים לבעלי צרכים מיוחדים בחווה היא כזו שרואה את האדם, ונותנת  לו לעסוק בדברים שישמרו על הכבוד העצמי ותחושת המסוגלות. קל מאד לתת לאנשים לעשות פעולות שלא מצריכות מחשבה, שחוזרות על עצמן במשך שעות. אבל אנחנו רואים את הדברים אחרת ורוצים לתת לאנשים שמחה שמגיעה מתחושת מסוגלות.

במסגרת התשורה הרוכש יקבל :
• שני שיעורי רכיבה פרטיים בני חצי שעה (שיעורים שעולים 150 ש"ח לשיעור בד"כ), פעמיים בחודש באיזור המרכז (ליד יהוד-קרית אונו)

• ארבעה מפגשים עם אנשים בעלי צרכים מיוחדים, להם תוכלו לעזור בהאכלת חיות המשק, בקריאה מהמחשב, באירוח לחברה, לעבודה משותפת בחממת הירק ועוד שלל פעילויות שמוצעות לאוכלוסיה המיוחדת שאיתה אנחנו עובדים, מתוך רצון להחזיר את החיוך והסיפוק שבעשיה לאנשים היקרים הללו. 

• תודתנו האינסופית על עזרה לחווה בתקופה כל כך קשה.

זו הזדמנות מופלאה לתת, ללמוד על נתינה, לקבל שיעורי רכיבה, ולעזור לחווה שלנו להשתקם. 
נותרו לנו ימים אחרונים לגיוס של 40%, ואם לא נגיע ליעד בטווח הזמן הזה - הפרויקט כולו יתבטל והכסף יחזור לתומכים. עזרתכם אקוטית מאד בימים אלו. במידה ויש לכם שאלות לגבי התאמתם של ילדים ובני נוער, אנא פנו אלינו במייל [email protected]


בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.