כל הפרויקטים
מכפר ערבי לחתונה יהודית
הפרויקט של
בנצי גופשטיין
מימון חתונה לדניאל וארוסתו היתומה, דניאל איבד את אימו בגיל 6 בכפר הערבי, ברח מהכפר, חזר ליהדותו ומתחתן בעוד שבועיים וחצי כדת משה וישראל.
117%
56,391
מתוך 48,000
0
נותרו
312
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 11/12/2018

ממשיכים: דניאל הוא לא היחיד!

ארגון להב"ה מטפל במקרים רבים נוספים כמו דניאל, ילדים שעל לא עוול בכפם נושאים את כתם ההתבוללות, חוששים על חייהם ומתקשים להשתלב בחברה היהודית.

היעד הבא יעמוד על 65,000 ש"ח וכל סכום מעבר ל- 50 אלף שקלים יופנה לסייע לילדי ההתבוללות, הקרבנות האמיתיים של התופעה, שמלווים ע"י ארגון להב"ה.

בנוסף, מתוך תקציב זה נפרסם קמפיין בשפה הערבית לעידוד שיבה ליהדות של בני הדור השני שנטמעו בכפרים ערבים.

--- --- ---


אני מזמין אותך לקחת חלק בהפקת חתונה 

לחתן שנולד בכפר ערבי לאמא יהודייה

את דניאל, שנולד בכפר ערבי לאמא יהודיהאני וארגון להב"ה מלוים כבר כמעט 3 שנים במסגרת מאבקנו למניעה והצלה מהתבוללות, במהלך הזמן אף הפך דניאל לחלק מצוות הארגון ולפעיל מרכזי העוסק במסירות נפש בהצלת בנות ישראל מהתבוללות.

דניאל התחבט והתלבט הרבה לפני שהסכים שנפנה בשמו לעזרת הציבור במימון החתונה, לכן יצאנו בקמפיין סמוך כל כך לחתונה שתתקיים בעזרת ה' בעוד כשבועיים, הזמן קצר, אז זכות הדיבור לדניאל:


בכפר

נולדתי בכפר ערבי במזרח ירושלים בשם נידאל, בגיל 6 אמא שלי נעלמה ומאז לא היה מי שיגן עליי, עברתי התעללות מהאשה השניה של אבא שלי, קראו לי 'יהודי מסריח' והייתי שק החבטות של כל המשפחה.

כשהתבגרתי שלחו אותי לעבוד בבניה ונאלצתי להעביר את המשכורת לאבא שלי, וכך עברו עליי ימים של עבודת פרך ולילות של בדידות, כאב וגעגועים לאמא.

הבריחה

בגיל הזה כבר הבנתי שהיא נרצחה, (עד היום "לא יודעים" מי רצח אותה..) ועוד משהו שהבנתי, בסיוע של אנשים בהם נתקלתי, שלפי היהדות אני יהודי על מלא וככה בורא עולם רוצה אותי.

אז ברחתי מהבית והתגלגלתי ממקום למקום, ובכל מקום כזה לא האמינו לסיפור שלי והסתכלו עליי בחשדנות כאילו אני בא לעשות פיגוע או שאני מרגל..


עד שפגשתי את בנצי גופשטיין, שבדק ואימת בדרכים שלו שהסיפור שלי אמיתי ותחת חסותו התחלתי לחיות.

החתונה

חזרתי ליהדות, החלפתי את שמי לדניאל, התחזקתי בשמירת מצוות, בנצי הנחה אותי והפעילים שלו ליוו אותי, חיזקו אותי והיו לי למשפחה.

עכשיו, תודה לה' זכיתי להכיר את הנשמה התאומה שלי שגם היא יתומה מאמא, את האשה איתה אני רוצה להקים בית יהודי ולגדל מלא יהודים קטנים שיעשו נחת רוח לבורא עולם שהציל והחזיר אותי לעם היהודי.

רגע לפני הרגע הגדול שלנו, אני רוצה לבקש את עזרתך בתשלום צרכי החתונה שלנו ובקניית ריהוט בסיסי שיאפשר לי להכנס לשלב החדש בחיים ברגל ימין ולהתחיל אותם ממקום נקי.

בכל מקרה, תודה שהקדשת מזמנך לקרוא את הסיפור שלי.

החתונה תתקיים אי"ה ביום רביעי ד' טבת ה' תשע"ט (12/12/18).

---- ---- ----

לנו זה ברור, דניאל צריך אותנו, ואנחנו צריכים לתת לו את הגב הזה, שידעו מאות ואלפי הבחורים כמוהו שיש להם מקום ועתיד בעם היהודי.

נ.ב.

במידה והסכום יעבור את היעד היתרה תופנה לסיוע לזוג בהוצאות השוטפות במהלך השנה הראשונה לנישואיהם.


בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.