כל הפרויקטים
"אתגר ה-20"
הפרויקט של
פרוייקט ה-20
אתגר ה"20 שקלים" בשיתוף המרכז הבינתחומי-הרצליה ועמותת "בית הגלגלים"- ארגון ארצי לצעירים ובוגרים עם מוגבלות פיזית
141%
5,078
מתוך 3,600
0
נותרו
55
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 27/12/2018
שלום לכולם, 

אנחנו סטודנטים במרכז הבינתחומי בהרצליה,  במסלול יזמות (מדעי המחשב/ מנהל עסקים), נרגשים להציג את אתגר ה20 ש"ח שבעזרתכם, תורמים יקרים, נוכל לשלוח למחנה הקיץ של עמותת "בית הגלגלים" כמה שיותר חניכים מקסימים!

**יעד הפרוייקט שבחרנו הוא 3600 ש"ח כעלות המחנה לשני חניכים, אך מכאן- "השמיים הם הגבול"**

קצת על הפרויקט:

מדובר בפרויקט שנעשה במסגרת קורס יזמות ממקור ראשון, בו כל קבוצה מתחילה עם סכום התחלתי של כ- 20 ש״ח, אשר אותם יש למנף בצורה מקסימלית. אנחנו החלטנו לבחור בגיוס כספים לטובת עמותת "בית הגלגלים", שעושה עבודת קודש עם צעירים בעלי מוגבלות פיזית (עוד על העמותה ופועלה בהמשך) ולעזור במימון העלויות של ילדים רבים ככל האפשר, בכדי שיוכלו להשתתף במחנה הקיץ המפורסם אותו מארגנת העמותה.

כפי שניתן לראות ישנן מספר תשורות שקיבלנו כתרומה מבעלי עסק טובי לב ונדיבים, אותן תוכלו לרכוש ולעזור לנו לקדם את המטרה.

התשורה הנכספת ביותר המסמלת את מהות הפרויקט, תהיה  שטר ה20 ש"ח המקורי שאיתו התחלנו, ממוסגר חגיגית וחתום על ידי מספר אנשים מפורסמים שנרתמו למטרה. כמובן שגם המסגרת נתרמה כדי לעמוד במדויק במהות האתגר :)

*****

כל התרומות ללא יוצא מן הכלל מועברות לעמותת "בית הגלגלים"!!!

*****

קצת על המטרה:

מטרתנו היא לשלוח כמה שיותר ילדים למחנה הקיץ האדיר של "בית הגלגלים", העלות לחניך אחד היא כ1800 (יעד הפרוייקט) מפני שהשינוע והלינה יקרים מאוד בגלל צרכיהם המיוחדים של הילדים. במחנה הקיץ משתתפים כול החניכים של העמותה ולכן מדובר במאמץ כספי גדול, אך את גודל החוויה, השמחה ותחושת המסוגלות שאותם ילדים חווים במהלך המחנה לא ניתן לאמוד בכסף!!! 

עלות למחנה אחד לקבוצה אחת המונה כ15 חניכים עם מוגבלות פיזית היא 26,500 ש"ח, והיא כוללת לינה, אוכל, טיפול וליווי רפואי, הדרכה מקצועית וכניסה לאטרקציות, וההוצאה העיקרית היא אוטובוסים מיוחדים המותאמים למספר רב של כסאות גלגלים.

*מידע נוסף על המחנות ניתן לקרוא בתמונה המצורפת בתחתית העמוד:)

קצת על  העמותה:

"בית הגלגלים הוא ארגון ארצי לצעירים ובוגרים עם מוגבלות פיזית, הכולל ששה בתים הפתוחים לאוכלוסיות שונות מכל חלקי החברה הישראלית. כל אחד מהבתים מהווה מסגרת חברתית וחינוכית מהנה ומשמעותית שבה מתנסים במגוון כישורי חיים, ובאינטראקציות בינאישיות.

בית הגלגלים מקיים מסגרת רציפה מגיל 9, דרך ההתבגרות ובמהלך הבגרות, עם מגוון תכניות ופעילויות במטרה לאפשר רכישת מיומנויות חברתיות וקידום השתתפות חברתית ואזרחית בכל מעגלי החברה.

להגשמת החזון פועלים, בעשייה משותפת, כ-500 מתנדבים מסורים ומיוחדים, מכל קצוות הארץ וגווני הקשת הפוליטית, החברתית, הדתית והעדתית, יהודים וערבים, דתיים וחילוניים, בעלי מקצוע וסטודנטים שיחד תורמים כ 200,000 שעות התנדבות בשנה. עבור רבים מהמתנדבים בית הגלגלים חשף עולמות שלא הכירו ומשאיר חותם גם לאחר שסיימו את פעילותם בו.

יחד עם צוות המתנדבים, בהנהגת הוועד המנהל ובהדרכת צוות מקצועי, נוטלים צעירינו חלק בפעילות חברתית מגוונת, ככל יתר בני גילם, ובכלל זה מחנות קיץ וטיולים, סדנאות, סופי שבוע, פעילויות הפגה, העשרה ופיתוח מיומנויות, וחוגי אמנות, מוסיקה, עיתונאות תקשורת וטלוויזיה, מחול, בישול, ספורט ועוד.

אנו מלמדים את צעירינו אחריות, עצמאות, טיפוח מנהיגות ונטילת יוזמה, במטרה לסייע להם לעמוד באתגרים והמאבקים הניצבים בפניהם, בעשיית פעולות שעבור רובנו עשויות להיות פשוטות ויומיומיות, אך עבורם מהוות לעיתים מבצע לא פשוט. יחד אנו יוצרים עבורם ואיתם "בית שני" חם, אוהב, שמח ותומך, המתאפיין באווירה של משפחתיות, חדוות יצירה, קבלה, חברות, שותפות, עצמאות, הגשמה עצמית ופריצת גבולות.

אנו מעודדים את בוגרינו להשתלב בעמותה כמדריכים, כעוזרים וכחברי הוועד המנהל, ולהוות מודל ודוגמא לחניכים הצעירים."

ובנימה יותר אישית, בואו ועזרו לנו ול"בית הגלגלים" להוציא לפועל עוד מחנה קיץ מוצלח ואיכותי. לילדים הללו מגיע להנות ללמוד ולהתפתח, ביחד נוכל לעזור לעמותה ולהרגיש חלק מפועלה.לינק לעבודה של "מתי חסידים":

Matty's Art

לינקים תורמי התשורות:

"החווה הירוקה""עומר-הלוי""פלאג-אין""goni_gel"

"plantec""Java Cafe""סטודיו Shine""ארומה""אקדמון"

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.